Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Boğaziçiliden özel ders


Boğaziçiliden özel ders

"Boğaziçiliden özel ders" almak neden bu kadar çok önemli. Sizde mutlaka arama motorlarında "Boğaziçiliden özel ders" diye aradığınız için size bu sayfayı getirdiler. Velilerimizin Boğaziçiliden özel ders aldırmak istemelerinin en önemli nedeni dereceli öğretmenlerin çocuklarına eğitim vermelerini istemeleridir. Çünkü insanlar Boğaziçi Üniversitesini kazanmak için çok sıkı ve disiplinli çalışmaları gerekli. Üniversiteyi kazanmakta yetmiyor, üniversiteyi bitirebilmek içinde aynı şekilde çalışmaları gerekli. Sistemli ders çalışma programlarına uyan öğrenciler her zaman için daha başarılı oluyorlar. Aynı şekilde velilerimizde disiplinli eğitim almış öğretmenler ile çalışmak istiyorlar.

Boğaziçiliden özel ders neden bu kadar etkili?

"Boğaziçiliden özel ders" neden mi bu kadar etkili yukarıda bahsettiğimiz gibi disiplinli ve programlı çalışma modelini benimsedikleri için tercih ediliyorlar. Velilerimizin tercih sebeplerinden bir diğeri de çocuklarına iyi bir model olacaklarını düşünmeleridir. Bu konuda haklılar. Her anne ve babanın çocuklarının hem eğitim hem de sosyal hayatlarında başarılı olmalarını istemeleridir. Boğaziçili bir öğretmen ile öğrenciler sadece ders konusunda değil yeni teknolojiler üzerine konuşabiliyor olmaları çok önemlidir. 

Tecrübeli öğretmenlerimiz çocuklarınıza hem iyi bir rehber hem de iyi bir model olacaklardır. Çocuklarınızın ufuklarını açacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Öğretmenlerinin tecrübelerinden faydalanarak daha başarılı bireyler olacaklardır.

Boğaziçiliden özel ders almadan başarılı olunmaz mı?

"Boğaziçiliden özel ders" almadan da tabi ki başarılı olunur. Her Boğaziçili öğrenci YGS ve LYS sınavlarına çalışırken Boğaziçili hocalardan ders alarak çalışmadı fakat ya dershaneye gitti ya da memleketinde tecrübeli birinden yardım aldı. Ama mutlaka bütün öğrenciler okuldaki öğretmenlerinden, dershanelerindeki öğretmenlerinden veya özel ders öğretmenlerinden destek alarak başarılı oldular. Çünkü TEOG, YGS ve LYS gibi merkezi sınavlar ciddi bir çalışma programına ihtiyacı var. Sadece ders çalışma programı çıkarmak yetmez aynı zamanda da bu programa sıkı bir şekilde uymak gerekli. Bu programların hazırlanmasını ve uygulanmasını yapacak olan kişiler rehberleriniz olacaktır.Size bu konuda Boğaziçili öğretmenlerin rehberlik etmesini istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Boğaziçililerin dışında başka öğretmenlerden özel ders alınmaz mı?

Tabi ki alınır. Özel ders işini en iyi Boğaziçili öğretmenler yapıyor demek diğer değerli öğretmenlerimize haksızlık olur. Boğaziçili öğretmenlerden özel ders diye ısrar etmemizin sebeplerini yukarıda anlattığımız gibi bir çok nedeni var.

1- Disiplinli çalışmayı benimsemiş kişiler olduğu için.

2- Zor sınavlara nasıl çalışılacağını bildikleri için.

3- Yeri geldiğinde sosyal hayatlarından fedakarlık yapmanın neler kazandırdıklarını bildikleri için.

4- Disiplinli ve sıkı çalışmayla bütün zorlukların aşıldığını bildikleri için.

5- Çocuklarınıza nasıl rol modellik yapabileceklerini bildikleri için "Boğaziçili öğretmenden özel ders" diyoruz.

Ekol Özel Derste çalışan öğretmenlerimizden ders alan öğrencilerimizde gözlemlediğimiz en önemli özellik disiplinli çalışarak başarılı olduğunu görebilmeleridir. Tecrübeli öğretmenlerimizin çocuklarınızın eğitimine önemli katkılar sağlayıp onlara iyi bir şekilde rehberli edeceklerinden hiç şüpheniz olmasın.