Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Fizik özel ders öğretmeni


Fizik özel ders öğretmeni

Fizik özel ders öğretmeni öğrencilerin okuldaki Fizik dersinde anlamadıkları ya da anlamakta güçlük çektikleri konuları okul dışı boş zamanlarında öğreten öğretmen olarak algılanmaktadır. Her ne kadar bir Fizik özel ders öğretmeninden beklenti Fizik dersinde anlaşılmamış konuları anlatmak olsa da bu konuları nasıl anlattığı, nasıl bir strateji izlediği de önemli durumlardandır. Fizik özel ders öğretmenleri olarak öğrencinin algılama tarzına uygun öğretim stratejisi uyguluyoruz. Her bireyin öğrenme stili farklılık gösterebileceği gibi dersi işlediği andaki ortamın atmosferi, odanın düzeni, öğrencinin psikolojisi, derse yaklaşımı varsa daha önce edindiği pozitif veya negatif tecrübeler ve dersin işleneceği gün ve saat kavramları tamamı dersin anlaşılmasını etkileyecek faktörlerdir. Biz Ekol Özel Ders kurumu olarak 13 yıllık fizik özel ders tecrübemizle çocuklarınızın hayatını düzenli bir programa koyuyoruz. Düzenli programın beraberinde öğrencilerimize ders çalışma disiplini kazandırıyoruz.

Boğaziçili fizik özel ders öğretmeni

Boğaziçili fizik özel ders öğretmeni kadromuzla çocuklarınıza Boğaziçi üniversitesi mezunu fizik özel ders öğretmenleri arasından ‘seçilmiş’ öğretmenlerimizle evinizde Fizik özel ders hizmeti sunuyoruz. Fizik dersinde başarılı olmak diğer derslerden farklılık göstermektedir. Gerek matematiksel uyarlamaları yerli yerinde yapabilmeleri, gerekse olayı kurgusal açıdan tam manasıyla anlamaları Fizik dersini anlamak açısından olmazsa olmazlar arasındadır. İster yurt içinde isterse yurt dışında bir üniversite okuma hayali olsun tüm öğrencilerimiz Ekol Özel Dersin SKINNER öğretim metoduyla yetiştirilir. Her bir öğrencimizin Fizik özel dersleri sonrası kalıcı Fizik öğrenmeleri gerçekleşir. Öğrendikleri bilgileri sonraki dönemlerde işledikleri ön koşullu Fizik derslerinde kullanma becerisi gösterirler. Fizik dersinde kullanılan formüller öğrencileri en çok yoran konuların başında gelmektedir.

İstanbul'da TEOG, YGS, LYS, SAT, IB, AP, ilkokul, ortaokul, lise fizik özel ders öğretmeni

İstanbul'da fizik özel ders öğretmeni

İstanbul'da fizik özel ders öğretmeni olarak hizmet veren fizik özel ders öğretmenlerimiz formüllerden arınmış pratik soru çözüm teknikleriyle öğrencilerimizi rahat bir formda yetiştirirler. Bu durumun özünde anlatmak istediğimiz durum şudur ki; fizik dersinde kullanılan bir çok formül birbirinin türevi şeklindedir. Öğrencilerimiz F = m.a gibi temel formülleri ezberledikten sonra momentum formülünü ezberlemesine gerek kalmıyor, bu formülden momentumun formülünü kendisi üretmeyi öğreniyor. Böylece her formülü ezberlemek zorunda olmadığını öğrenen öğrenci motivasyon olarak Fizik dersine pozitif yaklaşım sergilemeye başlıyor. Akabinde Fizik dersinde başarı da kaçınılmaz olmaktadır. İstanbul da fizik özel ders öğretmeni olarak görev yapan öğretmenlerimiz Okul Fizik derslerinde takviye, SAT Physics, IB Physics, AP Physics, YGS Fizik ve LYS Fizik konularının tamamında en yetkin öğretmenlerdir. Her bir sistem için farklı ve alanında sisteme hakim Fizik özel ders öğretmenlerimizin desteğini size sunmaktayız.

Tecrübeli fizik özel ders öğretmeni

Tecrübeli fizik özel ders öğretmeni ile tecrübesiz fizik özel ders öğretmeni başarıyı etkileyen bir diğer önemli kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Tecrübeli olmasının yanı sıra genç, dinamik ve öğrencileriyle aynı kuşaktan olan Fizik özel ders öğretmeni ile çalışmak başarıyı pozitif yönde etkilemektedir. Öğrenci derse nasıl çalışması gerektiği konusundan tutun da okuldaki motivasyonunu etkileyen bir çok etkene kadar tamamen bir bütün olarak danışmanlık hizmetimizden faydalanmaktadır.

