Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk matematik özel ders


Göktürk matematik özel ders

Göktürk matematik özel ders alanında uzman Boğaziçili öğretmenlerimizden alarak çocuklarınızın eğitimine katkı sağlayın.

Göktürk'te matematik özel ders denilince en çok akla gelen ve en çok tercih edilen kurumlardan biri olmanın verdiği öz güven ile özel ders konusundaki iddiamızı sürdürüyoruz. Ekol Özel Ders Merkezi olarak her biri birbirinden değerli ve yılların deneyimine sahip özel ders hocaları ile çalışmaktan oldukça gurur duyuyoruz ve bu işte başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Eğitimci kadromuzun her biri Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşmaktadır.

Göktürkte matematik özel ders

Göktürk matematik özel ders öğretmeni desteğimizle Göktürk'te tecrübeli öğretmenlerden matematik özel dersi ala bilmektesiniz. Göktürk matematik özel dersi verdiğimiz lokasyon olması sebebiyle çocuklarınızın ihtiyacı olan Göktürk'te  matematik özel dersini evinizde almanın konforunu birlikte yaşayabileceksiniz. 13 yıldır Göktürk'te matematik özel dersi veren tecrübeli öğretmenlerimiz Boğaziçi Üniversitesi mezunudurlar. Yalnızca matematik özel dersi değil aynı zamanda eğitim danışmanlığı hizmetlerimizle çocuklarınız gününü nasıl planlayacaklarını bilecek hem düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanacak hem konu eksikleri kapanacak hem de sosyal hayatına stressiz mutlu bir şekilde vakit ayırabilecek hale gelmektedir. Ekol Özel ders kurumunun seçilmiş öğretmenleri yıllar içinde var olan tecrübelerini profesyonelce öğrencilerinin başarısına entegre eder Göktürk matematik özel ders hizmetini en başarılı şekliyle uygular. 

Göktürk matematik geometri özel ders

Göktürk matematik geometri özel ders hizmetimiz ayrı ayrı düşünülebileceği gibi M.E.B. okul müfredatında geometri dersinin matematik dersi içerisine entegre edilmesi sonrası matematik dersi altında da düşürülebilmektedir. Öğrencilere evde Göktürk'te matematik geometri özel ders desteğini çalışma disiplini içerisinde profesyonel hocalardan aldırmak için en doğru adrestesiniz. İlkokul yıllarında başlayan matematik dersinde zorlanılan konular ortaokul ve lise yıllarında geometri dersinin de işin içine girmesiyle öğrenciler açısından işin içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Matematik ve geometri özel ders Göktürk hizmetimizle öğrencilerin eksiği olduğu yerler belirlenir daha öncesindeki ön koşul olarak nitelendirilen konu eksikleri de kapatılarak tam öğrenme gerçekleştirilir. Göktürk matematik geometri özel ders hizmetini Ekol Özel Ders kurumunun yetkin, genç ve dinamik aynı zamanda da çocuklarınızla aynı jenerasyondan öğretmenlerden aldırarak mutlak başarıyı kısa zamanda sizler de yaşayacaksınız. 

Göktürk'te matematik özel ders öğretmeni

Göktürk'te matematik özel ders öğretmeni arayan velilerimizin genel amacı kuşkusuz çocuklarının okul derslerinde başarılı sonuçlar almaları olmaktadır. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nüanslardan bir tanesi de dersi ezber mantığıyla değil gerçekten mantığıyla öğrenmesini sağlamak olmalıdır. Ekol Özel Ders kurumu öğretmenleri soyut matematik kavramlarını çocuklarınıza tam anlamıyla öğreterek çocuklarınızın matematiksel kavramları somut birer nesneymiş gibi düşünüp üstüne fikir yürütebilecekleri formatta getirir. Biz yıllardır süregelen tecrübelerimizle çocuklarınızın mutlak başarıya koşacağına referanslarımızla net bir şekilde garanti veriyoruz. Biliyoruz ki her çocukta gün yüzüne çıkmayı bekleyen çok ciddi potansiyel bulunmaktadır. Çocuklarınızın farklı sebeplerden kaynaklı matematik dersinden soğumuş olmasından korkmayın! Biz çocuklarınızı yetiştirmenin zevkini hiçbir şeye değişmeyiz. Genç beyinlerimizin pırıl pırıl başarı dolu birer fert olabilmelerinin yöntemlerini çok iyi bildiğimiz için Göktürk’te matematik özel ders öğretmeni desteğimizi içtenlikle hizmetinize sunmaktan onur duyuyoruz.

