Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürkte Fizik Özel Ders


Göktürkte Fizik Özel Ders

Göktürk'te fizik özel ders için iyi tercih kazandırır.


Göktürk'te fizik özel dersi tecrübeli öğretmenlerden almak için en doğru adrese geldiniz. Alanında uzman Boğaziçili hocalarım ile Göktürk'te matematik özel ders, geometri özel ders, fizik özel ders hizmetimiz devam etmektedir.


Göktürk'te fizik özel ders fırsatlarını kaçırmayın! 


Göktürk'te oturuyorsunuz ve çocuğunuz fizik derslerinde zorlanıyor mu? Ekol Ders size Göktürk'te evde fizik özel dersi alma imkanını tamamı Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, Boğaziçi Üniversitesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesinde Doçent hocalar ve Boğaziçi Üniversitesinde Profesör hocalarla sunmaktadır. Geniş eğitim kadrosunu talebe ihtiyacınıza göre sizin çocuklarınıza Göktürk'te fizik özel dersi vermek için sunan Ekol Ders kurumu sadece fizik özel dersi vermekle kalmıyor her öğrenciye özel profesyonel danışmanlık ve eğitim koçluğu hizmeti de sunmaktadır. Yurt içinde üniversite okumak isteyen öğrenciler için Göktürk'te 9.sınıf öğrencisine Boğaziçili hocadan fizik özel dersi, 10.sınıf öğrencisine Göktürk'te evde Boğaziçili öğretmenden fizik özel dersi, 11. Sınıf öğrencisine Boğaziçiliden evde Göktürk'te fizik özel dersi ve Göktürk'te evde YGS - LYS fizik özel dersi vermenin yanı sıra eğitim dili İngilizce olan kolej öğrencileri için ise 9. Sınıf koleji öğrencisine Göktürk'te evde Boğaziçili hocadan İngilizce fizik özel dersi, Göktürk'te oturan 10.sınıf koleji öğrencisine İngilizce fizik özel dersi, Göktürk'te 11.sınıf koleji öğrencisine İngilizce fizik özel dersi ve Boğaziçi mezunu öğretmenden Göktürk'te koleji 12. Sınıf öğrencisine evde İngilizce fizik özel dersi vermektedir. 


Göktürk'te fizik özel ders için bir telefon uzağınızdayız.


İngilizce fizik özel dersi almak isteyen kolej öğrencilerimizin bir çoğu Robert Kolej, Koç Lisesi, Üsküdar Amerikan Koleji, Hisar Okulları, Mef okulları, Enka okulları, Işık Okulları, Doğa Koleji, İtü Vakfı okulları, Bilfen Koleji, İstek Vakfı okulları , Eyüboğlu okulları, Ted İstanbul Koleji, Açı Koleji ve Evyap okullarında okumakta olan öğrencilerdir. İngilizce fizik özel dersi Ekol Ders kurumu hocaları tarafından genel olarak AP Physics, AP Mathematics, AP Chemistry - SAT Math, SAT Math 2, SAT Physics 2, SAT Chemistry, IB Standard Level Physics, IB High Level Physics, IB Standard Level Mathematics, IB High Level Mathematics, gruplarında dersler alan öğrencilerimiz için bireye özel programlar hazırlanarak verilmektedir. Özel dersi işin ehli, tecrübeli hocalardan almak işi şansa bırakmamak anlamına gelir.


Eğitim ciddi bir iş bilinciyle sizler de çocuklarınızı Ekol Ders hocalarına emanet ederseniz gelecek kaygısı yerine gelecek kariyer planlaması üzerine düşünmeye başlamış olursunuz.