Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk TEOG özel dersleri


Göktürk TEOG özel dersleri

Göktürk TEOG özel ders hizmetimizle çocuklarınızın gelecek kariyeri açısından en önemli sınavlardan bir tanesi olan TEOG sınavında 13 yıl özel ders tecrübesine sahip Boğaziçi Üniversitesi mezunu branş öğretmenlerimizden özel ders alabilirsiniz. Ekol Özel Ders kurumunu diğer özel öğretim ve özel ders kurumlarından ayıran en önemli fark ise Göktürk TEOG özel ders hizmetini Göktürk'te evinizde tecrübeli TEOG uzmanı öğretmenlerden aldırmakla kalmaz aynı zamanda çocuğunuzun hayatını profesyonelce programlayan eğitimcilerin danışmanlık hizmetini alırsınız. Yalnızca TEOG  ile sınırlı kalmayan destek programlarımız sayesinde öğrencilerimiz hayat boyu faydasını görecekleri planlı ve programlı yaşamayı öğrenirler. Ders çalışmak artık hiçbir öğrencimize ızdırap gelmiyor. Programlı bir çalışma programına sahip olan öğrenci ne zaman ne yapacağını bilir böylece sosyal hayatına da eksiksiz zaman ayırabilir. 

Göktürk TEOG özel ders öğretmeni

Göktürk TEOG özel ders öğretmeni olarak Göktürk'te TEOG özel ders hizmeti veren Ekol Özel ders kurumunun tecrübeli, dinamik, genç ve öğrencisiyle çok kaliteli iletişim kurabilme yeteneğine sahip öğretmenleri öğrencilerimize akademik başarının nasıl kazanılacağını ve hayatın onlara getireceklerini uygulamalı olarak öğretmektedir.Öğrencilerin en büyük sıkıntılarından bir tanesi bilmemektir. Örnek verecek olursak çocuklarınızın bilgisayar başında çokça vakit geçirmesinin sebebinin bu durumdan çok zevk aldıklarını düşünebilirsiniz. Fakat işin aslı böyle değildir. Belli bir noktadan sonra sürekli bilgisayar oyunu müptelası olmak dahi çocuklarınız açısından sıkıcı bir aktivite olmaktan öteye gitmemektedir. O halde neden bilgisayar başında sürekli oyun oynamaya devam ediyor? Çocuklarınızın bilgisayar oyunlarını yalnız başına oynamadığını, online olarak grupları olduğunu ve bu grup arkadaşlarıyla koordineli ve eş zamanlı oynadıklarına hemen hemen hepiniz şahit olmuşsunuzdur. Çocukların en büyük sıkıntısı doğrunun ne olduğunu bilmemeleri ve bu durumun gerçek çözümünü kendilerine doğru frekansta istedikleri tonda kimsenin daha önce anlatmamış olması yatar. Hayır demeyi de bilmeyen çoğunluk öğrenciler arkadaşlarıyla bir girdap içine düşmektedirler. Ekol Özel ders öğretmenleri ve eğitim danışmanları çocuklarınıza en iyi Göktürk TEOG özel ders öğretmeni olarak hizmet vermesinin yanı sıra hayatlarını programlayarak ailenizin huzurunu artırmaya büyük ölçüde katkı sağlamaktadırlar.


Göktürk Teog özel dersleri

Göktürk'te Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni 

Göktürk'te Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni mi arıyorsunuz? Haklı gerekçelerinizi bilen Ekol Özel Ders kurumu profesyonel TEOG özel ders hizmetini Göktürk’te sizin hizmetinize sunmuş bulunmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenler arasından veli referanslarına göre, öğrencileriyle uyum kabiliyetlerine göre ve yetiştirdiği öğrencilerin başarı endeksine göre en kaliteli öğretmenleri kadrosuna alan EKOL ÖZEL DERS kurumu daima mükemmeliyetçi anlayışıyla eğitim ve öğretim faaliyetlerini yürütmektedir. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin de en büyük idealleri arasında ve olmazsa olmazları arasında şüphesiz uluslararası entegrasyonu güçlü Robert Koleji, Koç Lisesi, Galatasaray Lisesi, Üsküdar Amerikan Koleji, İstanbul International Community School I.I.C.S. gibi okullardan bir tanesine girebilmek bulunmaktadır. Bugüne kadar bu okullara Göktürk'te Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni desteklerimizle yerleştirdiğimiz ve yerleştirdikten sonra da Göktürk’te SAT özel ders hocası, Göktürk'te IB özel ders hocası ve Göktürk'te AP özel ders hocası desteklerimizle lise eğitimleri boyunca destek vererek yurt içinde ve yurt dışında YALE, PITTSBURGH, HARVARD, MIT, CALIFORNIA STATE, LSE, BERKELEY gibi dünyanın en kaliteli üniversitelerine yerleşmelerine yardımcı olduk.