Göktürk'te Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni

Göktürk'te Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni ile çalışmanın ayrıcalığını sizler de yaşayabileceksiniz. Herhangi bir Boğaziçi Üniversitesi mezunu eğitmenden değil 13 yılını özel ders işine adamış Boğaziçili matematik özel ders öğretmeninden Göktürk'te özel ders almak inanmakta zorlanacağınız başarıyı da beraberinde getirmektedir. İnsanlar planlarını hayal kırıklığı yaşamamak için daha önceden yaşadıkları olumsuz tecrübelerini göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Biz bu durumu tersine çeviriyoruz. SKINNER öğretim tekniğinin Türkiye’de ilk uygulayıcısı olan Ekol Özel ders kurumu öğretmenlerimizle çocuklarınıza Göktürk’te matematik özel ders öğretmeni hizmetimizi birebir, etkin ve innovatif yöntemlerle uyguluyoruz. Göktürk'te Boğaziçili matematik özel ders öğretmeni arandığında ilk akla gelen kurumsal yapıdan özel ders almak için geç kalmayın! Bir kere denediğinizde yıllar boyu sürecek kaçınılmaz birlikteliğin anahtarı sizin ellerinizdedir.

Göktürk ilkokul matematik özel ders

Göktürk ilkokul matematik özel ders desteği almak bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Kaliteli bir liseyi sonrasında arzu edilen bölümü en iyi üniversitelerde okuyabilmek için sağlam temeller üzerine oturmuş başarı dolu matematik geçmişi olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Sayılı zamanın çabuk geçtiğini çok iyi bilen velilerimiz bilirler ki ilk okulda okuyan çocuklar göz açıp kapayıncaya kadar lise hatta üniversite sıralarına yükselmişler. Önemli olan bu süreci en etkin ve en sağlıklı şekilde doldurmaktır. Anlamakta güçlük çekilen her bir konu insanoğlunun doğasına zor gelmekte hatta zamanla isteksizce yapılan sevimsiz bir hal almaktadır. İlk okul sıralarında farklı ve çeşitli sebeplerden kaynaklı olabilen bu durumu tersine çevirip Göktürk ilkokul matematik özel ders desteğimizle çocuklarınızın matematik dersini seven, akademik başarısı sonrası öz güveni yüksek ve bu başarı neticesinde mutluluğu sosyal hayatına da yansıyan bireyler yetiştiriyoruz.   

Göktürk ortaokul matematik özel ders

Göktürk ortaokul matematik özel ders gereksinimi 5. Sınıftan itibaren başlamakta olup, 6.sınıf ve 7. sınıfta matematik derslerinde yüksek başarı ihtiyacından dolayı elzem hale gelmektedir. Göktürk ortaokul matematik özel ders hizmetimizle çocuklarınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz. Tamamı ortaokul matematik konuları, çocuklarınızın zorlandıkları yerleri son derece iyi bilen ve bu ihtiyaçlarına nokta atışı çözümler üreterek kısa zamanda eksikleri kapadıktan sonra öz güveni yüksek bireyler yetiştiriyoruz. Öğrencilerin bu yaşlardaki mental ve psikolojik durumunu iyi bilen onların dilinden anlayan eğitimcilerin desteğini Ekol özel ders kurumu olarak Göktürk ortaokul matematik özel ders desteğimizle hizmetinize sunuyoruz.  

Göktürk lise matematik özel ders

Göktürk lise matematik özel ders desteğimiz üniversiteye az bir zaman kaldığı yıllarda Ekol Özel Ders kurumu tarafından hizmetinize sunulmuştur. Tecrübeli, Boğaziçi Üniversitesi mezunu başarılı binlerce genç yetiştirmiş ve mezuniyetle gurur duan bir akademik kadro artık Göktürk lise matematik özel ders vererek evinize gelmektedir. 9. Sınıf matematik konuları YGS matematik konularının yüzde 70 ten fazlasını oluşturmaktadır. Hayatında ilk defa gördükleri konuların da çokça yer aldığı 9. Sınıf matematik dersi konuları öğrencilerin zihinlerinde liseyi zor veya kolay şeklinde kategorize etmesine sebep olmaktadır. Matematik dersinde zorlanan 9. Sınıf öğrencilerimizin nerelerde zorlandıklarını yada anlamakta güçlük çektikleri konuları daha ilk buluşmada size ve çocuğunuza söyleyen profesyonel tecrübeli hocalarımız sizi şaşkınlığa dahi sürükleyeceklerdir. Falcı veya müneccim değiliz fakat biz işimizi çok iyi biliyoruz. Öncesinde yaşadığınız bazı olumsuz tecrübeler çocuğunuzdan beklentilerinizin düşmesine imkan vermesin. Doğru öğretim tekniklerini uyguladığımızda siz de çocuğunuzun başarısıyla kapasitesiyle çok mutlu olacaksınız. Göktürk Lise matematik özel ders öğretmeni desteğimizi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Göktürk SAT matematik özel ders

