Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar


5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

5. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenlerimiz ile İstanbul'un her semtinde özel ders hizmetimiz devam etmektedir. 

Ortaokul 1. sınıf (5. sınıf) özel ders öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesinde eğitim almışlardır.

5. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenlerimiz tecrübeli eğitimcilerdir. Eğitim hayatında öğrencilerin geçiş dönemlerinde her zaman için en sıkıntılı dönemlerdir. 1. sınıf , 5. sınıf ve 9. sınıf gibi geçiş dönemlerinde öğrencilerin zorlanması gayet normal. Bu konuda tecrübeli bir rehberlik desteği ile öğrenciler bu sorunları rahatlıkla giderebilirler.

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler mı arıyorsunuz?

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler size tam bu konuda yardımcı olacaklar. O zaman sizin için en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezi'dir. Ekol Özel Ders Merkezi'mizde ilkokul birinci sınıftan üniversite son sınıfa kadar her alana yönelik özel ders hizmeti verilmektedir. Özel ders hocalarımızın tamamı Boğaziçi Üniversitesi'nde eğitim görmüş ya da görmektedir. Bunun yanı sıra hocalarımız tecrübeli ve alanlarında uzman kişilerdir. Bizler özel ders hocalarını seçerken oldukça dikkatli ve titiz bir süreç yürütüyoruz. Hocalarımızın alanlarına hakim olmaları kadar onların öğrencilerle iyi iletişim kurmalarını da önemsiyoruz. Özel ders ve rehberlik danışmanlık konusunda Ekol Özel Ders öğretmen kadrosuna kesinlikle güvenebilirsiniz. 5. sınıf öğrencilerine yönelik özel derslerimiz de deneyimli Boğaziçili hocalarımız tarafından verilmektedir. 5. sınıf öğrencilerin yeni bir eğitim sürecine girdikleri önemli bir yıldır. Önceki yıllara kıyasla bu yıl öğrenciler çok daha fazla ders ve konuyu öğrenmek zorundadır. Birçok öğrenci bu yeni sürece alışmakta zorluk çeker. İyi bir hocadan alacakları özel ders bu noktada onlara çok yardımcı olacaktır. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak öğrencilerimiz yeni sınıflarına kolayca adapte olmaları ve başarılarını arttırmaları için gerekenleri en iyi şekilde yapmaktayız.

5.sınıf öğrencisine özel ders için Ekol Özel Ders.

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için Ekol Özel Ders Merkezi alanında en iyisidir. Kurumumuz deneyimli ve Boğaziçili hocaları sayesinde öğrencilerin başarısını ciddi şekilde yükseltir. Bizler öğrencilerimizin iyi bir eğitim almalarını ve başarılı bir gelecek inşa etmelerini çok önemsiyoruz. Özel ders kapsamımızda 5. sınıf öğrencisine yönelik her alanda özel ders verilmektedir. Öğrencinin talebine göre hocalarımız matematik, Türkçe, fen bilgisi, sosyal bilgiler, yabancı dil gibi her derse yönelik özel ders anlatımı gerçekleştirir. Özel derslerin içeriği de öğrencinin müfredatına ve seviyesine uygun şekilde hazırlanır. Özel dersler sırasında öğrenciye sınavına uygun örnek soru çözümleri de yapılır. Böylece öğrenci pratiklik kazanarak daha iyi bir öğrenme sağlar. Bunun yanı sıra hocalarımız ders sonrasında da öğrenciye ödevler vererek öğrettiklerini pekiştirir. Özel dersleri özel ders saatiyle sınırlı olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden hocalarımız ders dışında da öğrencilerimizle iletişimlerini devam ettirir. Onlara yardımcı olmaya devam ederler.

5. sınıf öğrencisine özel ders için tecrübeli öğretmen burada.

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için sizleri en yakın zamanda Ekol Özel Ders Merkezi'ne bekliyoruz. Özel derslerimiz sayesinde öğrencilerinizin severek öğrendiklerini göreceksiniz. Aynı zamanda Boğaziçili hocalarımız onlara iyi birer örnek de olacaklar. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak öğrencilerimize eğitim hayatlarının başından üniversite bitinceye kadar her zaman destek olmaya hazırız. Sizler de bizlerin desteği ile çocuklarınızın iyi bir gelecek inşa etmesini istemez misiniz? Boğaziçili öğretmenlerimiz İstanbul'un her bölgesinde sizlere hizmet vermeye hazır. Hocalarımızı evinize çağırarak özel dersleri evlerinizde alabilirsiniz. Ya da dilerseniz özel ders için ofisimizi de tercih edebilirsiniz. İster hafta içi ister hafta sonu özel ders almanız da mümkün. Ekol Özel Ders Merkezi'nden alacağınız özel derslerin tamamından memnun kalacağınıza ve özel derslere ilerleyen yıllarda da devam etmek isteyeceğinize eminiz. Haydi geç kalmadan özel dersler için kaydınızı yaptırın. Boğaziçili hocalarımızın rehberliğinde çocuklarınızın hayallerindeki lise ve üniversitede eğitim alma fırsatı yakalayacaklar. Onlara bu şansı verin.

