Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Bilfen Koleji 7.sınıf ve 8.sınıf LGS hazırlık Matematik özel ders


Bilfen Koleji 7.sınıf ve 8.sınıf LGS hazırlık Matematik özel ders

Lgs hazırlık süreci son 5 yıldır eski sınav sistemlerinin ötesinde bir çehreye bürünmüş durumdadır. Kavramsal analiz yapma yetisini maksimum düzeyde gerektiren sorular öğrencilerin de maksimum performansla çalışma zorunluluğunu beraberinde getirmiştir. 

Robert Koleji kazanan öğrencilerin yarısına yakınının yetiştiği Bilfen Koleji de önümüzdeki yıl itibarıyla 8.sınıf öğrencilerine haftanın 7 günü program uygulamaktadır. Haftasonu cumartesi ve Pazar günleri 12 ye kadar var olan Bilfen Koleji 8.sınıf ders programı Hafta içi günlerde de Cuma günü 15:00 da bitmekte olup kalan günlerde 17:00 sonrasında sonlanmaktadır. Bu koşullar altında Robert Kolej hedefi olan Bilfen Koleji öğrencilerimizin kursa gidecek vakitleri de olmadığı için Boğaziçi Üniversitesi mezunları arasından da seçilmiş tecrübeli hocalarımızdan Bilfen Koleji özel ders desteği aldığını siz değerli velilerimizle paylaşmak isteriz.  

Standart LGS hazırlık süreçlerinin çok ötesinde tamamen Robert Kolej kazanma hedefiyle bizden özel ders almakta olan öğrencilerimiz derece grubu öğrencileri çalıştıran Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızla çalışma fırsatı bulmakta olup, sürecin de en optimum şekilde yönetilmesini organize eden eğitim danışmanlığı hizmetimizden de ücretsiz bir şekilde ve sürekli olarak faydalanabilmektedir.  

Özellikle Covid 19 pandemi sürecinde birçok değişikliğe uğramak zorunda kalan eğitim sürecinde var olan eksiklerin giderilmesi ve sonraki sürecin bireye özgü metotlarla en doğru şekilde sürdürülmesini sağlayan alanında en yetkin ve en donanımlı hocalarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde özel ders almak istediğiniz branşları ayrı ayrı tespit etmenize de yardımcı oluyor pratik metotlar ve formülsüz soru çözüm teknikleriyle siz değerli velilerimizin evlatlarını kendi geleceğimiz olarak gören hassasiyetle sürecin tamamlanmasına olanak sağlıyoruz.  

Siz de Bilfen Koleji sistemine hakim, derece grubu öğrencileri yetiştiren, mükemmeli hedefleyen Boğaziçili özel ders öğretmenlerimizin desteğini almak için en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz.