Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

TEOG özel ders öğretmeni


TEOG özel ders öğretmeni

TEOG özel ders öğretmeni öğrencilere TEOG hazırlık sürecinde ne kadar destek olabilir ? TEOG özel ders öğretmeninden beklentiler neler olmalı ? Bu ve benzer soruların cevabını ve Ekol Özel Ders sisteminin işleyiş sistemi hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Öğrencilerin hayatında ilk defa girecekleri stresli ve hayatlarının kalan kısmını akademik ve kariyer açısından etkileyecek sınava sayılı günlerin kaldığı bir süreç içerisindeyiz. TEOG hazırlık sürecinde öğrencilere profesyonel anlamda destek sunması beklenen kişi TEOG özel ders öğretmenidir. Ekol Özel Ders merkezi tamamı Boğaziçili öğretmenleriyle öğrencilere evde özel dersi vermekle kalmıyor SKINNER metodunu uygulayan ilk kurum olma özelliği taşıyor.

Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni

Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni özellikle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılından itibaren TEOG başarısını etkileyen çok önemli bir faktör haline gelecektir. Açık uçlu soruların da sorulmaya başlamasıyla eski sistemdeki gibi soruların tamamını doğru yanıtlayan öğrenci sayısı 17 binleri bulamayacak yalnızca sistemi çözmüş olaya vakıf tecrübeli en iyi TEOG özel ders öğretmeni tarafından yetiştirilmiş öğrenciler ipi göğüsleyebileceklerdir. Yeni eğitim öğretim yılı itibarıyla TEOG sınavında toplamda maksimum 6-8 arasında açık uçlu soru sorulması planlanmaktadır. Ekol Özel Ders kurumu öğretmenleri genç, dinamik ve öğrencilerle aynı kuşaktan olan, aynı frekansta iletişim kurabilen tecrübeli öğretmen kadrosundan oluşmaktadır. 

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni kadrosuyla Ekol özel ders evinizde çocuklarınızı en kaliteli liselere hazırlamaktadır. Robert Koleji, Galatasaray Lisesi, Alman Lisesi, Fransız Liseleri, Koç Lisesi gibi Türkiyenin en prestijli okullarına her yıl öğrenci yerleştirme başarısı gösteren bir ekip ile çalışma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bir öğrenciyi yetiştirmenin sorumluluğunu her an ciddiyet ve samimiyetle tecrübeli ekibimizin inovatif yaklaşımlarıyla bir araya getiriyoruz. Özellikle bu yıl değişecek olan TEOG sınav sisteminde sorulacak açık uçlu soruları çözme teknikleri belirleyici unsur olacaktır. Diğer sorular geçen yıl 17 bin tane birincinin çıktığı bir sistem düşünüldüğünde tekrar bir o kadar öğrenci tarafından doğru bir şekilde cevaplandırılacaktır anlamı taşımaktadır.

İstanbul'da TEOG özel ders öğretmeni

İstanbul'da TEOG özel ders öğretmeni arayan velilerimizin sayısı azımsanmayacak seviyede olurken, doğru kurumla çalışmak en çok tercih edilen etkenler  arasında yer almaktadır. Her öğrencisine TEOG hazırlık sürecinde TEOG özel ders desteği vermenin yanı sıra, öğrencinin sosyal hayatını da organize eden, programlayan bir sistemi size sunuyoruz. TEOG eğitim süreci bir maraton işleyiş sistemi gibi çalışmaktadır. Öğrencinin sosyal hayattan soyutlanmadan okulda geçirdiği süre ve arda kalan süre içerisinde çalışma disiplini kazanarak hayatını planlı yönetmesini sağlayan bir ekibiz. Bir öğrencinin tek bir öğretmen tarafından hayatının planlandığı bir sistemden ziyade her açıdan öğrencinin başarısı için çalışan bir sistemi size sunuyoruz.  

TEOG matematik özel ders öğretmeni

TEOG matematik özel ders öğretmeni öğrencilerin matematik dersinde eksiklerini belirler, özellikle ön koşullu konu eksikleri mutlaka giderir. Konu açıklarının kapatılması öğrencilerin özellikle 6. sınıf matematik dersi konuları ile 7. sınıf matematik dersi konularındaki eksiklerinin giderilmesi esasıyla sürdürülmelidir. Ekol özel ders öğretmenlerinin TEOG tecrübesi ve öğrenciye özel geliştirdiği TEOG Matematik özel ders stratejileri sayesinde öğrenciler matematik soru ezberleme tekniği üzerine gelişme kaydetmez, hayatı boyunca göreceği matematik derslerinin en anlamlı halini kafasında canlandırabilir hale gelir. Öğretmenlerimizin Ekol Özel Ders zümresi kontrolünde gerçekleşen her bir öğrencinin sürekli takip edildiği akademik ilerlemesi soyut kavramları zihninde somut bir nesne gibi düşünmeye başlayana kadar devam eder. Öğrenci olayı tam anladıktan sonra TEOG Matematik özel ders almanın gerçek faydası görülmüş olur ve TEOG Matematik testlerinde sorulan 20'şer sorunun tamamını doğru yanıtlayabilecek hale gelirler. Alelade kaynak seçimleri öğrencilerin sürekli aynı tarzda sorularla 