5. sınıf matematik özel ders öğretmeni

5. sınıf matematik özel ders öğretmeni değişen eğitim sistemi ile birlikte bir lüks olmaktan öte ihtiyaç haline gelmiştir. Şüphesiz her anne baba çocuğunun iyi bir eğitim almasını, akademik yönden donanımlı, refah düzeyi yüksek bir birey olma yönünde ilerlemesini ve tüm bunları mutlu bir şekilde başarmasını arzular. 4+4+4 eğitim sistemine geçilmesinin ardından orta 1 diye de adlandırılan 5. sınıfta matematik dersinin temelleri çok iyi bir şekilde kavranmalıdır. Okul notlarının da liseye girişte etki ettiğini düşündüğümüzde 5. sınıf matematik özel ders öğretmeni desteği kaçınılmaz hale gelmektedir. Biz Ekol Özel Ders kurumu olarak çocuklarınızın 5. sınıfta matematik dersinde mutlak başarıyı yüksek notlar da aldırarak sağlıyoruz. Gerçek anlamda tam bir öğrenmeyi gerçekleştiren öğrencilerimiz kazandıkları öz güven sayesinde diğer derslerinde de başarılı performans sergilerler. 5. sınıf matematik özel ders veren en iyi öğretmenler Ekol Özel Ders kurumu bünyesinde olmasının verdiği avantajı kullanabilir çocuklarınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz.  

5. sınıf Türkçe özel ders öğretmeni

5. sınıf Türkçe özel ders öğretmenlerinin etkili ve akıcı ders anlatımları ile çocuklarınız dersten sıkılmadan derse daha fazla katılım gösteriyorlar. ilk-orta-lise öğreniminin en temel dersi olan Türkçe dersi mutlak suretle başarılı olunması gereken derslerin başında gelmektedir. 5. sınıfta okuyan öğrencilerimiz Türkçe dersinde eksik kaldıkları noktaları ya da anlamakta güçlük çektikleri yerleri bir çok sebepten ötürü öğretmenlerine sormadıkları için eksikler her geçen dakika çığ gibi büyümektedir. Biz gerek liselere giriş sınavlarında gerekse üniversiteye giriş sınavlarında öğrenciler için en çok puan getiren derslerden biri olan Türkçe dersinde başarılı olmaları için gerekli çalışmaları bireye özel tekniklerle uyguluyoruz. Bu sayede 5. sınıf Türkçe özel ders öğretmenlerimizin desteğini alan öğrencilerimiz hem sıkılmazlar hem de Türkçe dersinde başarılı olduklarını görmenin verdiği öz güven ile derslerde daha çok ilgili olurlar.

5. sınıf fen bilgisi özel ders öğretmeni

5. sınıf fen bilgisi özel ders öğretmeni kadromuz çocuklarınızın gelecek fen bilimleri eğiminin temelini inşa edecekler. Fen ilgisi ya da başka bir deyişle fen bilimleri derslerinde başarılı olmak isteyen öğrenciler okulda verilen eğitimlerle bunu daima başarabilme konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Sınıflardaki kalabalık ortam, 5. sınıfta emsallerinin sınıfta haddinden fazla gürültü yapması gibi sebepler ya da farklı sebeplerden kaynaklı öğrenme güçlükleri çocuklarda motivasyon kaybını da beraberinde getirmektedir. Tüm bu durumların bir an önce ortadan kaldırılması çocuklarınızın gelecekte sahip olacağı başarı grafiğinin temellerini oluşturacaktır. Günümüz eğitim sisteminde düzenli ve periyodik çalışmalarla desteklenen öğrencilerin yalnızca akademik başarı grafikleri artmıyor aynı zamanda sosyal başarı grafiği de son derece artıyor. 5. sınıf Fen Bilgisi özel ders öğretmeni desteğimizi almakla çocuklarınıza aynı zamanda sosyal alanlarda da sürekli yanında olup yol gösteren eğitim koçlarımızın desteğini almış olursunuz. 

5. sınıf sosyal bilgiler özel ders öğretmeni

5. sınıf sosyal bilgiler özel ders öğretmeni sayesinde çocuklarınız sosyal bilgiler dersine sıkılmadan çalışarak, sosyal bilgiler konularını daha iyi kavrayacaklar. Sosyal Bilgiler dersini öğrenciye film izler gibi anlatan öğretmenlerimiz daha 5. sınıfta sosyal bilgiler dersinde uyanan merak sayesinde tarihini merak eden, sorgulayan ve araştıran başarılı bireyler olma yolunda ilerleme kaydetmektedirler. 5. sınıf sosyal bilgiler özel ders hocası desteği sunduğumuz öğrencilerimiz sosyal bilgiler dersini anlamakla kalmaz konular üstüne düşünen fikir yürüten ve olayları neden-nasıl kurgusu içerisinde ele alan bireyler haline gelmektedir. Sizler de çocuklarınızın hem notları yüksek olsun hem de Tarih- Coğrafya gibi derslerin temel taşı olan sosyal bilgiler dersinde başarılı olarak ileride liselere giriş sınavları öncesi ve üniversiteye giriş sınavları öncesi sosyal derslerinde ilgi ve bilgi sahibi bireyler oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5. sınıf İngilizce özel ders öğretmeni

5. sınıf İngilizce özel ders öğretmeni ile çocuklarınız İngilizce dersini daha iyi öğrenecekler. İngilizce günümüz dünyasının en önemli yabancı dilidir. Hangi mesleği yaparsa yapsın gerek iş dünyasında gerekse sosyal dünyasında tüm bireyler kaliteli bir İngilizce eğitimi aldıkları taktirde önlerindeki engeller de birer birer kalkmaya başlamaktadır. Bu durumun önemini özellikle ilk okul ve ortaokul yıllarında yoğun İngilizce dersi ile beslenen eğitim öğretim müfredatları gerektiği şekilde açıklamaktadır. Okul sıralarında başlayan İngilizce sınavlarında başarılı olmak ve günlük hayatta aktif olarak İngilizce konuşabilir bireyler oluşturmak isteyen velilerimiz 5. sınıf İngilizce özel ders hocası desteğimizi alabilir .