Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

9. sınıf Lise takviye Matematik Özel Ders


9. sınıf Lise takviye Matematik Özel Ders

Liseye ilk adımın atıldığı 9. Sınıf an itibarıyla akademik temellerin atılmaya başlandığı en kritik sürecin de başlangıcıdır. Covid 19 pandemi sürecinde okullarından uzak kalmış binlerce öğrencimizin eksik kalan konularını tamamlamak için özel programlar uygulamak zorunda kalınmıştır. Her ne kadar uzaktan eğitim ile eğitim süreci devam etmiş olsa da gözle görünür bir açık oluşmuş durumdadır. Pandemiye ortaokul sıralarındayken yakalanan öğrencilerimiz artık liseye başlamış ve kritik bir dönemecin içerisine girmiş bulunmaktadır. Covid 19 pandemi sürecinde var olan matematik eksiklerini Boğaziçi Üniversitesi mezunları arasından seçilmiş en yetkin matematik özel ders öğretmenlerimizle kapatmakla kalmıyor çok daha öteye taşıyoruz. Skinner yöntemini bireye özgü çalışma stratejileriyle donatan özel eğitim danışmanlarımız ve matematik özel ders öğretmenlerimiz siz değerli velilerimizin akıllarında soru işareti kalmayacak şekilde süreci işler halde tutmaktadır.

9. sınıf matematik dersinde en önem verilmesi gereken dönemlerden bir tanesidir. İster tyt hazırlık ayt hazırlık sürecine doğru ilerlensin, isterse SAT veya IB -AP matematik özel ders programları alarak ilerlensin, öğrencilerimizin müfredatları ve kariyer planları doğrultusunda çalışmalar profesyonel bir şekilde ele alınmaktadır.

Göktürkte matematik özel ders öğretmeni arıyor ve doğru bir sistemin parçası olmak istiyorsanız bize kolaylıkla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.