Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Lys özel dersleri


Göktürk Lys özel dersleri

Göktürk'te Lys özel ders.

Göktürk'te Ygs ve Lys özel dersi için tecrübeli ve tamamı Boğaziçili öğretmenlerimiz ile tanışmadan karar vermeyin. Çocuklarınız tecrübeli öğretmenlerin rehberliğinde Ygs ve Lys sınavlarında başarıyı yakaladıklarınızdan şüpheniz olmasın.

Üniversiteye hazırlık sürecinde hem okul hem YGS ve LYS derslerini bir arada yürütmek bir çok öğrenci için çok büyük bir sıkıntı haline gelmektedir. Bu sıkıntının en büyük sebebi ise öğrencilerde gereken potansiyelin var olmasına rağmen doğru çalışma stratejisiyle tanışamamış olmalarıdır. Başarılı olan öğrenciler basıl başarıyor? Bu sorunun cevabı Ekol Ders Kurumunun size sunacağı artılarda gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Öncelikle bilinmelidir ki YGS ve LYS maratonunda ipi göğüslemenin ön koşulu doğru çalışma  stratejisiyle çalışmaktan geçmektedir. Doğru strateji ise bireyden bireye farklılık göstermektedir. Biz Ekol Ders Kurumu olarak bu sebeple her bireyle özel ilgileniyor her öğrencimize uygun çalışma stratejilerini belirliyoruz. Bir öğrenci için doğru strateji saat başı 15 dk mola vererek çalışmak olurken başka bir öğrenci için okul sonrası dinlenmenin ardından akşam saatlerinde elde edilen konsantrasyonla mümkün olabilmektedir. Çocuklarınızın en iyi üniversiteleri kazanabilmeleri için tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve öğrencilerinden oluşan akademik başarının nasıl elde edilebileceğini birebir yaşamış ve uygulamış olarak iyi bilen ve Ekol Dersin bireye özel çalışma stratejilerini geliştiren ve uygulayan öğretmenlerimizle YGS ve LYS maratonunda destekçiniz olmaktayız. Eğitim işi çok hassas ve de önemli bir iş olduğu konusunda hepiniz hem fikirdesinizdir. İnsan yetiştirmenin bilincinde olan bir kurum sizin yükünüzü hafifletecektir. Ekol Ders ise sunduğu hizmetin başarı olarak geri dönüşünü Robert Kolej, Saint Joseph, Saint Benoit, Ulus Musevi Lisesi, British International School, IICS, CENT Koleji, Özel Marmara Koleji ,Ted İstanbul Koleji, MEF Okulları, Hisar Okulları, Okyanus Koleji, Evyap Okulları, Doğa Koleji, Bilfen Okulları, Üsküdar Amerikan Koleji, İtü Geliştirme Vakfı Okulları, İstek Vakfı Okulları, İtalyan Lisesi, Alman Lisesi, FMV Işık okulları gibi okullarda okuyan öğrencilerinin yurt içi ve yurt dışında seçkin üniversiteleri kazanmasıyla almaktadır. 

Göktürk'te Ygs Ve Lys özel ders için tecrübeli öğretmenler için sizi de bekleriz.

Göktürkte evde YGS ve LYS matematik özel dersi, Göktürkte YGS ve LYS Fizik dersleri, Göktürkte evinizde Boğaziçi Üniversitesi mezunu özel ders hocasından sayısal derslerde destek ihtiyacınızı doğru elden doğru stratejilerle uygulamak için en kritik son 9 ayda işi şansa bırakmadan Ekol Dersi arayarak yerine getirebilirsiniz. Bilinmelidir ki geçen zaman geri gelmemektedir. Evlatlarınızın stresten uzak başarıya koşması en büyük ideallerimizden birisidir. Gönül rahatlığıyla Göktürkte YGS ve LYS özel ders veren öğretmen aradığınızda destek olabilmemizin yegane sebebi ise" biz bu işi çok iyi biliyoruz!" diyebiliyor olmamızdan kaynaklıdır. Hayatta her işin doğru stratejisi olduğu gibi YGS ve LYS sınavlarına hazırlanmanın da doğru stratejileri vardır. Herkes bilseydi herkes başarılı olurdu! Ayrıcalıklı öğrencilerimizin birer parçası olmanız için iletişime geçebilirsiniz. 

Başarılı bir gelecek dileriz...