Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Akatlarda özel ders öğretmeni


Akatlarda özel ders öğretmeni

Akatlarda özel ders öğretmeni mi arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

Günümüzde sınavlardaki rekabetin artmasıyla öğrencilerin başarılı olmak için eskiye oranla daha fazla emek vermeleri gerekiyor. Okulda aldıkları eğitim yeterli gelemeyebiliyor ve bu durumda öğrencilerin desteğe ihtiyacı oluyor. Akatlarda özel ders veren tecrübeli öğretmen kadromuz öğrencilere destek olmaya hazır. Öğrencilerin konu eksiklerini tespit edip onları kapatıyor, yetersiz kaldıkları konuların üzerine düşüp sınavlara hazırlıyor, okul derslerine yardımcı oluyoruz. Bir öğrencinin konu eksiğini tek başına kapatması ya da yanlış öğrendiği bir konuyu kendi kendine düzeltmesi oldukça zor ve zaman alıcı, bu noktada özel öğretmen yardımı öğrencilerin zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor ve onlara derslerde en doğru yolu göstermeyi başarıyor.

Akatlarda tecrübeli özel ders öğretmeni

Öğrencilerin hedefledikleri noktalarda olmaları için okul bazen yeterli gelmeyebiliyor, bu durumda öğrenciler ve veliler özel ders öğretmenlerine başvuruyor. Özel ders öğretmenlerini seçerken velilerin ve öğrencilerin dikkat etmesi gereken birçok unsur var, bunlardan biri öğretmenin tecrübeli olup olmadığı. Tecrübeli bir öğretmenin tecrübesiz öğretmenlere göre öğrenciye sağladığı verim kuşkusuz daha fazla oluyor. Bir öğretmen ne kadar fazla öğrenciyle çalıştıysa o kadar öğrenme ve uygulama tipi görmüş demektir, çalıştığı her öğrenciye uygun farklı bir çalışma metodu geliştirmiş ve uyum sağlamış demektir. Birçok öğrenciyle özel çalışmış tecrübeli öğretmen kadromuz Akatlarda özel ders veriyor. Güvenilir kadromuzla birlikte öğrencileri bir adım ileriye taşımanın gururunu defalarca yaşamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Akatlarda Boğaziçili özel ders öğretmenleri

Akatlar'da özel ders öğretmeni seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise öğretmenin mezun olduğu üniversitedir. Öğrenciyi eğitecek, en kısa sürede en doğru yolları gösterecek kişinin iyi eğitmenlerden ders almış olması oldukça önemlidir. Öğrencilerin öğretmenden en yüksek miktarda verim alabilmesi için öğretmene saygı duyması, önerilerini önemsemesi gerekiyor. Bunu sağlamak da iyi üniversitelerden mezun olmuş öğretmenlerle daha kolay. Bu yüzden Akatlarda özel ders veren kadromuzun tamamı Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesinden mezun öğretmenlerden oluşuyor. Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden ders almış öğretmenlerimiz öğrencilerine bu bilgileri aktarıyor, öğretmek konusunda en iyi ve en yeni metotlarda öğrencilerinin başarılı olmasını sağlıyor. Öğrencilere iyi üniversitelerde okumanın ilhamını verip onların hayallerini ve hedeflerini bir adım yükseğe çıkarmayı hedefliyor.

Akatlarda TEOG özel ders öğretmeni

Akatlar'da TEOG özel ders öğretmeni için Ekol Özel Ders. İyi bir lise iyi bir üniversiteye açılan bir kapı bu yüzden TEOG oldukça önemli bir sınav. Öğrencilerin yaşları küçük olduğu için ve henüz tamamen sınav bilincinde olmadıkları için sınava hazırlıkta zorlanmaları çok normal. Bu zorlanmaların başarılarını olumsuz etkilememesi için öğrenciler ve veliler özel ders öğretmenlerine başvuruyor. Özel ders öğretmenleri öğrencilerin anlamadıkları konuları anlatıyor, eksik konuları tamamlıyor ve yapamadıkları soruların doğru çözümünü öğretiyor. Akatlarda TEOG özel ders veren başarılı öğretmen kadromuz öğrencilerin olabildiğince çok doğruyla sınavları tamamlamalarını ve Türkiye'nin en iyi liselerine yerleşmelerini hedefliyor. Öğrencilerin gelişimini düzenli olarak takip edip devamlı olarak yükselmelerini sağlıyor.

Akatlarda YGS özel ders öğretmeni

Akatlar'da YGS özel ders öğretmenlerimiz ile tanışmadan YGS özel ders için karar vermeyin. Üniversite sınavının ilk basamağı olan YGS, öğrencileri 4 farklı alanda sorguluyor. Öğrencilerin hedefledikleri yerlere girebilmeleri için alanları dışındaki derslerde de başarılı bir sonuç elde etmeleri gerekiyor. Yoğun bir sene olduğu için alan YGS'ye gerekli zamanı ayıramayan ve lisenin ilk senelerine yeterince hakim olamayan öğrenciler özel ders almak istiyor. Akatlarda YGS özel ders veren tecrübeli öğretmen kadromuz öğrencilere alanlarında netlerini arttırmaları ve alanları dışındaki derslerde en iyi netleri almaları için destek oluyor. Öğrencilerin konu eksiklerini kapatıp sorumlu oldukları konularda hızlı ve doğru yorum yapmalarını sağlıyor, yanlış yaptıkları soruların doğru çözümlerini öğretiyor. YGS'de 160 soruya 160 dakika süre ayrıldığı için öğretmenler öğrencilerin vakitlerini verimli kullanmalarını sağlıyor, soruların en kısa çözüş tarzlarını öğretiyor.

Akatlarda LYS özel ders öğretmeni

Akatlarda LYS özel ders öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın. Üniversite sınavının ikinci basamağı olan LYS'de öğrenciler lise müfredatının büyük çoğunluğundan sorumlu. Öğrencilerin alanlarında bilgilerini sorgulayan bu sınav üniversite yerleştirme puanında büyük ağırlığa sahip. Öğrenciler kimi zaman eski konuları unuttuklarından ya da eksik oldukları noktaları tamamlayabilmek için özel derse ihtiyaç duyuyor. Tecrübeli öğretmen kadromuz Akatlarda LYS'ye hazırlık için öğrencilere özel ders veriyor. Sınav sistemine hakim öğretmenlerimiz çıkma olasılığı yüksek sorular ve konularda öğrencileri yeterli kılıp önemli detaylara hakim olmalarını sağlıyor. Öğrencilerin alanlarındaki yeteneklerini geliştirip çalışmak için önlerinde olan süreyi verimli kullanmalarını sağlıyor, soruların kısa ve basit çözümlerine öğrencileri alıştırıyor.

Akatlarda ilkokul özel ders öğretmeni

Akatlarda İlkokul özel ders öğretmenlerimiz çocuklarınızın ilk eğitim dönemlerini rahatlıkla atlatmalarını sağlayacaklarından emin olabilirsiniz. İlkokul eğitim öğretim hayatının temellerinin atıldığı bir dönem, her ne kadar kolay görünse de öğrencilerin yaşları göz önüne alındığında zorlanmaları çok normal. Bu zorlanmalar öğrencilerin temelden yanlış öğrenmelerine sebep olabilir, dersin anlaşılmasını güçlendirebilir daha da kötüsü öğrenciyi okuldan soğutabilir. Tüm bunların önüne geçmek için öğrencinin o dersi bir başkasından daha dinlemesi verimli olacaktır. Her öğretmenin kendine göre farklı öğretmen teknikleri vardır, öğrenci okul öğretmeninin öğretme tekniğine alışamadığı zaman veliler özel ders öğretmenlerine başvuruyor. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen kadromuz Akatlarda ilkokul öğrencilerine okula yardımcı olabilmek için özel ders veriyor. Öğrencilerin konu eksiklerini tamamlayıp uygulama becerilerini arttırıyor, kısa ve eğlenceli yollarla soru çözmelerini kolaylaştırıyor.

Akatlarda ortaokul özel ders öğretmeni

Akatlarda ortaokul özel dersi veren öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın. Öğrencilerin orta okula geçmesiyle ders sayıları artıyor, öğretmenleri değişiyor. Kimi öğrenciler bu süreçte adaptasyon sorunu yaşayabiliyor, her öğretmenin ders anlatış tarzına uyum sağlamakta zorlanıyor. Bu durumda birkaç konu kaçırabiliyor, eksikler yaşayabiliyorlar. Bu eksikler o dersten yapılan yazılı sınavlarda düşük notlar almalarına ve TEOG sınavının temelinde sıkıntılar yaşamalarına sebep oluyor. Veliler öğrencilerin dersten soğumaması için, konuların ilk adımlarında sorun yaşamamaları için ve okul ortalamalarının düşük olmaması için özel derse başvuruyor. TEOG puanına okul notlarının da önemli derecede etki ettiği düşünüldüğünde orta okulda yazılı sınavların önemi yadsınamaz. Akatlarda özel ders veren tecrübeli öğretmen kadromuz orta okul öğrencilerine okul sınavlarına yardımcı oluyor.

Akatlarda lise özel ders öğretmeni

Akatlarda lise özel dersi veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın eğitimine katkı sağlamak için çalışıyorlar. TEOG sınav senesinden çıkmış 9. sınıf öğrencileri çoğu zaman lisenin ilk senesinde sınav yoğunluğundan bıktıkları için dersleri aksatıyor. Oysa lisenin ilk senesi üniversite sınavında önemli bir yere sahip. Ayrıca lisenin diğer sınıfları da dahil olmakla birlikte okul puanının üniversiteye giriş puanına etkisi çok yüksek. Bu yüzden veliler öğrencilerin hem üniversiteye yerleşme puanında düşüş olmasın diye hem de konular eksiksiz pekişsin diye özel derse başvuruyor. YGS ve LYS öğrencileri lisenin bütün müfredatından sorumlu tutan bir sınav, bu yüzden öğrencilerin konuları öğrendikleri senelerde eksik kaldıkları her nokta sınava hazırlık senesinde onlara yük oluyor. Tecrübeli öğretmen kadromuz Akatlarda lise öğrencilerine okula yardımcı olmak için ve konuları eksiksiz bir şekilde öğrenmeleri için destek oluyor.

Akatlarda matematik özel ders öğretmeni

Akatlarda matematik özel ders öğretmeni ile çocuklarınız matematik dersini daha iyi kavrayacaklar. Matematik ilk öğretimden liseye kadar öğrencilerin girdikleri sınavlarda yüksek puanları olan bir ders. Çoğu zaman öğrenciler bu derse ön yargılı yaklaşıyor bu yüzden okulda küçük bir an kaçırsalar bile işlenen o konuda yetersiz bir duruma geçebiliyorlar. Öğrencilerin bu konuyu kendi kendilerine kapatmaları da çok zor, bu yüzden özel ders öğretmenlerinden destek alıyorlar. Akatlarda matematik özel dersi veren öğretmenlerimiz matematiğin zor bir ders olmadığını öğrencilerine kanıtlıyor. Konu eksiklerini kapatıp öğrettikleri kısa yollarla öğrencilerin konuyu sorularda başarılı bir şekilde uygulamasını sağlıyorlar. Öğrencilerin hem okul derslerine destek olmak hem de hazırlandıkları sınavlarda matematik dersinde yüksek puanlar almaları için tecrübeli öğretmen kadromuz Akatlarda özel ders veriyor.

Akatlarda geometri özel ders öğretmeni

Geometri somut düşünme yeteneği gerektiren bir ders. Öğrenciler kuralları bilip karşılarına çıkan sorularda başarılı bir şekilde bu kuralları uygulayabilmeliler. Bu derste başarılı olmak için temel matematik bilgisi de gerekmektedir ve sadece kural bilmek yeterli değildir. Farklı soru tarzlarının çözümünü öğrenmek hem zamandan tasarruf etmelerini sağlar hem de başka soruların çözümlerinde de öğrencilere ilham verir. Akatlarda geometri özel ders veren öğretmenlerimiz geometri dersinde öğrencilerin hem sınavlarda başarılı olmasını sağlıyor hem de okul derslerine destek oluyor. Öğretmenlerimiz öğrencileri karşılarına çıkacak her soru tarzına hazırlamaya çalışıp kısa yollara öğrencileri alıştırmaya çalışıyor.

Akatlarda fizik özel ders öğretmeni

Fen alanının derslerinden biri olan Fizik birçok öğrencinin zorlandığı bir ders. Formüllerden oluşan bir ders olduğu için öğrenciler bu derste başarılı olmak için ezberleme yöntemini kullanıyor ancak bu çok yanlıştır. Her soruyu ezberlemek mümkün olmadığından öğrenciler formülleri öğrenmeli ve karşılarına çıkan her soru tarzına hazırlıklı olmalı. Bu derste okul bazen yeterli olmayabiliyor, öğrencinin formülü öğrenmesi ve uygulaması için bir başkasından da dinlemesi gerekebiliyor. Bu durumda öğrenciler özel derse başvuruyor. Akatlarda fizik özel ders veren öğretmenlerimiz öğrencilerin formüller öğrenmesini ve uygulayabilmesini sağlıyor. Karşılarına çıkacak farklı tarzda sorulara öğrencileri hazırlayıp soruların pratik ve kısa çözümlerini öğretiyor.

Akatlarda kimya özel ders öğretmeni

Fen alanının derslerinden biri olan kimya bir kısmı formüllerden bir kısmı sözel bilgiden oluşan bir ders. Okulun yeterli gelmediği noktada öğrenciler özel derse başvurabiliyor. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşmuş öğretmen kadromuz Akatlarda okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlıkta öğrencilere destek oluyor. Öğrencilerin konu eksiklerini tamamlayıp sorular için pratik çözümler üretiyor, konuların pekişmesini sağlıyor çünkü kimya nankör olmayan bir ders. Bir kez pekiştiğinde küçük konu tekrarları yaparak bu dersten tüm soruları doğru yanıtlamak mümkün. Öğretmenlerimiz öğrencilerin en iyi sonucu almaları için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor.

Akatlarda biyoloji özel ders öğretmeni

Biyoloji fen alanının canlılarla ilgilenen bir dersidir. Öğrenciler tarafından ezber olduğu düşünülse de doğru bağlantılar kurularak öğrenilmesi gerekiyor. Bu bağlantıları kurmak için de ufak bir konu eksiği bile olmaması gerekiyor. Ayrıca biyoloji sorularında öğrencilerin karşısına sıklıkla deney soruları çıkıyor. Tüm deneyleri yapmak mümkün olmadığından öğrenciler deneyi yapmasa dahi sonucunu ya da deneyin adımları tahmin edebilmeli. Akatlarda biyoloji özel ders veren öğretmenlerimiz hem okula yardımcı olmak hem de sınavlara hazırlıkta destek olmak için özel ders veriyor. Öğrencilerin konu eksiklerini kapatıp soru çözümlerinde onlara destek oluyor, deney gibi sorularda onların somut düşünmelerini sağlıyor.

Akatlarda Türkçe özel ders öğretmeni

Türkçe birinci sınıftan lisenin sonuna kadar öğrencilerin eğitim ve öğretim müfredatında olan bir ders. Anlam konularında öğrenciler bol bol kitap okumalı ve okuduğunu anlama yeteneğini geliştirmeli, dil bilgisi konularında ise bol pratik yapıp yanlışlarını düzeltmeli. Her derste olduğu gibi Türkçe dersinde de bazı soruların özel çözüş tarzları var. Bu tarzlarla soruları anlamak daha kolay oluyor. Akatlarda özel ders veren öğretmenlerimiz hem okul derslerine yardımcı olmak hem de sınavlara hazırlık için Türkçe özel dersi veriyor. Öğrencilerin karşılarına çıkan soru tarzlarına hangi bakış açısıyla yaklaşmaları gerektiğini öğretiyor ve soruların doğru çözüm şekillerine öğrencileri alıştırıyor. Düzenli pratiklerle öğrencilerin en iyi sonucu almalarını sağlıyor.

Akatlarda İngilizce özel ders öğretmeni

Akatlarda İngilizce özel ders öğretmenlerimiz ile İngilizce eğitimini daha iyi noktaya taşıyabilirsiniz. İngilizce bilmek yaşadığımız yüzyılda artık bir zorunluluk olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle öğrencilere okul öncesi eğitim döneminde bile İngilizce öğretilmeye başlanmıştır. İngilizce öğretiminde yapılan en büyük yanlış sürekli öğrencilere tenseleri yani zamanları öğretmektir. Biz Ekol Özel Ders ailesi olarak öğrencilere İngilizceyi günlük dili kullanmayı öğreterek başlıyoruz. Eğitim hayatında yaşantılar aracılığıyla deneyimleyerek öğrenmek en kalıcı öğrenme yöntemidir. Ekol Özel Dersin öğretmen kadrosu Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından ve öğrencilerinden oluşmaktadır. Bu sayede gelen öğretmenlerimiz akıcı İngilizceleri ile öğrencilerin İngilizceyi doğru telaffuz etmelerini sağlarlar. Aynı zamanda Akatlarda özel ders veren öğretmenlerimiz öğrencileri girecekleri sınavlara da hazırlayıp okuldaki İngilizce derslerine de destek olurlar. 

Akatlarda özel ders verdiğimiz alanlar.

Akatlarda TEOG özel ders öğretmeni

Akatlarda TEOG özel ders öğretmenlerimizTEOG matematik özel ders, TEOG fen bilimleri özel ders, TEOG Türkçe özel ders, TEOG T.C. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, TEOG İngilizce özel ders, TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders alanlarında hizmet veriyorlar. 

Akatlarda YGS özel ders öğretmeni

Akatlarda YGS özel ders öğretmenlerimizYGS matematik özel ders, YGS geometri  özel ders, YGS fizik özel ders, YGS kimya özel ders, YGS biyoloji özel ders, YGS Türkçe özel ders, YGS tarih özel ders, YGS coğrafya özel ders, YGS felsefe ve din özel ders konularında sizlere hizmet veriyorlar.

Akatlarda LYS özel ders öğretmeni

Akatlarda LYS özel ders öğretmenlerimiz, LYS matematik özel ders, LYS geometri  özel ders, LYS fizik özel ders, LYS kimya özel ders, LYS biyoloji özel ders, LYS Türkçe özel ders, LYS tarih özel ders, LYS coğrafya özel ders ihtiyacı olan tüm öğrencilerin yanındayız.

Akatlarda matematik özel ders öğretmeni

Akatlarda en iyi matematik özel ders öğretmeni, Akatlarda Boğaziçiliden ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik özel ders hocası arayan velilerimiz için bir telefon kadar yakınınızdayız...

Akatlarda geometri özel ders öğretmeni

Akatlarda en iyi geometri özel ders hocası Ekol Özel Ders ile hizmetinizde. Geometrideki görme eksikliği artık ortadan kayboluyor. Geometri dersinde soru çözerken si de doğru soru çözüm tekniklerini kavrayacak rahatlıkla görebileceksiniz...

Akatlarda fizik özel ders öğretmeni

Akatlarda en iyi fizik özel ders öğretmeni için aramanız yeterli. Lise 9.sınıf fizik özel dersi, 10.sınıf fizik özel dersi, 11. sınıf fizik özel dersi ve 12. sınıf yada YGS fizik özel dersi ile LYS fizik özel dersi ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

Akatlarda kimya özel ders öğretmeni

Akatlarda tecrübeli ve Boğaziçiliden lise, YGS ve LYS kimya özel dersi almak için Ekol Özel Derse ulaşabilirsiniz.

Akatlarda biyoloji özel ders öğretmeni

Akatlarda Biyoloji özel ders öğretmeni desteğini size evinizde sunan Ekol Özel Ders kurumu 9.sınıf Biyoloji özel dersi, 10. sınıf Biyoloji özel dersi, 11. sınıf biyoloji özel dersi ve YGS-LYS Biyoloji özel ders öğretmeni hizmetini Akatlarda evde Boğaziçiliden özel ders öğretmeni desteğiyle sunmaktadır. 

Akatlarda Türkçe özel ders öğretmeni

Akatlarda TEOG Türkçe özel ders öğretmeni, Akatlarda YGS Türkçe özel ders öğretmeni, Akatlarda lise öğrencilerine ve ortaokul öğrencilerine Türkçe özel dersi hizmetlerimizle yanınızdayız...

