Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

LGS özel ders


LGS özel ders

LGS özel ders için Ekol Özel Ders tam aradığınız adres. LGS özel ders alanında uzun yıllar özel ders veren Boğaziçili öğretmenlerimizin etkili ders anlatımları ve öğrencilere pozitif yaklaşımları sayesinde yüzlerce öğrencimizin iyi bir lise kazanmalarına yardımcı oldular. LGS, Lise Geçiş Sistemi matematik, Türkçe, fen bilimleri, İnkılap tarihi, İngilizce ve din kültürü gibi bir çok dersi barındıran kapsamlı bir sınav olduğu için uzun çalışma gerektiren bir sınavdır. LGS özel ders desteği ile çocuklarınız bu zorlu sınavı daha başarılı bir şekilde geçireceklerdir. LGS özel ders desteği için Boğaziçili ve alanında uzman öğretmenlerimiz ile görüşmede karar vermeyin. 

LGS özel ders öğretmeni

LGS özel ders öğretmeni olarak çalışan öğretmenlerimiz Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş ve uzun yıllar özel ders alanında çalışmış kişilerdir. Tecrübeli LGS özel ders öğretmeni ile çalışan öğrenciler diğer öğrencilere sınavda fark atacaklarından emin olabilirsiniz. LGS özel ders öğretmeni desteği için öğretmenlerimiz ile hemen görüşerek ders çalışmaya başlayabilirsiniz. Tecrübeli LGS özel ders öğretmeni rehberliğin çocuklarınız hem konularını tam anlamıyla bitirecekler hem de daha başarılı bir sonuç alacaklardır.

LGS matematik özel ders

LGS matematik özel ders desteği için en doğru yere geldiniz. LGS matematik özel ders öğretmeni olarak çalışan öğretmenlerimiz Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş kişilerdir. Tecrübeli öğretmenlerimizin etkili matematik konu anlatımları sayesinde çocuklarınız matematik konu eksiklerini tamamlayacak hem de LGS matematik sınavından yüksek notlar alacaklardır. LGS matematik özel ders desteği sayesinde çocuklarınız matematik temellerini iyi bir şekilde oturtacakları için lise hayatında matematik derslerinde de başarılı olmaları için gerekli matematik alt yapısına sahip olacaklar. LGS matematik özel ders desteği için geç kalmadan bizi arayabilirsiniz.

LGS Türkçe özel ders

LGS Türkçe özel ders sırasında çocuklarınız daha iyi derslere adepte olması için gerekli olan özellikleri ve metotları öğreneceklerdir. LGS Türkçe özel ders çocuklarınıza sadece Türkçe konularını değil aynı zaman da bir konuya nasıl çalışılmalı ve yeni konulara çalışırken nelere dikkat etmesi gerektiğini de öğreneceklerdir. LGS Türkçe soruları matematik soruları ile birlikte en yüksek kat sayıya sahip oldukları için LGS sonucu için çok önemli. LGS Türkçe özel ders desteği için geç kalmadan bize ulaşabilirsiniz.

LGS fen bilimleri özel ders

LGS fen bilimleri özel ders desteği konusunda en doğru adrese geldiniz. LGS fen bilimleri özel ders veren öğretmenlerimiz uzun yıllar öğrencileri liselere giriş sınavlarına hazırladıkları için hem konulara hakimler hem de öğrenci psikolojisinden anlayan kişilerdir. LGS fen bilimleri özel ders desteği alan öğrenciler hem LGS'de başarı yakalayacaklar, hem de lise döneminde görecekleri için daha iyi bir alt yapıl oluşturmuş olacaklar. LGS fen bilimleri özel ders için geç kalmadan Ekol Özel Ders ile irtibata geçebilirsiniz. Tecrübeli LGS fen bilimleri özel ders öğretmenlerimiz ile görüşmeden karar vermeyin.

LGS özel ders verdiğimiz bazı semtler aşağıda mevcut, 

Ataşehirde LGS özel ders

Göktürkte LGS özel ders

Beşiktaşta LGS özel ders

Gayrettepede LGS özel ders

Maltepede LGS özel ders

Maltepede LGS özel ders

Diğer bir çok semtte özel ders hizmetimiz devam etmektedir.

LGS, Lise Geçiş Sistemi nedir?

LGS, Lise Geçiş Sistemi, ortaokuldan liselere geçiş için uygulanacak olan sınav sistemidir. Konu ve ders bakımından TEOG ile aynı ders ve konulara sahip olacaklar fakat cevaplama yöntemi olarak çoktan seçmeli değil ucu açık soru veya yazılı modeli uygulanacaktır.