Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Ataşehirde özel ders öğretmeni


Ataşehirde özel ders öğretmeni

Ataşehir’de Boğaziçili özel ders öğretmeni ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Matematik, geometri, fizik ve diğer konuları uzun vadede kalıcı bir biçimde anlatıyoruz. Matematik, geometri ve fizik konularını kolay hatırlanacak şekilde ezberletmeden öğretiyoruz. Bu işin sırrı konunun formüllerini ezberletmek yerine mantığını anlatmaktır. Matematik özel dersinde öğrenciye günlük hayattan örnekler vererek konunun pekişmesini sağlarız. Matematik konularında geçen formüllerin nerede kullanılacağını bilen öğrenci evde test çözerken veya sınavda formülü kolaylıkla anımsayacaktır.

Ataşehirde Boğaziçili özel ders öğretmenlerinden ders aldığınızda çocuğunuzun önünde başarıyı yakalamış çok iyi bir örnek olacaktır.

Ataşehirde matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir matematik özel ders öğretmeni ihtiyacınıza en iyi cevap veren kurum Ekol Özel Ders kurumudur. Ataşehir bölgesinde öğrencilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Özel ders hocalarımız, Ataşehirde matematik özel dersini sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinizde vermektedirler.

Matematik dersinde başarıyı yakalayamayan öğrencilere matematik özel ders veren öğretmenlerimiz öncelikle öğrencinin başarısızlığının sebebini araştırırlar. Genellikle öğrencilerimiz geçmiş yıllarda eksik kalan konuları yüzünden yeni matematik konularını anlamakta zorluk yaşamaktadırlar. Eksik konuların işlenip tamamen anlaşılmasından yeni matematik konularına giriş yapan deneyimli hocalarımız öğrencilerin başarılı olması için çok titiz çalışmaktadırlar. Öğrencilere sadece işlenen bir konuyu değil matematik biliminin tüm mantığını anlatan Boğaziçili hocalarımız öğrencinin matematik dersi ile barışmasını sağlarlar. Matematik dersini anlatmakla kalmayıp sevdiren Ataşehir matematik özel ders öğretmenlerimiz öğrencinin başarıyı yakalamasında en büyük yardımcınız olacaktır.

Matematik dersini uzmanından evinizde destek alarak öğrencinin eksiklerini kapatacaksınız.  Kurslarda yakalayamadığınız çalışma verimini evinizde yakalayabilirsiniz. Çünkü kurslar okul gibi kalabalık ve gürültülüdür, ders işlemeye tam uygun değildir. Sessiz ve çalışmaya tam uygun olan bir ortamda öğrencinin dikkatini toplaması ve işlenen konuyu kavraması daha kolaydır. Daha az yorulur ve daha iyi öğrenir.

 Ataşehir matematik özel ders öğretmeni olarak geçmiş yıllarda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi eğitimi sunmaya hazırız.

Ataşehirde matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir matematik özel ders ile eksiklerini kapatabilirsiniz. Matematikten korkuyorsanız deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile EKOL ÖZEL DERS kurumu aradığız desteği sizlere sunmaktan sevinç duyacaktır. Öncelikle matematiği sevdiren daha sonra konuları anlatan BOĞAZİÇİLİ uzman kadromuz öğrencilerinizin başarısında çok önemli bir rol oynamaktadırlar.

“Matematiği isteyen öğrenebilir, yeter ki inanın!”

Kişiye özel matetatik öğretim metodu

Öğrencilerin konuları daha kolay anlaması ve soruları çözebilmesi için yıllardır kendini geliştiren ve her çocuğa farklı uygun eğitim modeli uygulayan tecrübeli hocalarımız, öğrencilerinizin matematiği öğrenmeleri ve istedikleri başarıyı yakalamaları için gereken hassasiyeti gösterirler. Matematik konuları için her öğrenciye ayrı özel ders anlatım tekniği geliştiren Boğaziçili matematik özel ders öğretmenlerimiz ile çalışmaktan keyif alan öğrenciniz matematik notlarında yükselen bir grafik elde edeceklerdir. Ataşehir Matematik Özel Ders öğretmenleri ile bu tecrübeyi hissedeceksiniz. Bununla birlikte Matematik Özel Dersine ilave olarak eğitim koçluğu ve tercih danışmanlığı hizmetini ek ücret ödemeden almış oluyorsunuz.

Ataşehir matematik geometri özel ders

Ataşehir matematik geometri özel ders için aradığınız kurum Ekol Özel Ders’tir. Deneyimli Eğitmen kadrosu evinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.  Milli eğitim bakanlığının her yıl yenileyerek yayınladığı müfredata uygun olarak çalışma planı hazırlayan, öğrenciye matematiğin tüm 8. Sınıf konularını ezberletmeden ayrıntısı ile öğreten, tecrübeli Boğaziçi mezunu hocalarımız öğrencinizi eksiksiz bir şekilde matematik geometri sınavlarına hazırlamaktadır.

8. sınıfta matematik ve geometri konuları tek bir ders altında toplanmış olup matematik öğretmenleri iki konuyada hakimdir. Matematik öğretmenlerimiz  özel derste geometri anlatırken sadece formülleri ve kuralları verip geçmezler. Geometri özel dersinde öğretmen mutlaka kalemi öğrencinin eline verir ve soru çözümünde öğrencinin kullandığı adımları takip eder. Yanlış veya eksik bir hamle yapan öğrenciyi düzelten öğretmen soruyu yine öğrencinin tamamlamasını bekler. Ataşehir matematik geometri özel ders öğretmenlerimiz öğrencinin tüm soruları çözebilecek hale geldiğini gördükten sonra gerekli ödevi verir, ancak bundan sonra diğer konuya geçer. Bir sonraki hafta ödevi kontrol edip öğrencinin yapamadığı soruları çözen geometri özel ders öğretmenlerimiz böylelikle konunun tammamen anlaşılmasını sağlarlar.

Ataşehir’de Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir’de Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni  ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Matematik konularını uzun vadede kalıcı bir biçimde anlatıyoruz. Matematik konularını kolay hatırlanacak şekilde ezberletmeden öğretiyoruz. Bu işin sırrı konunun formüllerini ezberletmek yerine mantığını anlatmaktır. Matematik özel dersinde öğrenciye günlük hayattan örnekler vererek konunun pekişmesini sağlarız. Matematik konularında geçen formüllerin nerede kullanılacağını bilen öğrenci evde test çözerken veya sınavda formülü kolaylıkla anımsayacaktır.

Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni olarak, Boğaziçinden aldığımız eğitim ile etkili konu anlatım metodları geliştirdik. Yıllardır matematik özel ders öğretmeni olarak çalıştığımız için, bir öğrencinin konuyu nasıl anlayacağını biliyoruz. Her öğrencinin öğrenme biçimi farklı olduğundan dolayı kişiye özel ders anlatım tekniği kullanıyoruz.  

Ataşehir’de Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni ile çalıştığınızda sadece ders anlatımı veya soru çözümü satın almış olmazsınız. Eğitim koçluğu için ekstra bir ücret almıyoruz. Boğaziçi mezunu deneyimli matematik özel ders öğretmeni olarak ödev takip sistemini kullanıyoruz. Verilen ödevin zamanında yapılması için öğrenciye hatırlatmalar yapıyoruz. Bu şekilde kontrol altında tutulan öğrenci ödevini son güne bırakmaz, vaktinde bitirir. Ödev son güne bırakılmadığı için aceleye gelmez. Öğrenci ödev verilen sorular üzerinde daha fazla düşünür, konu daha iyi pekişir.    

Ataşehir ilkokul matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir ilkokul matematik özel ders ile çocuğunuzun hayat boyu sürecek olan maratonda geri kalmamasını sağlamış olursunuz. Hem lise hem üniversite giriş sınavlarında matematik en çok puan getiren derstir. İleriki yıllarda matematikten başarı sağlanması için ilköğretim matematik konuları çok iyi pekiştirilmelidir. Matematiğin temeli öğrenilmediği taktirde çocuğunuz daha sonra gelecek olan konuları öğrenmede zorluk yaşayacaklardır.

