Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk İngilizce Özel Dersleri


Göktürk İngilizce Özel Dersleri

21. Yüzyılda iletişim araçları bu derece ilerlemişken, İngilizce bilmek öğrenciler için yemek gibi, su gibi bir zorunluluktur. Gerek dünyadaki tüm bilgiye ulaşabilmek için, gerekse de ülkenin sınırlarını aşıp tüm dünyayla iletişime geçebilmek için öğrenciler muhakkak iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmalıdırlar. Temeli sağlam, akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmeleri için öğrencilerimizin bireysel olarak ilgilendikleri Göktürk İngilizce özel derslerine ihtiyaçları vardır. Tecrübeli kadromuz sizlere bu hizmeti sağlamaktadır.

İngilizce temeli sağlam olmayan öğrenciler, gelecekte ne kadar çabalasalar da genç yaşta edinecekleri temeli asla edilemeyeceklerdir. Bundan ötürü Göktürk İngilizce özel dersleri özellikle 18 yaşın altındaki öğrenciler için idealdir. Ancak bu demek değildir ki belli bir yaştan sonra İngilizce öğrenmek mümkün değildir; aksine mümkündür ve bunun deneyimli eğitmenler tarafından yönlendirilmesi gerekmektedir. İşini iyi bilen ve daha da önemlisi seven eğitmenlerimizle yaşınız kaç olursa olsun kapasitenizi tam anlamıyla ortaya koyabileceksiniz. Göktürk İngilizce özel derslerle bir yandan dil yapısını öğrenecek, bir yandan da günlük konuşmaya hakim olacaksınız. Böylece binlerce lira para dökeceğiniz kurslarda dahi göremeyeceğiniz ilgi ve alakayı görmüş olacaksınız. Bu şekilde de yalnızca ufkunuz genişletmiş olmayacaksınız, bir yandan da akademik kariyer yapma imkanınız oldukça yükselteceksiniz. YDS, TOEFL, IELTS gibi Türkiye’de pek çok kurum ve kuruluş tarafından kabul gören sınavlardan alacağınız yüksek puanlar sizlere dilerseniz akademinin, dilerseniz de üst düzey memuriyetin veya uluslararası firmaların kapısını açacaktır.

İngilizce'nin matematik, geometri, Türkçe gibi diğer derslere kıyasla çok daha nankör bir ders olduğu açıktır. Geçmişten gelen güçlü bir temeliniz olsa da, eğer bir süre kullanmadıysanız İngilizce size geçici olarak veda etmiş olabilir. Bunu aşmanın yolu da yine tecrübeli eğitmenlerle bire bir çalışarak edineceğiniz birikimdir. 

Ekol Ders ekibimiz tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve öğrencilerinden oluşmaktadır.