Göktürk TEOG matematik özel ders

Göktürk TEOG matematik özel ders desteği arayan velilerimizin en çok tercih ettiği kurumsal yapı olmamızın gerekçeleri öğrencilerimizle kurduğumuz kaliteli diyalog, ebeveynleri dinlemeyen çocuklara sözünü dinleten Boğaziçili genç ve rol model aldıkları öğretmenlerimiz Göktürk TEOG matematik özel ders desteğimizin yanı sıra eğitim danışmanlık desteğimizi de almakta olmalarıdır. Yalnızca 1 buçuk saatlik özel ders ile gelmesi beklenen başarı genelde hayal ürünü olmaktan öteye gitmeyecektir. 1 yıldır Göktürk TEOG matematik özel ders tecrübemizle sizin aklınıza gelmeyen onlarca ince detayı uygulamaya koyuyoruz ve çocuğunuz hem başarılı bir öğrenci olarak kariyer basamaklarını tırmanıyor hem de sosyal hayatını daha zengin yaşama fırsatı buluyor. Öğrencilerimizin mutluluğundaki artış sizin de hayatınızı olumlu etkiliyor olup aile boyu başarının meyvesini yemenin tadını çıkartan bireyler ortaya çıkmaktadır.  

Göktürk TEOG fen bilimleri özel ders

Göktürk TEOG fen bilimleri özel ders desteğimizi Boğaziçi Üniversitesi mezunu branş öğretmenlerimizle evinizde hizmetinize sunuyoruz. Göktürk TEOG Fen Bilimleri özel ders desteği 17 bin adet birincinin çıktığı 2017 yılı sonuçlarından da anlaşılacağı üzere bir lüks olmaktan öte bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir. TEOG Fen bilimleri dersinde Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinin temel konuları işlenmektedir. Öğrencilerin akademik başarılarını düşünmekten de öte en önemli konu TEOG Fen Bilimleri konularını öğrenci severek anlarsa derse ilgi duymaya devam edebilecektir. Anlaşılamamış bir konunun ise sevilmesi pek de mümkün değildir. Göktürk TEOG Fen Bilimleri özel ders ekibimiz çocuklarınızın Fen Bilimleri konularını tam anlamıyla anlamasını sağlar öğrencinin merak duyan araştıran bir birey olarak değişim göstermesini sağlar. Başarı beraberinde zaten gelmektedir.  

Göktürk TEOG Türkçe özel ders

Göktürk TEOG Türkçe özel ders, TEOG sınavına girecek öğrencilerin en çok puan kazandıkları ve en çok zorlandıkları derslerin başında gelen bir dersi başarıya dönüştüren en önemli yöntemdir. Tecrübeli bir eğitim kadrosuna sahip eğitim kurumundan özel ders almak ders kalitesinin yanı sıra güven veren, disiplinli ve işi şansa bırakmadan TEOG maratonunda çocuğunuzun hazırlanmasını sağlayan en önemli kriterler arasında yer almaktadır. TEOG Türkçe özel ders hizmetini Göktürk'te Boğaziçili profesyonel eğitimci kadrosuna sahip bir kurumsal yapı olan Ekol Özel Ders kurumundan alarak sizler de çocuklarınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

Göktürk TEOG İngilizce özel ders

Göktürk TEOG İngilizce özel ders, TEOG sistemine hakim öğretmenlerimiz tarafından Göktürk'te evinizde programlı olarak verilmektedir. İngilizce bilmek ayrı TEOG sistemindeki İngilizce sorularını yanıtlamak ayrı olaylardır. Türkiye’de yaşayan Türk bireyler olarak hepimiz Türkçe dersini biliyoruz fakat bir çoğunuz okul derslerindeki Türkçe dersi sınavlarında eksik notlar almışsınızdır. İngilizce sınavları da her dönem farklı konuları ele alan sorularla öğrencileri ölçen sınavlardan oluşmaktadır. TEOG İngilizce sınavı ise öğrencilerin hata yapma lüksü olmadığı en kritik sınavlardan. Bu sebepledir ki çocuklarınıza Göktürk'te İngilizce özel ders öğretmeni desteği verirken alanında uzman, TEOG sınavı sistemine hakim, çocuklarınıza rol model olabilecek tüm kriterlere sahip Boğaziçili öğretmenlerimizle hizmet veriyoruz.

Göktürk TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders

Göktürk TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders ihtiyacınızı karşılayan kurumsal bir yapı olan Ekol özel ders kurumu TEOG sınavlarında en detaylı derslerden bir tanesini başarılı sonuçlandıracak alt yapıyı oluşturmaktadır. TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders desteği özellikle 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılında gelecek açık uçlu soruların nereden gelebileceği üzerine iyi analiz yapan, tüm varyasyonları hesaba katan bir kurumsal yapıdan alındığında muhtemel riskleri de bertaraf etmiş olacaksınız.

Göktürk TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders

Göktürk TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders desteği Göktürk'te evinizde Ekol Özel Ders kurumunun tecrübeli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Muhtemel açık uçlu soruların sorulacağı derslerden bir tanesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi TEOG sınavıdır. Bu bilgi nezdinde çalışmaları sürdüren ve programlayan ekibimizle çalışmalara başlamak için irtibata geçmeniz yeterlidir. Çalışmalarında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz…


TEOG sınavının tamamen test tekniğinden ibaret olması sebebiyle öğrenciler ezbere alıştırılıyor konunun anlatmak istediği mesaj çoğu zaman anlatılmamak ta. MEB Kaynakları da dahil konu anlatımı kısımlarında fen bilgisi dersinde bir konunun diğer konularla nasıl bağlantılı olduğu vermek istediği mesajın ne olduğu teferruatıyla anlatılmaktadır. Bir çok özel ders veren öğretmeni ise öğrenciyi sadece ezbere alıştırmakta sonuç itibarıyla liseye giren öğrenci konularda anlam bütünlüğü kurmakta zorlanmakta ve başarısızlıkla karşı karşıya kalmaktadır.

 Her geçen yıl sınava giren öğrenci sayısının arttığı üniversite giriş sınavları rekabetin de artması anlamına gelmektedir. 30 yıl önceki üniversite giriş sınavı , 20 yıl önceki üniversite giriş sınavı, 10 yıl önceki ve günümüzdeki üniversite giriş sınavları karşılaştırılıdığında soruların zorluk derecelerinin sürekli arttığı açık bir şekilde fark edilmektedir. Çocuklarınızı iyi bir üniversiteye hazırlamak için TEOG sınavında başarılı olması hedeflenmelidir. Akademik olarak kazanımların iyi algılandığı, matematik ve fen bilgisi derslerinin konu konu ne demek istediği anlatılarak işin ehli bir öğretmen tarafından  anlatıldığı bir özel ders test teknikleriyle beslendiğinde kalıcı öğrenme gerçekleşecektir.

Göktürk'te evde TEOG matematik özel dersleri, Göktürk'te evde TEOG fen bilgisi özel dersleri yada Göktürk'te evde TEOG ingilizce özel dersleri ihtiyacınız olduğunda yılların tecrübesiyle faaliyet gösteren EKOL DERS kurumunun tamamı Boğaziçili öğrenci ve mezunlarından oluşan özel ders hocalarını arayabilir çocuklarınızın geleceği konusunda kaygı yerine ferahlık hissedebilirsiniz. Özel Ders ve eğitim koçluğu desteğini Ekol Ders ayrıcalığıyla edinmek içi bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Başarılı bir yıl dileklerimizle…