Ekol Özel Ders

Ekol Özel Ders

2004 yılında kurulan Ekol özel ders kurumu 13 yılda kurumsal kimliğin eğitim dünyasındaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek ‘‘ SKINNER METODU’’ nu Türkiye’de özel ders ve eğitim koçluğunda ilk uygulayan kurumdur. Eğitimde inovasyon vizyonuyla hareket eden Ekol Özel Ders Kurumu tüm hocalarına kendi eğitim sisteminde özel ders verme yetkinliği kazandırdıktan sonra siz değerli velilerimizin çocuklarıyla yaptığımız programlı ve de sistematik öğretime başlar. Yıllardır LGS, TYT, AYT, YKS  sınavlarında ve okul takviye programlarında almış olduğumuz bu başarılı sonuçlar yılların tecrübesiyle tabanı sağlam konuma gelmiştir. Bizi tercih eden binlerce velimizin tanıdıklarına sürekli tavsiye ettikleri kurum olmamızın yegane sebepleri arasında yer alan sebepler:

Öğretmenlerimizin sahip olduğu özellikler;

Boğaziçi Üniversitesi mezunu , donanım sahibi, "Alanında uzman ve tecrübeli", "Genç", "Dinamik", "Sabırlı", "Enerjik", "Sempatik" olmaları şeklinde sıralanmaktadır. Öğretmenlerimiz tüm bu özelliklere sahip olanlar arasından ders anlatma yeteneği en iyi olanlar seçilerek kurumumuz bünyesine katılmışlardır. Öğretmenlerimiz konusundaki hassasiyetlerimizin sebeplerinden bir tanesi bilgi sahibi olmak farklı sahip olduğu bilgiyi öğrenciye aktarabilmek ayrı olmasıdır.

Aynı  zamanda Ekol Özel Ders kurumu SKINNER metodunu uygulaması, Ekol Özel Ders kurumu tarafından geliştirilmiş emsali olmayan ödev takip sistemi  ve her öğrencimiz için özel olarak geliştirdiğimiz birebir özel ders çalışma programları sayesinde her yıl LGS, TYT, AYT, YKS, SAT, IB, AP, ACT sınavlarında ve okul ara sınıf ders sınavlarında en başarılı öğrencileri yetiştirmeye devam etmektedir. Eğitimde özel dersin beklentiyi karşılaması ancak ve ancak düzenli bir şekilde ciddiyet ve disiplinli olarak devam eden sistem sayesinde mümkün olmaktadır.

Beklentilerinizin karşılanması Ekol Özel Ders Kurumu garantisi altındadır. Evinizde özel ders uygulamaları çocuklarınıza rol model olabilecek donanıma sahip, kibar, nezih, temiz ve gayet şık giyinen öğretmenlerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Velilerimizin talepleri veya  Ekol Özel Ders Kurumu kararları neticesinde öğretmen değişikliği yapılabilmektedir. İş disiplininin en sağlıklı şekilde  ciddiyet ve disiplinli bir şekilde işlemesi adına gerekli olan her şeyin düşünüldüğü bir kurumda özel eğitim alma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Alışılagelmişin dışında olan ödev takip sistemimizin işleyişi sayesinde öğrencilerimiz kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirir, öğretmenleri en az haftada üç gün velilerimizin bilgisi dahilinde olan telefon görüşmeleri ve fotoğrafları paylaşılan whatsapp destekli ödev kontrolleri uygular. Bu sayede öğrencilerimizin verilen ödevleri unutması yada ihmal etmesi riski ortadan kaldırılır. Ödevler bir güne yığılmadan farklı günlere bölünmüş bir şekilde programlı olarak verilir. Takip sistemimiz sayesinde öğrenciler ödevlerini son güne yığamaz ve konuların unutulması riski ortadan kalkar. Çalışma sistemimizin çok daha detaylı olduğu bu uygulamalarımız sayesinde siz tamamen profesyonel bir destekle çocuklarınızı geleceğe hazırlama fırsatına sahip olursunuz.

Sınavlara eksiksiz hazırlanmak, sosyal ve interaktif birey olarak devam etmek için doğru adrestesiniz…