TEOG Türkçe özel ders öğretmeni

TEOG Türkçe özel ders öğretmeni Türkçe dersinde konu eksiklerini gidermekle kalmayıp öğrencinin TEOG Türkçe sorularına nasıl çözüm stratejisiyle yaklaşması gerektiğini belirlemesini öğretir. TEOG Türkçe özel ders desteği alan öğrencilerimize yanızca TEOG sınavı hazırlık sürecinde faydalı olacak teknikler kazandırmakla kalmıyor, daha sonrasında da öğrencinin gireceği tüm Türkçe sınavlarında kolaylıkla soruları yanıtlayabileceği bir disiplin kazandırıyoruz. Öğrenciler Türkçe dersindeki konu eksiklerini konu anlatımlı kaynaktan çalıştığında ya da farklı kanalları kullanarak hazırlandığında önemli olmasına rağmen belli noktaların ehemmiyetine fark edemeyebiliyor. Ekol özel ders merkezi TEOG Türkçe özel ders ekibi hocalarımız öğrencilerimize tüm TEOG Türkçe konularını anlatıp gelmesi muhtemel soru tarzlarının tamamını geçmiş TEOG sorularının analizini de yaparak öğretir. Bu sayede çocuklarınız TEOG Türkçe sınavlarında gelen 20 sorudan 17 ya da 18 soru hedefiyle değil 20 sorunun tamamını doğru çözme hedefiyle sınava hazırlanır. 

TEOG fen bilimleri özel ders öğretmen

TEOG fen bilimleri özel ders öğretmeni Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine hakim bir öğretmen olması olmazsa olmazlar arasında olmalıdır. TEOG Fen bilgisi özel dersi veren Ekol Özel Ders öğretmenlerinin tamamı Fizik, Kimya ve Biyoloji branşlarında fazlasıyla yetkin kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede çocuklarınız ezber mantığıyla TEOG Fen Bilimleri sınavına hazırlanmayacak, bilimsel yaklaşımlarla doğada var olan ve müfredattaki konuların gerçek anlamda ne demek istediğini anlayarak kalıcı öğrenme sağlayacaklardır. TEOG 1 sınavı Fen Bilimleri testinde sorulan soruların yaklaşık yüzde 35 inin ikinci TEOG sınavında da sorulduğu istatistiki bilgilerde mevcuttur. Ekol Özel Ders öğretmenlerinin öğretim tekniğiyle çalışan öğrencilerimiz TEOG 1 konularını TEOG 2 sınavı öncesi çok rahatlıkla hatırlayabilecekleri eğitim almaktadırlar. 

TEOG İngilizce özel ders öğretmeni

TEOG İngilizce özel ders öğretmeni öğrencilerin var olan İngilizce bilgisini TEOG sistemi içerisinde kullanılabilir hale getirmekle yükümlü, TEOG soru çözüm stratejilerine hakim bireyler yetiştirmekle yükümlü kişidir. Bir çok öğrencimiz en büyük sıkıntıyı İngilizce bilmesine rağmen bazı sorularda TEOG denemelerinde yanlış yaparak yaşamaktadır. Ekol Özel Ders öğretmenleri öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini TEOG sisteminde geliştirir, dahası speaking ve reading konularında daha yetkin hale getirirler. Siz de TEOG İngilizce Özel Ders konusunda yetkin ve tecrübeli öğretmenlerle çalışıp hata riskini ortadan kaldırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir sorunun hayat kurtardığını unutmayınız! 

TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders öğretmeni

TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders öğretmeni Tarih dersini betimleme formatında anlatmalı, TEOG sınav sisteminin gerektirdiği soru çözüm stratejilerini öğrencilerine kazandırabilmelidir. TEOG sınavı öğrencilerin hayatının en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir.Ekol Özel Ders merkezi her öğrenciyi sanki tek öğrencisiymiş hassasiyetiyle hayata hazırlar, birebir TEOG özel ders eğitiminde beklentileri tam manasıyla karşılayarak çocuğunuzun TEOG T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde tüm soruları doğru yanıtliayabilecekleri hale getirir. Hata yapma lüksü bulunmayan idealist öğrencilerin birleştiği yer olan Ekol Özel Ders merkezine başvurarak hayat boyu disiplinli çalışma sisteminin bir parçası olunuz.   

TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders öğretmeni

TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders öğretmeni öğrencilerimize TEOG sınavında karşılaşabilecekleri tüm soru varyasyonlarını hesaplayarak eğitim verir. Ekol Özel Ders TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi dersi TEOG sınavlarında soru sorulan 6 dersten TEOG Matematik dersi, TEOG Türkçe dersi, TEOG Fen Bilimleri dersi, TEOG Sosyal Bilgiler dersi, TEOG İngilizce dersi, TEOG T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi ile birlikte yer almaktadır. Diğer 5 dersi öğrencilerin bir şekilde nasıl soru çözüm tekniği kazanacağından nasıl konu eksiğini kapatacağına varana kadar hali yoluna koyması mümkündür. Son ders olan TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi dersi ise özel bir strateji gerektiren öğrencileri ters köşe yapabilecek soruların sorulduğu kolay fakat sistem anlaşılamazsa zorlayan bir derstir. Bizimle sorularınızı cevaplayabilecek çocuklarınızı sağlıklı bir şekilde sınava hazırlayabileceksiniz.

Ekol özel ders ekibi bir TEOG öğrencisinin aile-arkadaş-okul-öğretmenleri ve sosyal çevresini tanır olması gerektiği gibi planlı etkileşim içinde tutar. Öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencinin klasik yöntemlerle sadece soru çöz okula git eve gel soru çöz mantığında değil deşarj olması için de belirli zamanları öğrenciye ayıran alanında TEOG uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek çocuğunuz için akademik destek alma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz... 

Tüm öğrencilere başarı dolu bir eğitim öğretim yılı dileriz...