Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

İstanbulda özel ders verdiğimiz semtler


İstanbulda özel ders verdiğimiz semtler

İstanbul'da bütün semtlerinde özel ders veren öğretmen kadromuz mevcut. Alanında uzman Boğaziçili öğretmen kadromuz ile İstanbul'un bütün semtinde evinize gelerek özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli ve kurumsal çalışan özel ders hizmeti almak için en doğru adrese geldiniz. Tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız özel ders ile çocuklarınız eğitim hayatları boyunca zorlanmadan kaliteli eğitim alma fırsatını yakalayacaklardır. Çocuklarınız TEOG, YGS, LYS, SAT, IB ve AP gibi sınavlara hazırlanacaklar ise geç kalmadan Boğaziçili öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın. Eğitim yanlış tercihlerin geri dönüşü olmayacağını unutmamak gerekli.

İstanbul'da özel ders öğretmeni için neden Ekol Özel Ders?

İstanbul'da özel ders öğretmenleri için bir çok seçenek bulabilirsiniz. Türkiye en fazla üniversitenin olduğu ve en çok öğrencinin yaşadığı il olan İstanbul, bu konuda sizlere bir çok seçenek sunuyor. Seçenekler çok olunca her zaman karar vermekte zor olacaktır. Sağlıklı karar verebilmek için öncelikle nasıl ve ne amaç için özel ders almak istediğinize karar vermelisiniz. Sadece öğrencilerinizin dönemlik derslerine veya sınavlarına yönelik mi özel ders istiyorsunuz? Yoksa çocuklarınızın programlı çalışma yöntemleri ile kalıcı öğrenme metotlarına mı sahip olmasını istersiniz? Kısacası çocuklarınız sadece derslere sınavlar için çalışıp sınav bitince hatırlayıp hatırlamaması önemli ise bu konuda sizlere en iyi yardım edebilecek Ekol Özel Ders öğretmenleridir. Çocuklarınızı sadece derslere veya sınavlara yönelik değil onların kalıcı olarak dersleri öğrenmelerini sağlayacaklar. Bu sayede yıllar önce çalıştıkları derslere bir daha çalışma ihtiyacı duymayacaklardır veya kısa bir tekrar ile tekrar hatırlayacaklardır.

İstanbulda tecrübeli özel ders hizmeti veren kurumun önemi nedir?

İstanbulda tecrübeli özel ders öğretmeni bulmak için yüzlerce site bulabilirsiniz. Bu kişilerden hangisinin hangi alanda gerçekten tecrübeli olduğunu nasıl anlayacaksınız? Öğretmenler ile tek tek mülakat mı yapacaksınız yoksa öğretmenleri sınavlara mı tabi tutacaksınız? Diyelim ki hem mülakat yaptınız hem de sınava tabi tuttunuz ya sonra özel ders programı nasıl gidiyor. Çocuğunuzda özel ders ile birlikte nasıl bir gelişme olduğunu nasıl tespit edeceksiniz? Bir öğretmen ile anlaştınız o öğretmende sadece alanı ile ilgili derslerde yardımcı oldu ya diğer dersler ne olacak? Çocuklarınızın eğitim koçluğunu nasıl yapacaksınız? Çocuklarınızın hem okul hem de sınav hazırlık sürecini nasıl takip edeceksiniz? Bunlar gibi bir çok sorunlar ile karşılaşacaksınız. Sizlere bu konularda bir tane özel ders öğretmeni tam destek verebilir mi? Bu sorunun cevabını bulmak için eğitim sistemine bakmak yeterli olacaktır. İlkokulda, ortaokulda ve lise dönemlerinde hangi okulda tüm derslere giren bir öğretmen vardır. Tabi ki hiç bir yerde yoktur. Her ders ayrı bir müfredata sahip ve detaylı bir bilgi muhteva eder. Onun için her dersin ayrı bir öğretmeni olmalıdır. Rehberlik öğretmenliği bile ayrı bir daldır. Her ders ve alan için ayrı ayrı öğretmen ile çalıştığınızı düşünün. Bunun hem maddi hem de manevi zorluğunu düşünürsek ne kadar yıpratıcı bir iş olduğunu anlarız. İhtiyaç duyduğunuz hem öğretmen talebini hem de eğitim rehberlik hizmetini size en iyi şekilde sunacak olan iyi bir özel ders kurumudur. Ekol Özel Ders yılların tecrübesi ile sizlere eğitim alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda yardımcı olacağından şüpheniz olmasın.

İstanbulda matematik özel ders öğretmeni

İstanbulda matematik özel ders verdiğimiz İlkokul, ortaokul, lise okula takviye matematik dersi ve TEOG, YGS, LYS, SAT, IB, AP matematik dersi ile çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyoruz. Matematik özel ders öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu. Tecrübeli matematik öğretmenlerimizden alacağınız özel ders ile çocuklarınızın matematik derslerinde daha başarılı olmalarını sağlayın. 

İstanbulda TEOG özel ders öğretmeni

İstanbulda TEOG özel ders öğretmeni için en doğru adrestesiniz. TEOG özel ders öğretmenlerimiz TEOG matematik özel ders, TEOG fen bilimleri özel ders, TEOG Türkçe özel ders, TEOG İngilizce özel ders, TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersleri ile İstanbul'da hizmet veriyorlar. TEOG sınavı öğrencilerin gelecek eğitimleri için en önemli sınavlardan biri. Onun için TOEG sınavı ihmal edilecek bir sınav değildir.

İstanbulda YGS, LYS özel ders öğretmeni

İstanbulda YGS, LYS özel ders öğretmeni için bir çok seçenek bulabilirsiniz. Fakat Boğaziçili tecrübeli öğretmenler için en önemli adreslerden biri Ekol Özel Derstir. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile çocuklarınızı YGS ve LYS sınavlarına disiplinli bir şekilde hazırlıyoruz. Uzman kadromuz ile öğrencilerimize verdiği YGS, LYS özel ders desteği ile çocukları zorlu maratonda en büyük destekçisi olacak. YGS ve LYS gibi zorlu sınavlar destek alınmadan başarıyı yakalamak çok zordur. Başarıyı sizde yakalamak istiyorsanız bizim ile irtibata geçin.

İstanbulda TEOG,YGS, LYS matematik özel ders

İstanbulda TEOG, YGS, LYS matematik öğretmeni için en önemli adres Ekol Özel Ders. Boğaziçili öğretmenlerimiz ile çocuklarınızın matematik eğitimine katkı sağlıyoruz. Matematik dersi eğitim sürecinin en önemli dersi ve genel olarak çocukların zorlandığı en önemli derstir. Çocuklarınızın TEOG, YGS, LYS matematik dersi ile kendi başlarına zorlanacaklarını düşünüyorsanız mutlaka sizde biran önce program hazırlayın. Boğaziçili matematik özel ders öğretmenlerimiz ile görüşmeden TEOG, YGS, LYS matematik özel ders için karar vermeyin.

İstanbulda ilkokul özel ders öğretmeni

İstanbulda ilkokul öğrencilerine özel ders veren öğretmenler için en önemli adreslerden biri de Ekol Özel Ders. İlkokul özel ders öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarınız ilkokul dönemini daha verimli geçireceklerinden emin olabilirsiniz. İlkokul dönemi çocuklarımız için en önemli dönemdir. Türkçe matematik gibi temle derslerin ilk temellerinin oluştuğu dönem olduğu için ciddiye alınması gereken en önemli bir dönem.

İstanbulda ortaokul özel ders öğretmeni

İstanbulda ortaokul öğrencilerine özel ders veren öğretmenler için sizleri de Ekol Özel Ders. Ortaokul dönemleri çocukların hem fiziki hem de bilinçsel gelişimi için en önemli dönemlerinden biri. Ortaokul özel ders öğretmenlerimiz çocuklarınıza en iyi eğitim hizmetini sunacaklarından emin olabilirsiniz. 

İstanbulda lise özel ders öğretmeni

İstanbulda lise öğrencilerine özel ders veren öğretmenleri veya üniversite öğrencileri aradığınızda karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Sizde lise özel ders öğretmeni için profesyonel kişilerden yardım almak istiyorsanız Ekol Özel Ders ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbulda özel ders hizmeti verdiğimiz ilçeler ve semtler.

Beşiktaş'ta özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Şişlide özel ders öğretmeni

Şişlide ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Göktürkte özel ders öğretmeni

Göktürkte ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Gayrettepede özel ders öğretmeni

Gayrettepede ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Sarıyerde özel ders öğretmeni

Sarıyerde ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Leventte özel ders öğretmeni

Leventte ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Etilerde özel ders öğretmeni

Etilerde ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Akatlarda özel ders öğretmeni

Akatlarda ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

4. Leventte özel ders öğretmeni

4. Leventte ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Bebekte özel ders öğretmeni

Bebekte ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Ulusta özel ders öğretmeni

Ulusta ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Üsküdarda özel ders öğretmeni

Üsküdarda ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Kadıköyde özel ders öğretmeni

Kadıköyde ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Ataşehirde özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Maltepede özel ders öğretmeni

Maltepede ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Bostancıda özel ders öğretmeni

Bostancıda ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Tarabyada özel ders öğretmeni

Tarabyada ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Nişantaşında özel ders öğretmeni

Nişantaşında ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

İstinyede özel ders öğretmeni

İstinyede ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Ataköyde özel ders öğretmeni

Ataköyde ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Zeytinburnunda özel ders öğretmeni

Zeytinburnunda ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Maslakta özel ders öğretmeni

Maslakta ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Fulyada özel ders öğretmeni

Fulyada ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Çeliktepede özel ders öğretmeni

Çeliktepede ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Gültepede özel ders öğretmeni

Gültepede ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

Mecidiyeköyde özel ders öğretmeni

Mecidiyeköyde ilkokul, ortaokul, lise, TEOG, YGS, LYS matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji grupları için özel ders hizmetimiz vardır.

İstanbul'da özel ders verdiğimiz dersler ve seviyeler.

İstanbul'da ilkokuldan liseye ve TEOG, YGS, LYS, SAT, IB, AP alanlarında özel ders hizmeti veriyoruz. tecrübeli öğretmenlerimiz İstanbulun her semtinde evlerinize kadar gelerek çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyorlar.

  • TEOG matematik özel dersTEOG fen bilimleri özel ders, TEOG Türkçe özel ders, TEOG İngilizce özel ders, TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders, TEOG 8. sınıf tüm dersler için özel ders hizmetimiz vardır
  • YGS matematik özel dersYGS geometri özel ders, YGS fizik özel ders, YGS kimya özel ders
  • YGS biyoloji özel ders, YGS Türkçe özel ders, YGS tarih özel ders, YGS coğrafya özel ders
  • İlkokul matematik özel dersİlkokul fen bilimleri özel ders, İlkokul Türkçe özel ders, İlkokul İngilizce özel ders, İlkokul sosyal bilgiler özel ders, 1. sınıf öğrencisine özel ders, 2. sınıf öğrencisine özel ders, 3. sınıf öğrencisine özel ders, 4. sınıf öğrencisine özel ders
  • LYS matematik özel dersLYS geometri özel ders, LYS fizik özel ders, LYS kimya özel ders
  • LYS biyoloji özel ders, LYS edebiyat özel ders, LYS tarih özel ders, LYS coğrafya 1 2 özel ders
  • Ortaokul matematik özel dersOrtaokul fen bilimleri özel ders, Ortaokul Türkçe özel ders, Ortaokul İngilizce özel ders, Ortaokul inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, 5. sınıf öğrencisine özel ders, 6. sınıf öğrencisine özel ders, 7. sınıf öğrencisine özel ders, 8. sınıf öğrencisine özel ders
  • Lise matematik özel dersLise geometri özel ders, Lise fizik özel ders, Lise kimya özel ders
  • Lise biyoloji özel ders, Lise Türkçe özel ders, Lise İngilizce özel ders, Lise tarih özel ders
  • Lise coğrafya özel ders, 9. 10. 11. 12. sınıf öğrencisine hem YGS, LYS, SAT, IB, AP ye hazırlık özel dersleri

İstanbul'da lise öğrencilerine özel ders hizmetimiz hem okula takviye hem de YGS, LYS, SAT, IB, AP gibi merkezi sınavlara hazırlığı da kapsamaktadır. 1. sınıf öğrencisine özel ders2. sınıf öğrencisine özel ders3. sınıf öğrencisine özel ders4. sınıf öğrencisine özel ders5. sınıf öğrencisine özel ders6. sınıf öğrencisine özel ders7. sınıf öğrencisine özel ders8. sınıf öğrencisine özel ders9. sınıf öğrencisine özel ders, 10. sınıf öğrencisine özel ders, 11. sınıf öğrencisine özel ders, 12. sınıf öğrencisine özel ders hizmetlerimiz ile çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyoruz.