Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürkte Lise Öğrencilerine Özel Ders


Göktürkte Lise Öğrencilerine Özel Ders

Göktürk'te lise öğrencilerine özel ders fırsatı!

Göktürk'te lise öğrencilerine özel ders veren Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin. Tecrübeli öğretmenlerin rehberliğinde çocuklarınız daha iyi eğitim alma fırsatını yakalamış olurlar.

İlköğretimin bittiği anda başlayan lise hayatı belli bir ciddiyeti de beraberinde getirmektedir. İlkokul ve ortaokula kıyasla çok daha meşakkatli olan lise dersleri öğrencilerin de daha fazla zorlanması anlamına gelmektedir. Ekol Ders eğitim danışmanlık ve özel ders kurumu 12 yıllık birebir ders tecrübesini Göktürk'te oturan öğrencilere evde lise öğrencilerine özel ders vererek sürdürmektedir. Güncellenen eğitim müfredatları doğrultusunda bireye özel hazırlanan özel ders programları ve öğrencilerin sıkı takibinin yapıldığı eğitim koçluğu hizmeti Ekol Ders ile artık Göktürk'te mümkün! Lise ve Lise düzeyinde kolej eğitimi gören öğrenciler ister Türkçe ister İngilizce eğitim görsünler Ekol Ders’in eğitim dili İngilizce olan tamamı Boğaziçili hocalarıyla Göktürk'te lise öğrencilerine özel uygulanan özel ders programlarından evde ders alarak faydalanabilmektedir. Göktürk'te lise öğrencilerine matematik özel ders veren hocalarımız matematik dersini sadece sınava yönelik hazırlık olarak değil kalıcı öğrenme stratejisi uygulaması sayesinde üniversiteyi hedefleyen bir sistemde matematiği öğretmektedir. 

Göktürk'te lise öğrencilerine özel ders verenlerin adresi.

Göktürk'te Lise öğrencilerine özel dersi aldırmak isteyen velilerimiz için belirtmemiz gereken ince noktalar ise bu yazımızın diğer önemli parçasını oluşturmaktadır. Lise dönemi öğrencilerin birçok dersle baş etmesinin beklendiği ve hemen sonrasında Ygs - Lys sınavlarına girmeleri sebebiyle hem zorlandıkları hem de ciddiye almak zorunda oldukları hayatlarının geri kalan en büyük kısmını etkileyen bir süreçtir. Lise döneminde öğrencilerin en çok desteğe ihtiyaç duydukları matematikten sonraki diğer ders ise kuşkusuz fizik dersidir. Göktürk'te oturmanın avantajları olduğu kadar öğrenciler açısından dezavantajları da bulunmaktadır. Özel ders işinin ehli konuya tam manasıyla vakıf özel hocalardan alınmadığı taktirde göstermelik olmaktan öteye gidemeyecektir. Göktürk'ün İstanbul şehir merkezine olan uzaklığını bertaraf eden Ekol Ders kurumu evinizde Göktürk'te lise öğrencilerine tüm branşlarda Boğaziçili hocalardan özel ders hizmeti sunmaktadır.

Özel ders almak tek başına ne kadar fayda sağlamaktadır?

Göktürk'te özel ders alan öğrencilerimizin başarıları bize somut sonuçlar vermiştir. Öğrencilerimizde birebir özel ders ile hem Teog, Ygs ve Lys sınavları ve okul sınavlarında başarılı olduklarını kesin olarak tespit ettik.

Belki de sorulması gereken bu ikinci en önemli soru birçok velinin aklını kurcalamaktadır. Özel ders kati başarıyı ancak ve ancak uzun bir süre motivasyonun canlı tutulabilmesini sağlayan eğitim koçluğu hizmeti ile perçinlediğini mümkün kılmaktadır. 12 yıllık tecrübesiyle Ekol Ders Kurumu Göktürk'te lise öğrencilerine özel ders hizmetinin yanı sıra profesyonel eğitim koçluğu hizmeti sunmaktadır. Sizler de henüz Ekol Ders ile tanışmadıysanız en kısa zamanda görüşme talebi gerçekleştirmek için randevu talebinde bulunabilirsiniz. 
Ekol Ders… 
Eğitimde kati başarının tek adresi