Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

İlkokul özel ders öğretmeni


İlkokul özel ders öğretmeni

İlkokul özel ders almak isteyenler için bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak hizmet vermeye hazırızİlkokul dönemi öğrencilerin eğitim hayatı boyunca en önemli bir dönem. İlkokula giden öğrencilerin iyi bir şekilde eğitim temeline sahip olmaları için uzman birilerinden destek alması çok önemli. Tecrübeli ilkokul özel dersi konusunda sizlere gerekli desteği verdiğimizi bilmenizi isteriz.

İlkokul özel ders öğretmen tercihi.

Ekol Özel Ders Merkezi ilkokul özel ders almak isteyenler için kesinlikle en doğru tercih olacaktır. Kurumumuzdaki hocalarımızın tamamı alanlarında uzman, deneyimli kişilerdir. Aynı zamanda eğitim kadromuzun tamamı Boğaziçi Üniversitesinin ilgili alanlarında eğitim görmüştür. Boğaziçili hocalarımızın etkili ve kendilerine has öğretim yöntemleri sayesinde çocuklarınız dersleri sıkılmadan keyifle öğrenecekler. İlkokul yıllarında çocukların okulla iyi bir ilişki kurmaları gelecekleri için çok önemlidir. İlkokulda başarısız olan öğrencilerin kendilerine olan güvenleri azalır. Bu güven eksikliği ilerleyen yıllardaki derslerini de direkt etkiler. Bu yüzden siz velilerimizin ilkokul çağındaki çocuklarınıza gerekli desteği sağlamanız çok önemlidir. Eğitim konusunda Ekol Özel Ders Ekibine kesinlikle güvenebilirsiniz. Öğrencilerle iyi iletişim kuran hocalarımızın desteği ile çocuklarınız konuları öğrenecek ve kendilerine olan güvenleri artacak.

İlkokul öğrencisi için özel ders öğretmeni.

İlkokul özel ders almak isteyenler geç kalmadan ofisimize gelerek özel derslerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.İlkokul öğrencisine özel ders kapsamında öğrencilerimize her alana yönelik özel ders hizmeti vermekteyiz. Çocuğunuzun ihtiyacına uygun şekilde matematik özel dersi, Türkçe özel dersi, sosyal bilgiler özel dersi, fen ve teknoloji özel dersi, yabancı dil özel dersi alabilirsiniz. Alacağınız özel derslerin tamamı alanında uzman Boğaziçili hocalarımız tarafından birebir olarak verilir. Derslerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Özel derslerimizde öğrencilerimizin konuları en iyi şekilde öğrenmeleri ve gerekli pratikliği kazanmaları bizim için çok önemlidir. Ezberlenen bilgilerin çabuk unutulduğu bir gerçektir. Bizler ezberletmekten ise öğrencilerimizin kalıcı şekilde öğrenmesini istiyor ve buna uygun bir eğitim gerçekleştiriyoruz. Hocalarımızın anlatımları sayesinde de çocuklarınız öğrendiklerini unutmadan kalıcı bir şekilde öğrenecekler. Özel ders veren Boğaziçili hocalarımız verimli ders anlatımlarına ek olarak öğrencilerimize rehberlik hizmeti de sunmaktadır. İlkokul çağındaki bir çocuğun yalnız başına etkili bir ders çalışma programı yürütmesi çok zordur. Bu noktada hocalarımız rehberlikleriyle onlara gerekli desteği sağlayacaklar.

Tecrübeli ilkokul özel ders öğretmeni.

İlkokul özel ders almak isteyenler Ekol Özel Ders Merkezimize gelerek ya da bizlere telefonla ulaşarak özel ders kaydınızı yaptırabilirsiniz. Özel derslerin yer, gün ve saatlerini de sizlere uygun şekilde ayarlıyoruz. Özel ders için hafta içi ya da hafta sonu bir gün tercih edebilirsiniz. Dersleri ofisimizde ya da evinizde alabilirsiniz. Hocalarımız İstanbul'un her semtinde evlerinize gelerek sizlere hizmet vermeye hazır. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak öğrencilerimizi başarıya taşıma gayreti içerisindeyiz. Merkezimize gelerek ilkokul öğrencisine özel dersin yanı sıra ortaokul öğrencisine özel ders, lise öğrencisine özel ders, üniversite öğrencisine özel ders talebinde de bulunabilirsiniz. Ekol Özel Ders Merkezinde her yaştan öğrenci için bütün alanlara yönelik özel ders verilmektedir. Ekol Özel Ders Merkezini tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Özel derslerimiz sayesinde çocuklarınıza çok daha başarılı bir gelecek inşa etme şansı yakalayacaksınız.