Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk lise özel dersleri


Göktürk lise özel dersleri

Göktürk'te lise özel ders mi arıyorsunuz.

Göktürk'te lise öğrencileri için özel ders arıyorsanız, Ekol Ders tam size göre. Tecrübeli öğretmen kadromuz ile Göktürk'te özel ders hizmetimiz bulunmaktadır. Boğaziçili hocalarımızdan alacağınız özel ders ile öğrencilerimizin başarılarını artırıyoruz.


Başarılı bir okul hayatı, arkadaşlar arasında duyulan saygınlık, kendinden küçük çevredeki çocuklara örnek olma… Tüm bunlar her ailenin kendi evladında görmek istediği ortak özellikler arasındadır. İnsanoğlu özelliklerinin bir kısmını doğuştan kazanmış bir kısmını ise kendi çabalarıyla süreç içerisinde kazanmaya başlamıştır. İnsanlar kendi iradesi ve potansiyeli itibarıyla pozitif yönde değiştirebilecekleri kariyer sürecini ise doğru metodolojiyi çıkararak icra etme sürecinde haklı  olarak ve olağan şekilde sıkıntılar yaşayabilmektedir. İş dünyasının içindeki velilerimiz çok iyi bilirler ki her yeni iş ilk başlarda acemilikle başlamaktadır. Öğreticimiz ve mentörümüz ne kadar işin ehli ve profesyonelce tecrübeye sahipse o kadar çok fazla kazanımı daha kısa sürede elde ederiz.


Göktürk'te lise öğrencileri için özel dersin tam adresi.


Göktürk lise özel dersleri


Göktürk'te oturan lise öğrencilerimizin de akademik başarılarını artırmak adına özel ders alma gereksinimleri olmaktadır. Ortaokulun ardından başlayan lise hayatında daha 9. Sınıfta ilk defa gördükleri konuları anlamakta çoğunlukla güçlük çekmekte olan öğrenciler sistematik bir ekibin disiplinli çalışma programlarıyla doğru hocalardan özel ders almaya başladıklarında  bu açıklarını kapata bilmektedirler.  Ekol Ders kurumu lise özel ders veren hocalarıyla Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe derslerinde öğrencilerine hazırladığı özel programlarıyla bu başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır. Göktürk sakin yaşamı, siteler ve diğer doğal sosyal alanların da var olması sebebiyle genç  neslin deşarj olması açısından İstanbul koşullarında yaşanabilecek en uygun semtlerden bir tanesidir. Dinginlik ve sükunet ise ders çalışan öğrencilerin verimli çalışmasını sağlamak adına en önemli unsurların başında gelmektedir. Ekol Ders ekibi olarak öğrencilerimizin hayat koşullarını ders çalışma programlarına uygun verimli çalışabilecekleri şekilde düzenliyor her gün nasıl geçtiği açıklamakta zorlanılan 2 saate yakın zaman dilimini onların kullanımına sunuyoruz. Ekstradan kazanılmış gibi de düşünülebilen bu iki saatlik süre öğrencilerin derse ayıracakları vakit dilimini oluşturmak adına diğer sosyal imkanlardan çok fazla feragat edilmemesini ve nihayetinde rahat ve huzurlu bir özel ders çalışma ortamını beraberinde getirmektedir.


Boğaziçili öğretmenlerden lise öğrencisine özel ders.


Göktürk'te oturan ve Ted İstanbul Koleji, Fransız okulları, Robert Koleji, Üsküdar Amerikan Koleji, IICS ( Istanbul International Community School), British International School, VKV Koç Lisesi, Hisar Okulları, ENKA Okulları, MEF Okulları, Eyüboğlu Koleji ve Doğa Koleji okullarında okuyan öğrencilerimizin büyük bir kısmı da yabancı üniversitelerde okumayı hedeflemektedirler. Bu okullarda okuyan öğrencilerimizin İngilizce Matematik Özel Ders, İngilizce Fizik Özel Ders ve İngilizce Kimya Özel Ders grupları içerisinde yer alan IB SL Mathematics ( Math ), IB HL Mathematics ( Math ), IB SL Physics, IB HL Physics, SAT Mathematics ( SAT Math ), SAT Math 2, SAT Physics 2, AP Math, AP Physics, AP Chemistry derslerinde alanında deneyimli Boğaziçi Üniversitesi mezunu ya da öğretim görevlisi Doçent ve Profesör hocalarımızdan ders talep edebilmektedirler. Ekol Ders size her koşulda çözümler sunmakta geniş öğretmen kadrosunu Göktürk'te Boğaziçili öğrenciden özel ders,Göktürk'te Boğaziçi mezunu öğretmenden özel ders,Göktürk'te Doçent hocadan matematik özel dersleri, Göktürk'te Doçent hocadan fizik özel dersleri, Göktürk'te Profesörden matematik özel dersi,Göktürk'te Profesör hocadan fizik özel dersleri gibi kategorilerde sizin seçiminize tavsiyeler doğrultusunda sunmaktadır.


Başarınızla mutlu oluyor, geleceğinizi geleceğimiz olarak görüyoruz. Başarı dolu bir akademik hayat temennisiyle…

EKOL DERS…