İlkokul fen bilimleri özel ders öğretmeni

İlkokul fen bilimleri özel ders öğretmeni özellikle TEOG hazırlık sürecindeki öğrencilerin 5.sınıf Fen bilimleri özel ders, 6.sınıf Fen bilimleri özel ders, 7. Sınıf Fen bilimleri özel ders ve 8. Sınıf yani TEOG Fen Bilimleri özel ders ihtiyacına yönelik özel ders desteği sunmaktadır. İlerleyen yıllarda liseye geçildiğinde Fizik dersindeki başarısını mutlak suretle etkileyecek akademik başarının temellerinin sağlıklı atılabilmesi için Fen Bilimleri özel ders öğretmeninin tecrübesi ve öğrencisiyle iletişim gücü en önemli ve dikkat edilmesi gereken kriterlerden. Ekol Özel Ders kurumu fen bilimleri öğretmenleri öğrencisiyle rahat uyum ve frekans yakalayan tecrübeli kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Ortaokul fen bilimleri - fizik özel ders öğretmeni

Ortaokul fizik özel ders öğretmeni dediğimizde aklımıza fen bilimlerinde özel ders veren öğretmenler gelmektedir. Bu dersimizin içinde yer alan dersler olan Fizik, Kimya ve Biyoloji konularından öğrencileri en çok zorlayan Fizik dersi konuları olmaktadır. Biz Ekol Özel Ders kurumu olarak öğrencilerimizin ihtiyacı olan konuları eksiklerini kapatma mantığının yanı sıra kalıcı ve tam manasıyla öğrenme gerçekleştirebilmeleri adına ilköğretim pedagojik formasyonu konusunda yetkin fizik özel ders öğretmenlerimizle sunuyoruz.

Lise fizik özel ders öğretmeni

Lise fizik özel ders öğretmeni öğrencilerin lise 1, lise 2, lise 3 ve lise 4 eğitimleri sürecinde ve YGS-LYS hazırlık sürecinde fizik dersindeki eksiklerini kapatmanın yanında fizik dersinde hızlı soru çözüm teknikleri geliştirmelerini de sağlamalıdırlar. Ekol özel ders fizik öğretmenleri çocuklarınızın okulda öğrenemediği eksikleri kapatır akademik başarılarını kat ve kat artırır. Özellikle öğretmene soru sorma korkusu tanıyan, parmak kaldırma korkusu olan ve anlamadığı soruları ya da yerleri arkadaşları tarafından küçük düşerim endişesiyle sormayan öğrencilerimizi hem fizik dersinde başarılı bireyler haline getiriyor hem de okulda bu bahsettiğimiz tabuları yıkarak interaktif, derse katılan bireyler haline getiriyoruz. Öğrenme uzun soluklu bir süreçtir. Yalnızca özel dersle başarı bir yere kadar gelmektedir. Bizim esas etkili olduğumuz kısım fizik özel dersi verdiğimiz öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti de sunarak çocuklarınızı uzun vadede hayatta başarılı bireyler olmaları için yapmaları gerekenleri öğretiyoruz. Uygulamalarını ise birebir takip ediyor son derece hassas şekilde süreci yönetiyoruz.

TEOG fen bilimleri özel ders öğretmeni

TEOG fen bilimleri özel ders öğretmeni TEOG sürecinde ister devlet okulu ister kolej hedefi olsun tüm öğrencilerin puanlarını en çok etkileyen derslerden bir tanesi olan TEOG Fen bilimleri dersinde başarılı hale getirmelidir. Öğrenciler hayatı boyunca ilk defa bu yıl olduğu kadar yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kaldı. Bu süreci yönetebilmeleri hiçte kolay değildir. Özellikle 2017-2018 yılında TEOG sınavlarında açık uçlu soruların da sorulacak olması tecrübeli ve TEOG öğretim stratejilerine hakim özel ders öğretmeni ve eğitim danışmanlarının desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

YGS fizik özel ders öğretmeni

YGS fizik özel ders öğretmeni özellikle sayısal grup öğrencilerin üniversite hazırlık sürecinde en önemli yardımcı hocalarından bir tanesidir. Matematik ve bilimsel çalışmaların bir arada yürütüldüğü ders olan Fizik dersinde konuları tam anlamıyla anlayarak soruları eksiksiz bir şekilde çözebilir hale gelmek hiçte kolay bir iş değildir. Konu eksikleri kapatılsa dahi soru çözüm hızını artırmak fizik dersi YGS sorularını çözebilme konusunda en önemli aktörlerden bir tanesidir. YGS fizik özel ders öğretmeni ihtiyacı olan öğrencilerimize bahsetmiş olduğumuz takviye programların yanı sıra ekstra ve ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti de sunmaktayız. Öğrencilerimizin akademik olarak potansiyellerinin maksimum seviyelerine çıkması olmazsa olmazlarımız arasındadır. Gerçekten ciddi hedefi olan sayısal bölüm öğrencileri her zaman YGS fizik özel ders öğretmeni talepleri için bizimle iletişime geçebilirler.

LYS fizik özel ders öğretmeni

LYS fizik özel ders öğretmeni fizik dersinde sorulan çoğunluğu bilgi ağırlıklı 30 adet fizik sorusunun çözüme doğru bir şekilde ve zamanında kavuşturulabilmesi için öğrenciyi hazırlar. Öğrencilerin özellikle LYS 2 sınavındaki fizik testinde yaşadıkları en genel sıkıntı soruları cevaplarken emin olamama kaygısı taşımalarıdır. Bu durumun ortaya çıkmasının en temel sebebi ise öğrencilerin LYS Fizik konularını öğrenirken belirli noktalarda ciddi anlamda eksik öğrenme gerçekleştirmiş olmalarındandır. LYS Fizik konuları tam anlamıyla öğrenilmediği taktirde bir sonraki konu dahil tam anlamıyla öğrenme gerçekleşememektedir. Sonrasında dağınık veya bölük bilgilerle öğrenciler emin olmadan sorulara yanıt vermeye çalışmakta tabiri caizse atmakta olup, sayısal işlem içeren sorularda ise tam anlamıyla sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu durumun olmaması için öğrencilerimizi öncelikle YGS Fizik konularında tam anlamıyla yetiştiriyor sonrasında LYS Fizik konularını öğreterek soruları çözebilir hale hem de zamanı yetiştirerek çözebilir hale getiriyoruz. Zamanı verimli kullanmayı öğrenmenizi sağlayarak testleri stressiz ve rahat bir atmosferde çözme hazzı yaşayacaksınız.

SAT fizik özel ders öğretmeni

SAT fizik özel ders öğretmeni SAT Subject Physics testlerinde öğrencilerimizi SAT sınav formatına uygun bir şekilde hazırlamaktadır. SAT sınavı konusunda uzman hocalarımızla öğrencilerimizi tam puan almak prensibiyle hazırlıyoruz. Amerika'da okumak isteyen öğrencilerin SAT Fizik testinde başarılı olabilmesi rakiplerin arasında çok ciddi fark yaratacaktır. Yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadıkları sınavların başında SAT Subject Fizik testi yer almaktadır. 

IB fizik özel ders öğretmeni

IB fizik özel ders öğretmeni kadromuz ile İstanbul'da okuyan IB Diploma programı öğrencilerinin standard level Fizik ve High level Fizik programlarında destekçisi olmaktayız. 114 farklı ülkede geçerli olan IB Diploma programında seçeceğiniz 6 dersten bir tanesi Fizik dersi ise ve üniversitede de en çok ihtiyaç duyacağınız derslerden bir tanesinin Fizik dersi olduğunun farkında iseniz doğru adreste olduğunuzu iletmek isteriz. Koç Lisesi, Istanbul International Community School ( I.I.C.S. ), British International School, Işık Okulları, Uskudar Amerikan Koleji, Lyceum Alpinum ( Switzerland ) gibi okullarda okuyan çok sayıda öğrencimizin başarı hikayelerine katkı yapmanın onurunu ve gururunu sizlerle de devam ettirmekten büyük mutluluk duyarız.

AP fizik özel ders öğretmeni

AP fizik özel ders öğretmeni İstanbul'da Robert Koleji ve Hisar Vakfı Okulları Göktürk okullarında AP Fizik dersi konusunda Physics C, BC, B kurslarında destek olmaktadır. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi Fizik mezunu hocalarımızla evinizde AP fizik özel dersi alabilirsiniz.

Fizik özel ders öğretmenlerimiz İstanbul'un Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Göktürk, Levent, 4. Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, İstinye, Maslak, Nişantaşı, Kadıköy, Üsküdar, Bakırköy, Maltepe, Ataşehir, Ataköy gibi bir çok ilçe ve semtlerinde fizik özel ders hizmeti vermektedirler.

Beşiktaşta fizik özel ders öğretmeni
Göktürkte fizik özel ders öğretmeni
Leventte fizik özel ders öğretmeni
4. Leventte fizik özel ders öğretmeni
Nişantaşında fizik özel ders öğretmeni
Ataşehirde fizik özel ders öğretmeni
Ataköyde fizik özel ders öğretmeni
Şişlide fizik özel ders öğretmeni
Etilerde fizik özel ders öğretmeni
Ulusta fizik özel ders öğretmeni
Tarabyada fizik özel ders öğretmeni
Üsküdarda fizik özel ders öğretmeni
Maltepede fizik özel ders öğretmeni
Zeytinburnunda fizik özel ders öğretmeni
Sarıyerde fizik özel ders öğretmeni
Gayrettepede fizik özel ders öğretmeni
Akatlarda fiizk özel ders öğretmeni
Bebekte fizik özel ders öğretmeni
İstinyede fizik özel ders öğretmeni
Kadıköyde fizik özel ders öğretmeni
Bakırköyde fizik özel ders öğretmeni

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.