Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Leventte - 4. Leventte özel ders öğretmeni


Leventte - 4. Leventte özel ders öğretmeni

Leventte - 4. Leventte özel ders öğrencilerin okul eğitiminden yeterli verimi alamadıkları noktada eksiklerini kapatmak ve kendilerini ilerletmek için başvurdukları yöntemlerden biri. Hastalık yüzünden kaçırılan dersler olabilir, öğrenci bir dönem öğrenme güçlüğü çekmiş olabilir, öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişim öğrencinin o dersi aktif takip etme motivasyonunu düşürmüş olabilir, öğretmen sınıf mevcudundan dolayı öğrenciye ihtiyaç duyduğu ilgiyi gösterememiş olabilir. Bunlar gibi birçok neden öğrencinin derste eksiklik yaşamasına sebep olabilir, bunların yanı sıra öğrenci okulda dersi aktif dinliyor olmasına rağmen konuyu tamamen oturtmak için başka bir öğretmenden de dinleme ihtiyacı duyabilir ya da hedefleri yüksek olduğu için kendini daha fazla geliştirmek isteyebilir. Bu gibi durumlar için sınavlara hazırlıkta ya da okula yardımcı olmak için tecrübeli öğretmen kadromuz Leventte - 4. Leventte özel ders veriyor.

Leventte - 4. Leventte tecrübeli özel ders öğretmeni

Leventte - 4. Leventte öğrencilerin özel derse okuldan aldıkları eğitiminin hedefledikleri sonuca ulaştırmaya yetmediği için başvurduğunu biliyoruz. Bu sebeple öğretmen kadromuzu öğrenciyle disiplinli çalışma yolu izleyebilecek, öğrencinin durumunu takip edecek, öğrenciyle güçlü iletişim kurabilecek, öğrenciyi tanıyıp anlama ve uygulayabilme becerisine uygun metotlar geliştirebilecek tecrübeli öğretmenlerden seçiyoruz. Birçok öğrenciyle çalışmış, öğrencilerin çoğunlukla nerelerde hata yaptığını ve zorlandığını bilen öğretmenlerimiz bu konularda daha hassas davranıp geçmiş tecrübeleriyle yeni nesiller yetiştirmekte. Her öğrenci farklıdır ancak tecrübeli bir öğretmen her öğrenciye uyan bir çalışma taktiği geliştirebilir ve her öğrenciye rahatlıkla hitap edebilir. Tecrübeli öğretmen kadromuz Leventte - 4. Leventte özel ders veriyor, hedeflerine ulaşması için öğrencilere destek oluyor.

Leventte - 4. Leventte Boğaziçili özel ders öğretmenleri

Leventte - 4. Leventte özel ders veren öğretmen kadromuzun tamamı Türkiye'nin en seçkin üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesinden mezun. Öğrencinin öğretmene saygı duyup tavsiyelerine dikkatle uymasında öğretmenin saygın bir üniversiteden mezun olması oldukça etkili oluyor. Birçok öğrencinin hayali olan Boğaziçi Üniversitesinden eğitim almış öğretmenlerimiz alanlarında Türkiye'nin en iyi eğitimcilerinden ders almış ve bu bilgilerle kendi öğrencilerini eğitiyor. Bu üniversiteyi kazanmak çok da kolay olmadığı için üniversite sınavına hazırlanırken kendileri de yoğun bir çalışma temposu yaşadıklarından öğrencileriyle güçlü empatiler kuruyor ve bu sürecin öğrenciye olumsuz etkilerini minimuma indirebiliyor. Alanlarında en iyileri oldukları için öğrenciler ve velilerin de güvenini kazanıp sağlıklı bir çalışma süreci izleyebiliyorlar.

Leventte - 4. Leventte TEOG özel ders öğretmeni

Levent'te ve 4. Levent'te TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile TEOG sınavına daha iyi hazırlanın. Ortaokul eğitimini tamamlamış öğrenciler lise eğitimine geçebilmek için TEOG sınavına giriyor. Birçok öğrenci için TEOG girdikleri ilk ciddi sınav, bu yüzden öğrencilerin gergin olmaları çok normal. Okullar TEOG için yeterli eğitimi veriyor olsa da öğrencilerin hayalleri yüksekse okulda aldıkları eğitim onlar için yeterli olmayabiliyor çünkü iyi liselere girmek için sınavları neredeyse yanlışsız tamamlamaları gerekiyor. Yanlışsız tamamlamak için de hiçbir konu eksikleri olmamalı ancak ders sırasındaki ufak bir dalgınlık bile kapatması güç bir konu eksiğine sebep olabiliyor. Leventte - 4. Leventte özel ders veren öğretmenlerimiz TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerin öncelikle konu eksiklerini kapatıp sonra da test tekniğinde bildiklerini uygulamalarını sağlıyor. Bu sürecin stresli olduğunu bilen öğretmenlerimiz öğrencileri iyice gözlemleyip doğru öğretme taktikleriyle konuları eğlenceli kılıp soruların kısa çözümlerine öğrencileri alıştırmaya çalışıyor.

Leventte - 4. Leventte YGS LYS özel ders öğretmeni

Levent'te ve 4. Levent'te YGS LYS özel ders öğretmenlerimiz ile YGS ve LYS'ye sınavına daha iyi hazırlanın.Üniversiteye giriş sınavlarının ilk basamağı olan YGS yoruma dayalı bir sınav. Öğrenciler alanları ve alanları dışından oluşan 4 bölümden sorumlular. 160 soruya 160 dakika ayrıldığı için yetiştirme sorunu çeken öğrenciler YGS'den iyi bir sonuç alıp LYS'ye yüksek motivasyonla girmek istiyor. YGS ortaokul bilgileri ve lisenin ilk yıllarında işlenen konulardan oluştuğu için lisenin sonuna gelmiş öğrencilerin bu bilgileri unutmaları normal, bu yüzden öğrenciler özel ders öğretmenlerinden ders alıp unuttuğu bilgileri hatırlamak, eksik konularını kapatmak ve yapamadığı soruların en kısa çözümünü öğrenmek istiyor. Leventte - 4. Leventte özel ders veren öğretmenlerimiz YGS'ye hazırlanan öğrencilere destek olup hayallerindeki üniversitelere bölümlere yerleşmelerine yardımcı oluyor. Öğrenciler sıklıkla yetiştirme problemi yaşadığı için öğretmenlerimiz soruların en kısa yoldan çözümüne öğrencileri alıştırmaya çalışıyor.

Leventte - 4. Leventte LYS özel ders öğretmeni

Üniversite sınavının son ve en önemli basamağı olan LYS'de öğrencilerin kendi alanlarındaki bilgi yeterliliği ölçülüyor. Lise eğitiminin tamamından sorumlu olan öğrencilerin çalışmak için çok geniş zamanları olmadığından özel ders öğretmenlerinden destek almaya ihtiyaç duyuyorlar. Üniversite sınavına liseden mezun olan öğrenciler de girebildiği için, bu öğrenciler herhangi bir eğitim kurumuna bağlı olmadıklarından konu eksiklerini kapatmak yapamadığı soruların çözümünü öğrenmek için özel ders yöntemine başvuruyor. Alanında Türkiye'nin en iyi eğitimini almış öğretmenlerimiz Leventte - 4. Leventte LYS'ye hazırlık için özel ders veriyor. Öğrencilerin eksik konusu kalmamasını sağlıyor ve bildiklerini uygulama becerilerini arttıyor. Konu sayısının fazlalığından dolayı öğrencilerin konuları unutma ihtimalleri oluyor, tecrübeli öğretmenlerimiz akılda kalıcı anlatım teknikleriyle bunun önüne geçiyor.

Leventte - 4. Leventte ilkokul özel ders öğretmeni

İlkokul uzun eğitim ve öğretim sürecinin ilk basamağı ve temelin atıldığı yer. Öğrencinin anlama şekilleri, çalışma disiplini, temel bilgileri bu senelerde oluşuyor ve bu senelerde yaşanan bir kopukluk öğrenciyi bütün eğitim hayatında olumsuz etkiliyor. Bu konuda velilerin oldukça dikkatli olması gerekiyor. Öğrencilerin akademik başarısını gün gün takip etmeliler ve eksik kaldıkları noktada vakit kaybetmeden bu eksiği kapatmalılar. Okulda konu anlatımlarında geri dönüş mümkün olmadığı için bu eksikler özel ders öğretmenleri ile kapanabilir. Leventte - 4. Leventte ilkokul özel dersi veren deneyimli öğretmen kadromuz ilkokul öğrencilerin eksiklerini kapatıp derslere aktif katılımını sağlıyor. Onlara güçlü temel kazandırmayı hedefleyen öğretmenlerimiz öğrencilerin çalışma disiplini oluşturmasında da yardımcı oluyor.

