Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

8. sınıf LGS özel ders öğretmeni


8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

8. sınıf LGS özel ders öğretmeni ararken nasıl bir kriteriniz var? Kriterlerinizi belirlerken asıl ihtiyaçlarınızın ne olduğunu tespit etmek gerekli. LGS 8. sınıf özel ders almak için en önemli sebep öğrencilerimizin iyi bir lise kazanmalarını sağlamaktır. İyi bir lisenin aslında iyi bir üniversite de eğitim almak için en en etkili anahtar konumundadır. Tecrübeli öğretmenler ile iyi bir lise kazanma şansınızı artırabilirsiniz. 

8. sınıf LGS özel ders öğretmeni nasıl çalışıyor?

Tecrübeli LGS özel ders öğretmeni öncelikle öğrencinin durumunu tespit eder. Konularda ne kadar eksiği olduğu ve soru çözümündeki durumu nasıl gibi elzem konuları belirler. Bu belirlediği sorunlara yönelik iyi bir program çıkarıp öğrenci ile bu programı uygulamaya koyulur. Öncelikli amacı LGS konularının tamamını yetiştirmektir. Konuları yetiştirdikten sonra bütün konular ile ilgili soruları çözüm kısmına geçerler. Her ne kadar konuları iyi bir şekilde kavrasanız bile bol soru çözmeden her zaman eksik kalacaksınız. 

LGS özel ders sırasında soru çözümü yapılıyor mu?

LGS özel ders öğretmenlerimiz önce öğrencilere konuları detaylı bir şekilde anlatırlar. Konuları kavradıklarından emin olduktan sonra soru çözümlerine geçerler. Konuların bitiminde öğretmenlerimiz konuları daha iyi pekiştirecek özellikli soruları öğrencilerimiz ile birlikte çözerler. Her konu ile ilgili farklı kaynaklardan bol soru çözümü yaparlar. Bol soru çözümü bütün dersler ve konular için çok önemlidir. Öğrenciler soru çözümleri sırasın hem konuları pekiştiriyorlar hem de çıkma ihtimali lan soru tiplerinin temel mantığını da iyi kavramış oluyorlar. Soru çözümleri sırasında konuları kavrayıp kavramadıkları da ortaya çıkacaktır. Eğer konular ile ilgili oturmamış yerler varsa öğretmenlerimiz bu konuları tekrardan anlatırlar, öğrenci konuları tam olarak kavrayana kadar.

LGS  özel derse ne zaman başlamak gerekli?

TEOG özel derse ne kadar erken başlarsanız çok daha faydalı olur. Erken başlamanın bir çok faydası var. Özellikle LGS Kasım dönemi sınavı okul açıldıktan bir 1.5 ay sonra yapıldığı için öğretmenler konuları zor zar yetiştiriyorlar. Hatta bazı okullar konuları bile yetiştiremeye biliyorlar. 1.5 ay gibi bir süre LGS özel ders için de çok kısa bir süre. Konular yetişse bile soru çözümü fazla yapılamıyor. Öğrenciler farklı soru tiplerini çözmeye alışmadıkları için sınavdaki özellikli soruları yanlış cevaplıyorlar. Aynı zamanda LGS ta her soruyu cevaplama süresi 2 dakika olduğu için bazen öğrenciler doğru yapabilecekleri soruları süre yetmediği için cevaplamakta zorlanıyorlar. LGS sınavlarında özellikle kasım ayında yapılan 1. LGS sınavından yüksek puan almak için özel derslere 7. sınıf bitiminde hemen başlanmalıdır. Kısacası öğrenciler yaz döneminin boş geçirmemelidir.

Boğaziçili LGS özel ders öğretmeni

Boğaziçili LGS özel ders öğretmeni için İstanbul'da en önemli adreslerden biri de Ekol Özel Ders. Boğaziçili tecrübeli özel ders öğretmenlerimiz çocuklarınızın hem eksik konularını anlatacak hem de onlara farklı kaynaklardan soru çözdürecek. 

LGS sınavları ve 6.7.8. sınıf dönem sonu ortalamaları sonucunda YEP (Yerleştirme Puanı) ile liseleri tercih edecekler. İyi bir lise kazanmak için alacağınız YEP puanı tam puana yakın olmalı. İyi bir lisede eğitim alan öğrencilerin iyi bir üniversitede eğitim alma şanslarını da yükselteceğini unutmamak gerekli. Çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için tecrübeli öğretmenlerimiz ile görüşmeden "8. sınıf LGS özel ders öğretmeni" için karar vermeyin.

Beşiktaş'ta 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Şişlide 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Şişlide LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Göktürkte 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Göktürkte LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Gayrettepede 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Gayrettepede LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Sarıyerde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Sarıyerde LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Leventte 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Leventte LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Etilerde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Etilerde LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Akatlarda 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Akatlarda LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

4. Leventte 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

4. Leventte LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Bebekte 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Bebekte LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ulusta 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Ulusta LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Üsküdarda 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Üsküdarda LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Kadıköyde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Kadıköyde LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ataşehirde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Maltepede 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Maltepede LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Bostancıda 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Bostancıda LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Tarabyada 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Tarabyada LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Nişantaşında 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Nişantaşında LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

İstinyede 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

İstinyede LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ataköyde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Ataköyde LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Zeytinburnunda 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Zeytinburnunda LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Maslakta 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Maslakta LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Fulyada 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Fulyada LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Çeliktepede 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Çeliktepede LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Gültepede 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Gültepede LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Mecidiyeköyde 8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

Mecidiyeköyde LGS matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.