Akatlarda İngilizce özel ders öğretmeni

Akatlarda İngilizce özel ders öğretmeni arıyorsanız speaking, listening, reading ve writing branşlarında sizi IELTS, TOEFL ve diğer proficiency sınavlarına en verimli ve en doğru şekilde hazırlayacak profesyonel öğretmenlerimizle derslere başlayabilirsiniz. İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ya da var olan İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz artık İngilizceden korkmayın. Fakat 2 haftada İngilizce diyenlerden değiliz bunu vurgulamak isteriz. İngilizce öğrenmek emek ister siz hakkını verdikten sonra maksimum verimle emin adımlarla bir üst kura sizi taşıyacağız.

Akatlarda Tarih özel ders öğretmeni

Akatlarda Tarih özel ders öğretmeni Ekol Özel Ders kurumu öğretmenleriyle artık evinizde özel ders alma imkanına sahipsiniz.

Akatlarda ilkokul özel ders öğretmeni

Akatlarda ilkokul matematik özel dersi, Akatlarda ilkokul okuma yazma, Akatlarda ilkokul Türkçe özel dersi, Akatlarda ilkokul İngilizce özel dersi hizmetlerimiz sayesinde çocuklarınız başarısını artıracak eksik oldukları yerler fazlasıyla kapatılacaktır. 

Akatlarda ortaokul özel ders öğretmeni

Akatlarda ortaokul özel ders, Akatlarda ortaokul matematik özel dersi, Akatlarda ortaokul fen bilgisi özel dersi, Akatlarda ortaokul Türkçe özel dersi ve Akatlarda İngilizce özel dersi hizmetlerimiz sayesinde Akatlarda ortaokul öğrencisine evde özel ders alma imkanına sahip olacaksınız. 

Akatlarda lise özel ders öğretmeni

Akatlarda lise özel ders öğretmeni, Akatlarda lise matematik özel ders öğretmeni, Akatlarda lise geometri özel ders öğretmeni, Akatlarda lise fizik özel ders öğretmeni, Akatlarda lise kimya özel ders öğretmeni, Akatlarda lise Türkçe özel ders öğretmeni, Akatlarda lise İngilizce özel ders öğretmeni hizmetlerimizle yanınızdayız.

Etilerde 1. 2. 3. 4. sınıf özel ders öğretmeni

Etilerde 1.sınıf öğrencisine özel ders, Etilerde 2. sınıf öğrencisine özel ders, Etilerde 3. sınıf öğrencisine özel ders, Etilerde 4. sınıf öğrencisine özel ders öğretmeni hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Etilerde 5. 6. 7. 8. sınıf özel ders öğretmeni

Etilerde 5. sınıf öğrencisine özel ders öğretmeni, Etilerde 6. sınıf öğrencisine özel ders, Etilerde 7. sınıf öğrencisine özel ders desteği, Etilerde 8. sınıf özel ders öğretmeni programlarımızla çocuklarınızı kaliteli bir lise hayatına sonrasında ise kaliteli bir üniversite hayatına hazırlıyoruz...

Etilerde 9. 10. 11. 12. sınıf özel ders öğretmeni

Etilerde 9. sınıf öğrencisine özel ders öğretmeni, Etilerde 10. sınıf öğrencisine özel ders, Etilerde 11. sınıf öğrencisine özel ders desteği, Etilerde 12. sınıf özel ders öğretmeni hizmetlerimizle en kaliteli üniversitelere girmek sizin için de çok kolay. Bireye özel programlarımızdan faydalanmak için bizi arayınız...

Etilerde SAT, IB, AP özel ders öğretmeni

Etilerde SAT 1 ve SAT 2 ( Subject Tests ) özel ders, Etilerde IB standard level özel ders programları ve Etilerde IB High Level özel ders programları ile Etilerde Robert Kolej öğrencisine AP özel ders programlarımız alanlarında uzman öğretmenlerimizle sizin hizmetinize sunulmaktadır. Robert Kolej öğrencisine AP Matematik - calculus özel ders programlarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.