Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk İngilizce özel ders


Göktürk İngilizce özel ders

Göktürk İngilizce özel ders için doğru adrestesiniz.

Göktürk'te İngilizce özel ders almak için en iyi seçeneklerden biri de Ekol Derstir. Ekol Ders tamamı Boğaziçili hocaları ile Göktürk'te İngilizce özel ders hizmeti vermeye devam etmektedir.

‘’Hello, what is your name’’ile başlar hepimizin İngilizce tecrübesi. Artık ilkokul müfredatında da yer alan İngilizce tüm yetişen öğrencilerimiz için vazgeçilmez bir bilim dalıdır. İngilizce aslında öğrenmesi çok zevkli ve kolay bir dildir. İngilizce bize gerçek anlamda zor bir  "yabancı dil" olarak görünebilir.. Bu yabancılığı ise, bize bu dil öğretilirken kalıp ve kelime ezberletilmesinden dolayı yaşıyoruz. Aslında bir İngiliz'in, bir Amerikalının, İngilizce iletişim kuran insanların günlük yaşamda kullandıkları kelimeler, deyimler ve cümleler gerçekte hiç de zor değildir. Önemli olan sadece kalıplardan kurtulup; bir İngiliz, bir Amerikalı gibi "düşünerek" konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerisini kazanabilmektir.

Göktürk'te İngilizce özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile mutlaka görüşün.

İngilizce öğrenmek kolaydır çünkü İngilizce yapı itibarı ile tek düze kurallardan oluşan bir dildir. Yani İngilizce öğrenmek için çok zeki olmaya gerek yoktur. Dileyen ve uğraşan herkes kolayca İngilizce öğrenebilir. Yeni bir dili öğrenirken çoğu insanın karşılaştığı problem kendi korkularıdır, kelimeleri doğru söylemekten endişelenirler, aptal gibi görüneceklerini düşünürler ve çoğunlukla konuşmazlar. Ama siz bu şekilde düşünmeyin!.

Göktürk'te İngilizce özel dersin en etkili adresi.

Göktürk İngilizce özel ders ile olumsuz düşüncelerden yıkacağız. Bir şey öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmaktır. İngilizce özel derslerimizde deneyimli kadromuz ile öğrencilerimizle pratik yaparak konuşarak İngilizce seviyelerini yükseltmek amacımızdır. Yapılan araştırmalara göre çocuklar İngilizce öğrenmeye 6 ve 14 yaşları arasında başlayıp çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaştırırlar ise ileride mükemmel İngilizceye sahip olabilirler. İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, öz güvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. 

Göktürk'te İngilizce özel ders ekibimiz ile bu başarı zorlanmadan yakalanacaktır. İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. Göktürk İngilizce özel ders ile Eğitim Sisteminin esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır. Eğitim süresince; kitap, CD ve materyalleri kullanılır. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır. Tam ve etkin hizmet için eğitim süresi boyunca her türlü yardım ve destek tarafımızca sunulmaktadır. . Mutlu ve güzel yarınlar için çocuklarımızı ve gençlerimizi Göktürk İngilizce özel ders programına bekliyoruz!