Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürkte ara sınıf öğrencilerine özel ders


Göktürkte ara sınıf öğrencilerine özel ders

Göktürk'te ara sınıf özel ders.

Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin.

İlkokul çağında başlayan derslerde destek ihtiyacı seviyenin ilerlemesiyle birlikte ortaokul ve lise dönemine gelindiğinde elzem hale gelmektedir. Göktürk'te evde ara sınıf öğrencilerine ilkokul ortaokul ve lise özel ders hizmeti vermektedir. Siz de Ekol Ders kurumunun tecrübeli hocalarından kendi evinizin rahatlığında herhangi bir özel ders bürosuna gitmeden Göktürk'te ders alabilirsiniz. Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders veren hocalarımız öğrencinin çalışma ortamının en müsait hale gelmesi için size yapılması gereken tüm detayı iletmektedir. Bilinmelidir ki ders çalışma psikolojisinde çalışma ortamının atmosferi en önemli unsurların başında gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında çalışma odasında öğrencinin konsantrasyonunu bozabilecek materyallerin uzaklaştırılmasından çalışma masasının aydınlanma miktarına aydınlanma açısına varana kadar birçok detay ele alınmaktadır. Biz Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders verirken çocuklarınızın maksimum performansı nasıl sergileyebileceğini öncelikle ele almaktayız. Bir ara sınıf öğrencisi için Göktürk'te evde özel ders alırken ikinci en önemli unsur dersi verecek hocanın yetkinliğidir. Ekol Ders kurumu yalnızca ve yalnızca özel ders tecrübeli Boğaziçili hocalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Başarınız bizim itibarımızdır. 

Göktürk'te tecrübeli öğretmenden ara sınıf özel dersleri.

Göktürk'te Özel ders alacağınız kurumdan diğer beklenti ise okuduğunuz okulu öğretmenin tanımasından geçmektedir. Örnek verecek olursak Işık okullarında veya Mef okullarında okuyan ve Göktürk'te evde sınava hazırlık amacıyla özel ders alan bir ara sınıf öğrencisi matematik, Fizik, Kimya derslerinde hand out dediğimiz ders notlarına sahiptir. Bu ders notlarında nerelerden sorumludur? Bu soruların cevabını ancak ve ancak bu okulların eğitim sistemini bilen bir eğitim koçunun hazırladığı çalışma stratejisiyle ara sınıf öğrencisine özel dersi veren hoca verebilecektir. Göktürk'te özel ders alacak ara sınıf öğrencilerinin velileri bilmelidir ki çocuklarınız sisteme hakim bir kuruma teslim edildiğinde başarı kaçınılmaz olacaktır. Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders veren Ekol Ders kurumu çocuklarınızın okudukları okulların eğitim sistemini iyi tanıyan eğitim koçları ile birlikte hazırladıkları programlarla çocuklarınızı yetiştirmektedir. Eğitim bir ekip işidir. Ekol Ders Ekibi ise 12 yıllık özel ders ve eğitim koçluğu tecrübesini Boğaziçili hocalarıyla sizin hizmetinize sunmaktadır.

Göktürk'te ara sınıf özel dersi için tecrübeli öğretmen burada.

İşini şansa bırakmak istemeyen ailelerin tercihi olan Ekol Ders Eğitim Danışmanlık ve Özel Ders kurumuyla iletişime geçebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz...