Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Matematik Özel Ders


Göktürk Matematik Özel Ders

Göktürkte yaşıyor ve matematik özel ders desteği almak mı istiyorsunuz? Kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.  Boğaziçi Üniversitesi mezunu profesyonel danışman ve matematik özel ders öğretmenleri 

Hisar Okulları, Robert Kolej, Bilfen Koleji, 

Bahçeşehir Koleji, Açı Okulları ve daha onlarca okulda okuyan ve mezun referanslarımız  

Çocuklarınızı emanet edeceğiniz yetkin eğitim kadrosu.

Yalnızca özel ders desteği değil aynı zamanda çocuğunuzun ergenlik döneminde sosyal hayatının planlamasını da yapıyoruz. 

Göktürkte matematik özel ders hizmeti veren Boğaziçi Üniversitesi mezunu seçilmiş öğretmenlerimiz tecrübeleri ve olaya hakimiyetleriyle sizin aklınıza gelenle kalmıyor aklınıza gelmeyen onlarca mekanizmayı da sürecin içerisinde işlevsel tutmaktadır. Siz de artık profesyonel iş hayatınızda çocuklarınızın akademik kariyer basamaklarını düşünmek zorunda kalmadan yetkin ve tecrübeli bir kadroyla çalışa bileceksiniz.  

Pandemi sürecinde eksik kalmış olan akademik eksiklikleri bireye özgü çalışma stratejileri oluşturarak en optimum sürede tamamlıyoruz. Covid 19 sürecinde eksik kalmış olan konu açıklarını artık dert etmeyiniz. Hem çocuklarınızın güncel çalışmalarını doğru bir şekilde planlıyor ve yürütüyoruz, hem de eksiklerini kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz. Matematik kümülatif bir şekilde ilerleyen bir derstir. Yani bir önceki yıllar değil bir önceki konuda var olan eksik dahi öğrencinin sağlıklı bir şekilde ders takibini direkt olarak engellemektedir. Bu sebeple öncelikle tüm eksikleri tespit edip doğru çalışma stratejisiyle Göktürkte tecrübeli matematik özel ders hizmetini Boğaziçi mezunu özel ders öğretmenlerimizle çözüm mekanizması geliştiriyoruz. 

Neden Göktürk Ders ekibiyle çalışmayı tercih etmek mantıklı bir tercih olsun diye sorabilirsiniz. Biz birey yetiştirmenin ne kadar önemli bir olgu olduğunu çok iyi biliyoruz. Yıllar içerisinde gerek yurt içinde gerek yurt dışında eğitim hayatına devam eden ve mezun olup profesyonel iş hayatına atılmış başarılı öğrencilerimiz bizim en kudretli motivasyon kaynağımızdır. Öğrencilerimize çok değer veriyor, gerek sizin, gerek bizim gerekse tüm insanlığın gurur duyacağı bireyler yetiştirme arzusuyla işimizde hassasiyet gösteriyoruz.  

Siz de çocuklarınızın geleceğini şansa bırakmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.