Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürkte Teog Öğrencilerine Özel Ders


Göktürkte Teog Öğrencilerine Özel Ders

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders imkanını kaçırmayın.

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders veren Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin. Teog sınavı zorlu bir maraton olacağı için Teog sınavında başarılı olan eğitimcilerin rehberliği olmadan öğrencilerin çok başarı şansı kalmıyor. Teog sınavı aynı Ygs ve Lys gibi uzun ve etkili bir çalışma yöntemi ile ancak kazanılabilir. Uzun çalışmalarda her zaman sıkıntılı bir süreçtir. Bu sıkıntılı süreçte öğrencilerin durumlarından anlayıp onları kontrol edip sınav stresini yenmelerini sağlayacak desteğe ihtiyaç vardır.

Teog öğrencileri için etkili bir program ile çalışmak her zaman kazandırır.

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders ile sınava daha etkili hazırlanın.

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders ile öğrencileri hem sınava hem de çalışma sürelerinde karşılaşacakları zorlukları açmalarına yardımcı oluyoruz. Teog sınavı zor bir süreçtir bu süreçte mutlaka öğrencilerin desteğe ihtiyaçları vardır. 

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders fırsatını kaçırmayın.

Teog hazırlık öğrencilerine özel Ekol Ders Kurumu tarafından stratejik çalışma metotları geliştirilmektedir. Teog sınavı hazırlık öncesi matematik, fen ve teknoloji, sosyal, Türkçe ve İngilizce derslerinde öğrencilerin güncel seviyeleri Ekol Ders hocaları tarafından belirlenir. Güncel seviyeleri belirlenen öğrencilerin haftalık çalışma programları sınavda çıkma ihtimali istatistiksel verilere göre yoğun olan konulara öncelik verilerek hazırlanmaktadır. Çok küçük standart sapmalar haricinde öğrencilerin zor sorulardan da kolay sorulardan da aynı puanı aldığını göz önüne alan Ekol Ders hocaları Göktürk'te evde Teog öğrencilerine özel ders programını kolaydan zora doğru yönlendirmektedir. Her öğrencinin halihazırdaki altyapısını maksimum performansa endeksli ortaya çıkaran bir kriz yönetimi çalışması yapılan programda öğrencilerin maksimum performans almaları hedeflenmektedir. Göktürk'te evde Teog hazırlık öğrencilerine özel ders veren Ekol Ders kurumunun akademik kadrosu yalnızca Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Göktürk'te Teog özel dersi alan öğrenciler ve velileri bilmelidir ki kısa zamanda ancak ve ancak stratejik çalışma metodolojisini uygulayabilen hocalarla başarıya ulaşılabilir.

Teog sınav sistemine hakim Boğaziçili hocalardan Göktürk'te evde Teog öğrencilerine özel ders programını Ekol Dersin sınırlı sayıdaki kontenjanından faydalanarak almak için Ekol Ders Göktürk özel ders birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

Özel ders ancak ve ancak işinin ehli rüştünü ispatlamış çocuklarınıza örnek teşkil edebilecek hocalardan alındığında en verimli sonucu alabilirsiniz.
Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders almak için Ekol Ders...