Göktürk SAT matematik özel ders hizmetini SAT konusunda 11 yıllık tecrübeye sahip öğretmenleriyle veren Ekol Özel Ders kurumu, 2016 yılında değişen SAT müfredatına uygun formatta öğrencilerini hazırlar. SAT matematik özel derslerinizi Göktürk'te evinizde almak için arayabilirsiniz. Collegeboard sisteminden sizin için en uygun sınav tarihini de belirleyecek hocalarımız Göktürk’te SAT Matematik özel ders hizmetinin yanı sıra eğitim danışmanlığı da yapmaktadırlar.

Göktürk IB matematik özel ders

Göktürk IB matematik özel ders hizmetini IB Standard level matematik özel dersi ve IB High level matematik olmak üzere öğrencinin programına uygun şekilde vermektedir. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenleriyle IB müfredatına hakim, tecrübeli Göktürk'te IB Matematik özel ders öğretmenleriyle size hizmet veren ekibimiz çocuklarınızın Korelileri dahi geçmesini sağlayan notlar aldırmaktadır. 7 üstünden 7 hedefiyle yapılan çalışmalarda Göktürk IB Matematik özel dersleri amacına uygun sonuçlar vermektedir.

Göktürk AP matematik özel ders

Göktürk AP matematik özel ders hizmetimizi Göktürk'te oturup Robert Kolejinde ya da Hisar Vakfı Okullarında okuyan Advanced Placement öğrencilerimiz için uygulamaktadır. 5 üstünden 5 alan Göktürk AP Matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimiz AP Matematik sınavının şifrelerini çözmektedir.


Göktürk matematik özel dersi için en etkili adrestesiniz.

Göktürk matematik özel dersini tecrübeli öğretmenlerden alarak matematik bilimine bakış açınızı değiştirin.

Herkesin bildiği gibi matematik bir çok öğrencinin sorun yaşadığı derslerin en başında yer almaktadır. Öğrencilerimiz matematik dersine olan ön yargılarından dolayı genel anlamda bu derste başarısız olmaktadır. Oysa ki matematik dersi gerekli özen gösterilip çalışıldığı zaman o kadar da zor bir ders olmadığı görülmektedir. Gerek okul dersleri için gerekse girecekleri lise yada üniversite sınavları için matematik dersi en önemli derslerden biridir. Bu tarz sınavlarda soru sayısı bakımından da büyük paya sahip olan matematik dersi öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca karşılaşacağı bir derstir. Bu sebeple tüm bunları göz önünde bulunduran velilerimiz çocuklarına sağlam bir matematik alt yapısı oluşturmak için profesyonel yardımlar aldırma yoluna giderler.  İnternet üzerinden ufak bir araştırma yapan velilerimiz görecektir ki binlerce seçeneğe sahipler. Üstelik bir çoğu da başarı garantili oldukları iddiası ile velilerimizin kafa karışıklığına sebep olurlar. İçlerinden kendileri için en uygun hoca yada kurumu seçmek ise velileri oldukça zorlayacaktır. Gelin velilerin seçimlerine yardımcı olmak amacıyla kurumumuzdan bahsedelim. Ekol Özel Ders Merkezi olarak bizim rakiplerimizden en büyük farkımız eğitimci kadromuz. Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan eğitimci kadromuz ile her daim tercih sebebi olmaya devam ediyoruz.

Sizler de matematik konusunda sorun yaşayan ve bir türlü matematikte başarı elde edemeyenlerden misiniz? O halde Ekol Özel Ders Merkezi tam aradığınız adres. Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan eğitimci kadromuz sizlere hizmet vermeye her daim hazırıdır. Boğaziçili matematik hocalarımız ile sizler de matematikte başarıyı yakalayacaksınız.

Göktürk'te matematik özel dersi için Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin.