Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk'te Lys özel dersi


Göktürk'te Lys özel dersi

Göktürk'te Lys özel dersini Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerden almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tamamı Boğaziçili öğretmenlerden oluşan tecrübeli kadromuz ile Göktürk'te özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli öğretmenlerin rehberliğin öğrencilerimiz Ygs ve Lys sınavlarında daha iyi hazırlanıyorlar. Sizlerde çocuklarınızın Ygs ve Lys sınavlarına daha iyi hazırlanmaları için siz de Ekol Ders ile iletişime geçin. 

Göktürk'te Lys özel ders öğretmenleri burada!

Göktürk'te Lys özel dersini Boğaziçili öğretmenlerden alma fırsatını kaçırmayın.

Üniversite sınavının ilk adımı olan YGS sınavıdır. Ygs sınavından sonra daha kapsamlı ve ileri derecede bilgiye dayalı Lys sınavıdır.  Öncelikle bunun yalnızca bir sınav olduğunu asla unutmayın. Bu sınav sizin zeka seviyenizi veya yeteneklerinizi yansıtamaz. Bu sınav sadece kısıtlı zamanda, bilginizi ve test yeteneğinizi ölçmek için var. O yüzden öncelikle kendinize dürüst olun. Eksiklerden korkmayın. Açıkça eksiklerinizi ortaya koyun ve onları kapatmak için Lys özel dersleri ile sistemli ve düzenli bir şekilde çalışın. Ta ki tamamen o konulardan emin olana kadar.Geçmişteki başarısıztan değil, başarılarınızı hatırlayın. Kendinizi yorgun, yılmış ya da vazgeçmiş bulduğunuzda hayallerinizi aklınıza getirin.”YGS’den istediğiniz puanı yapamamış olabilirsin, bu moralini bozmasın. Lys özel dersler ile LYS ile hedefinize ulaşabilirsiniz .LYS bildiğiniz üzere bilgi ağırlıklı bir sınav sistemi, matematikten tutun da felsefeye, coğrafyaya kadar bu durum böyle. Bunu göz önünde bulundurarak YGS ye çalışma sistemimizi değiştirmemiz gerekiyor. Çünkü YGS de LYS nin aksine yorum , bilgi den ön planda. LYS’nin bilgi ağırlıklı olduğunu unutmayıp yüzeysel değil detaylı çalışmalar konusunda Lys özel dersleri ekibi olarak son derece özenle öğrencilerimizi bu sınava hazırlıyoruz.

Göktürk'te Lys özel ders için geç kalmadan Ekol Ders ile iletişime geçin.

Göktürk'te Lys özel ders veren tecrübeli öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın.

İyi bilinen konulara yoğunlaşmak yerine eksik  olduğun konularda öğrencilerin kendilerini geliştirmelerinde onlara yardımcı olmak biz Lys özel dersleri olarak her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Hedeflenilen bölümü kazanmak için yaklaşık kaç net yapılması gerektiğini hesaplayarak öğrencilerimize yol gösteriyoruz .Bu puanı yakalamak için çalışarak sonuç alabileceğin konulara ağırlık vermen daha mantıklı olacağı vurgusu Lys özel dersleri ekibi altında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Lys özel dersleri sayesinde zorlu  yol çözümü zevkli bir bulmacaya dönüşüyor. Çoğu öğrenci için fobi olan üniversite hazırlık hobiye dönüşür. Yeni YGS - LYS sistemi ile %100 uyumludur. Kitap yazarı kadromuzun titizlikle hazırladığı sorular öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Soruların çoğu, ölçme ve değerlendirmede büyük önem taşıyan "geri kazanımlı" sorulardır. Tekli soruda çoklu bilgiyi ölçer niteliktedir.Bizler bu zor ve yoğun dönemde veliler ile irtibat halinde olarak öğrencilerimiz için en iyi eğitimi sizlere sunmakta gurur duyuyoruz.