Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk'te Ygs Lys Fizik Özel Ders


Göktürk'te Ygs Lys Fizik Özel Ders

Göktürk'te Ygs Lys fizik özel dersin en iyi adresi.

Göktürk'te Fizik Özel Ders olarak fizik dersi ile ilgili sürekli sorun yaşayanlar, ben bu dersten bir türlü başarı elde edemiyorum diyenler bu derse olan tüm ön yargılarınızı kırmaya geliyoruz. Ekol Özel Ders fizik bölümü mezunu olan Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu  ve fizik özel dersi veren benzersiz öğretmen kadromuz ile sizlere bu dersin aslında ne kadar kolay olduğunu kanıtlamaya geliyoruz. Fizik özel dersi konusunda ne kadar iddialı bir kurum olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Göktürk'te oturan öğrencilerin okudukları okullar genel olarak Robert Kolej, Hisar Okulları, Mef Okulları, Işık Okulları, IICS (Istanbul International Community School), İstek Vakfı Okulları, Evyap Okulları, Enka Okulları, Açı Okulları, Bilfen Koleji, CENT Koleji, British International School, Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Üsküdar Amerikan Koleji ve Koç Lisesi okullarından birisidir. Göktürkte oturan ve Bu okullarda okuyan öğrenciler çoğunlukla okudukları okullarda ingilizce matematik dersi ( Mathematics ), ingilizce fizik dersi ( Physics ), ingilizce kimya dersi (Chemistry), ingilizce biyoloji (Biology) dersi görmekte olup, zorlandıkları derslerden sınav sistemlerine uygun programlarda özel ders alarak başarı seviyelerini artırmaya çalışmaktadırlar. Bu öğrencilerimiz AP ( advanced placement ) programında ise, AP Mathematics, AP Physics, AP Chemistry, AP Biology grubunda özel dersler almaktadırlar. IB Programında olan öğrenciler ise Standard Level ve High Level olmak üzere iki grupta kendilerini sınavlara hazırlamakta bu yolda ilerlerken de IB SL Mathematics, IB SL Physics, IB SL Chemistry, IB SL Biology yada IB HL Mathematics, IB HL Physics, IB HL Chemistry, IB HL Biology grubu derslerde özel ders desteği ve eğitim koçluğu hizmetini Ekol Ders Eğitim ve Danışmanlık kurumundan alanında uzman tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu, öğrencileri ve akademisyenlerinden oluşan tam donanımlı kadrosundan alabilmektedirler. Ekol Ders kurumu Göktürk'te özel ders almak isteyen bu öğrencilerimize akademik kadrosundaki Türkiye'nin en seçkin hocalarıyla destek vermekte Boğaziçi Üniversitesinde Doçent akademisyenden özel ders ya da Boğaziçi Üniversitesinde Profesör akademisyenden özel ders alabilme ayrıcalığını sunmaktadır.

Göktürk'te fizik özel ders ekibimiz ile mutlaka tanışın.

Göktürk' te evde Ygs Lys fizik özel dersi almak isteyen öğrencilerimiz Ygs Lys sistemine hakim Ekol Ders hocalarıyla çalışmanın kazandırdığı gözle görülür pozitif değişimi girdikleri sınavlarda elde ettikleri netlerdeki ivmeli artışlarla ispatlamaktadırlar. Bizler bu başarıyı 12 yıldır binlerce öğrencimize kazandırmış olmanın hazzını yaşarken başarınızla mutlu olabilmek adına akademik kadromuzla Göktürk'te de Ygs Lys fizik özel ders ihtiyacı olan öğrencilerimizle bir araya gelmekteyiz.

Göktürk'te tecrübeli öğretmenden YGS LYS Fizik özel dersinin yanı sıra eğitim koçluğu hizmeti.

Göktürk'te evde Boğaziçili öğretmenden YGS LYS Fizik özel dersi yada Göktürk'te evde tecrübeli hocadan YGS LYS Fizik özel dersi almak isteyen öğrencilerimiz işin ehli alanında uzman ve sözde değil tamamı dereceleriyle Türkiye'nin en başarılı Üniversitesi olan Boğaziçi Üniversitesi çatısı altında birleşmiş akademik kadrodan Ygs Lys Fizik özel dersi alarak işini şansa bırakanlardan değil hayatının en önemli virajında doğru bilinçle hareket eden bireylerden olabilirsiniz. Biz Ekol Ders kurumu olarak size Göktürk'te tecrübeli öğretmenden YGS LYS Fizik özel dersinin yanı sıra eğitim koçluğu hizmeti de vermekte olan bir kurumuz. Siz özelsiniz o sebeple Ekol Ders size özel hazırladığı eğitim ve çalışma programlarıyla size destek olmaktadır. 

Göktürk'te Ygs Lys çalışmalarında fizik özel dersi alan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. 
Ekol Ders...