Leventte - 4. Leventte ortaokul özel ders öğretmeni

Leventte - 4. Leventte ortaokul özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyorlar. Ortaokul gerek TEOG sınavına okul puanıyla etkisiyle gerekse sınava hazırlık sürecinde çalışılan konuların temelini oluşturmasıyla çok önemli bir süreç. Bu süreçte okuldaki öğretmenler her öğrenciyle özel ilgilenemediği için bazı öğrencilerin gereken özeni göstermediğini de gözlerinden kaçırabiliyorlar ancak ortaokulda çalışmayan bir öğrenci TEOG senesinde rakiplerinden çok daha fazla zorlanıyor. Leventte - 4. Leventte ortaokul özel ders veren öğretmenlerimiz ortaokul öğrencilerinin derslerindeki eksikleri tamamlayıp her konu için gereken pratiği yapmalarını sağlıyor. Öğrencilere bir çalışma disiplini kazandırıp TEOG senesi için hem okul puanlarını yüksek tutmalarını sağlıyor hem de çalışma sisteminde çok zorlanmamalarını sağlıyor.

Leventte - 4. Leventte lise özel ders öğretmeni

Leventte - 4. Leventte lise özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızı hem okul hem de YGS ve LYS sınavlarına hazırlıyor. Lise üniversiteye hazırlanılan bir süreç fakat bunu öğrenciler ancak lisenin sonunda hatırlayabiliyor. Üniversite sınavında lise boyunca öğrendiklerinden sorumlu oldukları için sınava hazırlık senesinde tüm lise bilgilerini öğrenmeye çalışıyor ve vakitlerini yetiştiremiyorlar. Ayrıca lisedeki okul puanı da üniversite sınavında oldukça önemli bir yere sahip. Lise öğretmenleri artık yetişkin bireylere öğretmenlik yaptıkları için öğrencilerle bireysel ilgilenmiyor ancak bazı öğrenciler özel ilgiye ihtiyaç duyuyor böyle bir durumda da özel derse başvuruyor. Leventte - 4. Leventte lise özel ders veren Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenlerimiz lisedeki öğrencilerin eksik konusu kalmamasını sağlayıp gerekli pratiği yaptırarak hem okul sınavlarından yüksek puanlar almasını sağlıyor hem de üniversite sınavı için bir temel oluşturmalarını sağlıyor.

Leventte - 4. Leventte matematik özel ders öğretmeni

Matematik TEOG ve YGS'de her öğrencinin çözmesi gereken, LYS'de ise MF ve TM puanıyla tercih yapacak öğrencilerin çözmesi gereken bir ders. Çoğunlukla öğrenciler matematiğe ön yargılı yaklaşsalar da verimli çalışıldığı zaman mutlaka olumlu geri dönüş alındığı için öğrenciler mutlaka gereken emeği göstermeliler. Leventte - 4. Leventte özel ders veren öğretmenlerimiz öğrencilerin matematik ön yargısını yıkıp sınavların önemli bir bölümü olan bu dersi en iyi sonuçla çözmelerini hedefliyor. Konuları akılda kalıcı bir yöntemle anlatan öğretmenlerimiz soruların kısa yollu çözümlerini öğretip öğrencileri olabildiğince işlem yükünden kurtarmaya çalışıyor. Öğrencileri düzenli olarak takip edip gerekli pratiği yapmalarını sağlayan öğretmenlerimiz herhangi bir geriye gidiş gördüklerinde de anında müdahale ediyor, matematiğe ön yargıyla başlayan öğrencileri matematiği seven öğrenciler haline getirmeyi hedefliyor.

Leventte - 4. Leventte geometri özel ders öğretmeni

Geometri görsel öğrenme ve uygulama becerisi gerektiren bir ders. Yoğun konu anlatımı olmasa da çok fazla soru çeşidi olup öğrenilmesi gereken çok fazla soru çözüm şekli var. Bazı öğretmenler birkaç soru çeşidi gösterip kalanların üzerinde durmuyor fakat bu öğrencinin yeni karşılaştığı soru tiplerinde zorlanmasına sebep oluyor. Elbette ki her soru tipinin çözümünü göstermek mümkün değil ancak Leventte - 4. Leventte geometri özel ders veren deneyimli öğretmenlerimiz geometri dersinde öncü olan soru tiplerini biliyor ve çalıştıkları öğrencilere bu soru tiplerinin hepsinin çözümünü gösterip karşılarına çıkan farklı tarzda sorularda hızlı çözüm üretmelerine yardımcı oluyor. Öğrencilerinin yapamadıkları sorulara birlikte çözüm üretip en kısa yoldan sonuca ulaşmalarını sağlıyor.

Leventte - 4. Leventte fizik özel ders öğretmeni

Fizik YGS'ye giren öğrencilerin ve LYS'de MF puanıyla tercih yapan öğrencilerin çözmesi gereken bir ders. Çoğunlukla deneylere ve formüllere dayanan konularıyla öğrencilerin soyut düşünmesini gerektiriyor. Öğrenciler bu derste genellikle zorlanıyor ve özel ders ihtiyacı duyuyor. Leventte - 4. Leventte fizik özel ders veren tamamı Boğaziçi Üniversitesinden mezun deneyimli öğretmenlerimiz fizik dersini korkulacak bir ders olmaktan çıkarıp konuların öğrenciler tarafından pekiştirilmesini sağlıyor. Öğrencilerin bildiklerini test soruları üzerinde de başarılı bir şekilde uygulamasını sağlayan öğretmenlerimiz öğrencilere hem sınavlara hazırlıkta hem de okul derslerinde destek oluyor. Öğrencilerin tüm konuları bağlantılı ve eksiksiz bir şekilde öğrenmesini sağlayan öğretmenlerimiz en kısa çözümlerle fizik dersini seven öğrenciler yetiştiriyor.

Leventte - 4. Leventte kimya özel ders öğretmeni

Fen dersinin bölümlerinden biri olan kimya dersi deneylere, formüllere ve yoruma dayanıyor. Öğrenciler derste karşısına çıkan bir deneyi yapma imkanı bulmasa bile doğru bir şekilde yorumlayabilmeli ve sonucunda ne olacağını tahmin edebilmeli. YGS'de ve LYS'de MF puanıyla tercih yapacak öğrencilerin çözmesi gereken bir ders. Mezun oldukları Boğaziçi Üniversitesi sayesinde alanlarında Türkiye'nin en iyi eğitimini almış öğretmenlerimiz Leventte - 4. Leventte özel kimya dersleri vererek öğrencilerin sınavlarda ve okulda kimya dersinde sıkıntı yaşamamasını sağlıyor. Öğrencilere konuları eksiksiz bir şekilde anlatırken konular arası bağlantı kurmalarını sağlayıp yorum yeteneklerini güçlendirmeye çalışıyor.

Leventte - 4. Leventte biyoloji özel ders öğretmeni

Fen dersinin canlıları inceleyen bölümü olan Biyoloji YGS'ye girecek ve LYS'de MF puanıyla tercih yapacak öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken bir ders. Canlı yaşamıyla ilgilendiği için kimi öğrenciye eğlenceli ve ilginç gelse de kimi öğrenci için sıkıcı bir ezber dersi. Leventte - 4. Leventte özel ders veren deneyimli öğretmenlerimiz biyolojinin ezber bir ders olmanın aksine güçlü mantık ağları kurulması gereken bir ders olduğunu öğrencilere gösterip bu sayede daha iyi sonuçlar almalarını sağlıyor. Sınavlara hazırlıkta ve okul derslerine yardımcı olan öğretmenlerimiz öğrencilerin biyoloji dersinden hiçbir eksiği kalmamasını hedefleyip bildiklerini test soruları üzerinde başarılı bir şekilde uygulamalarını sağlıyor. Yapılan deneylere doğru yorumlar getirebilmelerini hedefliyor.

Leventte - 4. Leventte Türkçe özel ders öğretmeni

Türkçe ilkokuldan üniversiteye kadar öğrencilerin hayatlarında olan bir ders. TEOG ve YGS'de her öğrencinin LYS'de ise TM,TS puan türleriyle tercih yapacak öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken sınav puanına oldukça etkisi olan bir ders. Öğrenciler çoğunlukla anlam sorularından dolayı yoğun ve sıkıcı buluyor ancak tecrübeli öğretmenlerimiz öğrencilere bu soruların en doğru çözümlerini öğretip güçlü taktiklerle onların Türkçe dersinde en iyi sonuçlarını almalarını sağlıyor. Leventte - 4. Leventte özel ders veren öğretmenlerimiz soruları öğrencilerle birlikte çözerek nasıl düşünmeleri gerektiği konusunda onlara öncülük edip gerek sınavlar gerek okul dersleri gerekse günlük yaşamda etkin bireyler yetiştirmek için öğrencilere yardımcı oluyor.

Leventte - 4. Leventte İngilizce özel ders öğretmeni

İngilizce TEOG sınavında ve LYS'de dil puanıyla tercih yapacak öğrencilerin çözmesi gereken bir ders iken Dünya'da konuşulan ortak dil olmasından dolayı da herkesin öğrenmesi gereken bir dil. İyi bir iş bulabilmek, farklı ülkelerdeki gelişmeleri anında takip edebilmek, farklı kültürleri tanımak ve iletişim kurabilmek için dil öğrenmek çok önemli. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini İngilizce bakımından Türkiye'de en iyi durumda mezun eden üniversitelerden biri. Leventte - 4. Leventte İngilizce özel ders veren öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesinden mezun olduğu için öğrencilerine en iyi eğitimi verip dil öğrenmelerinde gerek sınavlara hazırlık gerek okula yardımcı gerekse günlük hayatta kullanım açısından destek oluyor.