Boğaziçi mezunu hocalar olarak en iyi bildiğimiz kural şudur: İlkokulda matematik en önemli derstir. Matematiğin temelini ilkokulda atmayan öğrenci ortaokula geçtiğinde öğretmeninin anlattığı dersi takip edemeyeceği için zamanla matematik dersinden soğur, çalışmayı bırakır ve en sonunda başarısızlık gelir. Bu sebeple eğer öğrenci ilkokulda matematik dersinde sorular yaşıyor ise zamanında müdahale edilmelidir.

Yaşları küçük olduğu için ilkokul öğrencileri ile iletişimi çok iyi bilen alanında uzman kişiler ile çalışmalısınız. Boğaziçili öğretmen kadromuz ile ilkokul öğrencilerine özel ders veriyoruz. Fakat bu dersi sadece konu anlatımı olarak düşünmeyiniz. Onları hayata hazırlıyoruz. İlkokul öğrencileri ile çalışmalarımızda çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. İlk olarak öğrenci ile iletişimin mükemmel olması için öğretmen mutlaka kendisini sevdirmelidir. Öğrencileri ile bir abi veya abla olarak konuşan öğretmenlerimiz küçük yaştaki öğrencilerimize uygun bir dil kullanırlar.

Ders anlatımı esnasında öğretmenlerimiz kalemi mutlaka öğrencinin eline verirler, çünkü bu yaşlarda çocuklar gözü ile konuyu takip edemezler. Onların yazması çok önemlidir.

Çalışma disiplini Kazandırıyoruz

Ödev konusunda ise öğrenciyi asla bıktırmayız. Ödevi hayat boyu sürecek olan çalışmanın bir parçası olarak gösteririz. Öğrenciye matematik dersinin ödevini yaptırmak yerine, çalışma disiplini kazanacak şekilde odaklanırız. Tüm derslerden başarıyı bu yolla yakalarız. Yani çocuğunuza sadece matematiği değil ‘çalışmayı’ öğretiriz.

Boğaziçi İdealdir

Boğaziçili öğretmenlerden ders aldığınızda çocuğunuzun önünde başarıyı yakalamış çok iyi bir örnek olacaktır. Küçük yaşlarda kendisine rol model seçen çocuğunuza en iyi örnek olacak kişi başarıyı yakalamış, tecrübelerini çocuğunuza  aktaran Boğaziçi mezunu deneyimli bir öğretmendir.

Ataşehir ortaokul matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir ortaokul matematik özel ders almak için doğru adrestesiniz. Boğaziçi mezunu tecrübeli hocalarımız sizlere en iyi özel ders hizmetini sunmaktadırlar. Boğaziçinden aldıkları eğitim ve yıllardır özel ders vererek kazandıkları birikim ile değerli hocalarımız ortaokul öğrencileriyle iletişimi uygun bir şekilde kurarlar. Ortaokul yaş grubundaki çocuklarınıza titizlik ile ders anlatan hocalarımız ayrıca Eğitim koçluğu yaparak onları hayata hazırlar, doğru bir şekilde yönlendirir.

Profesyonel olarak ortaokul matematik özel ders anlatan öğretmenlerimiz öğrencilerde gördükleri eksiklikleri şu adımlarla çözmektedirler:

UNUTULMUŞ veya ÖĞRENİLMEMİŞ KONULAR. İlköğretimde işlenen matematik konularında var olan eksiklikler tespit edilir ve öğrenciye bilmediği konular anlatıldıktan sonra geçmiş yıllara ait sorular ödev olarak verilir. Eski konular tam pekişmez ise ortaokulda anlatılan konuların anlaşılması güç olmaktadır.

HER ÖĞRENCİ FARKLI ÖĞRENİR. İşlediğimiz derslerde öğrencinin öğrenme hızına bağlı kalarak adım atarız. İşlenen konu bir öğrencide 1 derste pekiştirilir fakat başka bir öğrenci 2 derste ancak öğrenecektir. Burada önemli olan dersin tam olarak pekiştirilmesidir. Öğretmenlerimiz ASLA BİR KEZ ANLATIP konuları geçmezler.  

EZBERLETMEDEN, BOL ÖRNEK ÇÖZEREK KONU ANLATIMI. Konunun mantığını anlatarak işlediğimiz derslerde öğrenci konuyu tam anlayana kadar çok sayıda farklı formatta örnek çözeriz. Her açıdan konu ile ilgili soru çözümlerini gören öğrenciler sınavlarda soru kaçırmayacaklardır.

ÖDEV TAKİP SİSTEMİ. Her dersin bitiminde işlenen konu ile ilgili sorular yardımcı kaynaklardan verilir ve bu soruların zamanında çözümü için derse gelmeden 2-3 gün önceden öğrenciye hatırlatmalar yapılır.    

Ataşehir lise matematik özel ders öğretmeni

Ataşehir lise matematik özel ders için özenle çalışan ekibimiz yıllardır öğrencilerinize en iyi eğitimi vermektedirler. Öğrencinin okuduğu okula göre işlenen matematik konuları değişmektedir.

Öncelikle Türkiye'de bir üniversitede okumak isteyen öğrenciler için bir analiz yapalım.  Milli eğitim bakanlığının yayınladığı müfredat ortaokulda uluslararası seviyeyi yakalamış olsa bile sonra lisede uluslararası standartların üstünde bir zorluk seviyesi ile karşımıza çıkmaktadır. Türkiye'de üniversite okumak için gerekli olan YGS-LYS sınavlarında matematik konuları öğrencilere zor gelmekte ve bu zorluğun aşılması için ek bir takviyeye ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer öğrenciniz 9. veya 10. Sınıfta matematikte yeterince başarılı değil ise vakit kaybetmeden müdahale edilmesi gerekir.  9. veya 10. sınıfta eksik kalan matematik konuları 11 ve 12. Sınıflardaki konuların anlaşılmasını engelleyeceklerdir.  Hedefiniz Türkiye'nin başarılı üniversitelerinden birinde okumak ise en geç 11. sınıftan itibaren öğrencinin durumuna göre haftalık veya 15 günlük periyotla özel ders almanız gerekir.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin ise gidecekleri ülkeye göre matematik konularını çalışmaları gerekir. Matematik konuları ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Yurtdışında okumak için girilecek sınavların bazıları şunlardır;  SAT, AP, IB, ABİTUR. Kadromuzda bulunan her bir hocamız kendi alanında uzmandır ve yıllardır bu sınavlar için matematik özel dersi vermektedirler. Öğretmenlerimiz Boğaziçi Üniversitesinde İngilizce eğitim aldıkaları için tamamı İngilizce olan SAT, AP, IB sınavlarında hedefinize ulaşmada sizlere yardımcı olacaklardır. Boğaziçi mezunu ekibimiz Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi kadrodur. 

ATAŞEHİR MATEMATİK ÖZEL DERS

Ataşehirde , evinizde matematik özel dersi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Evinizde matematikten özel ders alarak;

Kursa gitmek için vakit harcamaz, zamanınızı verimli kullanırsınız. Böylece daha fazla ders çalışma imkanınız olur.

Birebir ders işlenirken deneyimli hocalarımız öğrencinin eksiklerini tespit eder ve konuyu tekrar anlatarak bu eksiği kapatır.

Kurs veya okulda öğretmen, öğrencinin eksikliklerini takip edemez. Çünkü sınıfta öğrenci ile birebir iletişim mümkün değildir.

Özel ders işlenirken öğrenci çekinmeden öğretmene istediği soruyu sorabilir. Okulda veya kursta öğrenci parmak kaldırmaktan çekinir.

Matematik özel dersi işlenirken tecrübeli hocalarımız öğrenci konuyu tam anlayana kadar bol örnek çözer.

Öğrenciye sınavda soru çözme taktiklerini anlatır.

Boğaziçi mezunu tecrübeli öğretmenlerden ders aldığınızda, öğretmenlerimiz öğrencinin ders çalışması için çok iyi bir örnek olacaktır. Boğaziçini kazanarak başarıyı yakalayan öğretmenlerimiz öğrencinin ders çalışma hevesini artıracaklardır.

Deneyimli hocalarımız öğrencinin ödev takibini mutlaka yaparlar. Öğrenciler ödevi genellikle son güne bırakırlar ve çabuk bitmesi için soruları konsantre olmadan çözerler, çok hata yaparlar.  Bunu engellemek için öğretmenlerimiz derse gelmeden 2-3 gün önce ödevin tamamlanması için öğrenciyi uyarırlar.