Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Robert Kolej öğrencisine matematik özel ders


Robert Kolej öğrencisine matematik özel ders

Robert Kolej akademik altyapısı, vermiş olduğu eğitimin kalitesi ve sunmakta olduğu uluslararası sosyal projeler ile dünyanın hatırı sayılı okullarından bir tanesidir. LGS sınavında gerekli olan üstün başarı performansını göstermiş olan öğrencilerin kazanabildiği bu güzide okulumuzda başarılı bir akademik kariyere sahip olmak için neler yapmak gerekiyor? Yalnızca zeki olmak yeterli mi? En iyi yurtdışı üniversitelerine girebilmek için AP Matematik sınavlarında, AP Fizik sınavlarında ve Sat matematik sınavlarında yüksek not almanın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bunun için gereken AP Matematik özel ders, AP Fizik özel ders ve SAT Matematik özel ders desteği almak için en doğru adresi mi arıyorsunuz?

Takdir edeceğiniz üzere Robert Kolej’e girme başarısı göstermiş olan öğrencilerin gerek bilgi donanımı gerekse zeka açısında birbirinden çok bir farkı bulunmamaktadır. Fakat Robert Kolej’de öğrencilerin matematik ve Fizik derslerinde yapılan sınavlarda ve quizlerde soru çözüm stratejisini de iyi bilmesi gerekmektedir. AP sınavlarına en yoğun öğrenci hazırlayan okullarımızdan bir tanesi olan Robert Kolej, sınav sorularını da klasik yöntemlerle çözmeyi değil doğru stratejiyle çözme becerisini kazanabilmiş öğrencilerin başarılı olabildiği bir okuldur. Robert Kolejde okurken kulüp faaliyetlerinde alacağınız roller ve kulüp faaliyetlerine eksiksiz katılmanız ise olmazsa olmazlar  arasındadır. Hazırlık sınıfının zorunlu olduğu Robert Kolejde eğitimle ilgili yolculuğun bazı ipuçları ve bizim sunmakta olduğumuz destekleri sizinle paylaşıyoruz.

Göktürk Özel ders ekibi öğretmenleri olarak tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenler arasından da seçilerek siz değerli velilerimizin çocuklarına Göktürkte Robert Kolej öğrencisine evde özel ders hizmeti sunmaktayız. Yıllardır Robert Kolej öğrencilerine ve Hisar Okulları öğrencilerine özel matematik dersi ve Robert Kolej öğrencisine ve Hisar Okulları öğrencisine Fizik özel dersi veren alanında en yetkineğitim danışmanı hocalarımızın desteğini alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Covid 19 Pandemi sürecinde binlerce öğrencimizin özellikle matematik ve fizik derslerinde gerekli olan akademik altyapının uzağında kalmak durumunda kaldığı bu süreçte siz değerli velilerimizin çocuklarına en hızlı ve en kısa yoldan pandemi sürecinde ortaya çıkan eksiklerini ve sorunlarını halledecek stratejiler oluşturuyoruz. Gerek AP matematik özel ders gerekse AP Fizik özel ders desteği alabileceğiniz ekibimizle çocuklarınızı kısa zamanda arkadaşları arasında en ön sıralara taşımakta olup IVY League üniversitelerine girebilmeleri için gerekli akademik desteği sunuyor ve eğitim koçluğu yapıyoruz.

Siz de Robert Kolej’de yada Hisar Okullarında AP Müfredatında okuyan çocuğunuza Matematik ve Fizik özel ders desteği almak istiyorsanız en doğru adresle tanışmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz…