Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk ilkokul özel dersleri


Göktürk ilkokul özel dersleri

Göktürk ilkokul özel ders için doğru yerdesiniz.

Göktürk'te ilk okul özel ders için tecrübeli öğretmenlerimiz ile tanışmadan karar vermeyin. Boğaziçili hocalarımızdan alacağınız özel ders ile öğrencilerinize daha iyi bir eğitim fırsatını sunabilirsiniz. 

Eğitim dünyasının ilk seviyesi olan ilkokul, öğrencilerin akademik hayatındaki en önemli basamağı teşkil etmektedir. Öğretmen kimliğiyle ilkokulda tanışılır, okuma yazma tam manasıyla ilkokulda öğrenilir ve geliştirilir, matematiğin temelleri ilkokulda atılır, sosyal çevre ve işleyişi kavramı ilk olarak ilkokulda ele alınır ve doğanın işleyişi ilkokulda fen bilgisi dersinde ele alınır. İlkokul bu sebeple öğrencilerin matematik dersini sevmeye başladığı ya da sevmemesi için nedenlerin oluştuğu bir dönemeçtir. İlkokul yıllarında öğrencilerin matematiği anlayamaması yada matematik dersinden nefret etmesi öğrencinin okuldaki matematik öğretmeniyle iyi bir frekans yakalayamamasından kaynaklanıyor da olabilir ki genel şikayetler bu doğrultudadır. Bilinmelidir ki işin ardında okul öğretmeniyle öğrencinin uyum sağlayamaması veya farklı gerekçeler olsa bile bu durum veli kanadında öğrencinin matematikten uzaklaşması için geçerli bahane olmamalıdır. Bilinmelidir ki gerekli koşullar sağlandığı taktirde her öğrenci matematik dersini anlayabilir anladıkça sever sevdikçe de hep bir adım ötesini öğrenmek için can atar.

Göktürk'te özel ders fırsatını kaçırmayın!

Göktürk ilkokul özel dersleri


Göktürk'te oturan velilerimiz ilkokul öğrencisi için özel ders verecek öğretmen arayışına girdiklerinde yukarıda bahsi geçen ince nüansları gözardı etmemelidirler. Ekol ders kurumu olarak tamamı Boğaziçili öğrenci ve mezunlardan oluşan hocalarımızla çocuklarınıza ilkokul çağında matematik ve diğer dersleri sevdiriyor anlamalarını kolaylaştırıyor diğer bir deyişle sizlerin de çocuklarınızın geleceği konusundaki kaygılarınızı bertaraf ediyoruz. Ekol Dersin Boğaziçili hocalarından özel ders aldırmanın avantajları nelerdir? Ekol Ders kurumundan Göktürk'te evinizde özel ders aldırmanın rahatlığının yanı sıra akademik olarak Türkiye'nin en başarılı üniversitesini kazanmış özel ders verme tecrübesi ve çalışma disiplini olan hocalarımız çocuklarınızla en ideal uyumu sağlamakta çocuklarınıza birer rol model olmaktadırlar. Ekol Dersin geniş öğretmen kadrosu sayesinde Göktürk'te ilkokul öğrencisine evde matematik özel dersi, Göktürk'te ilkokul öğrencisine İngilizce dersi, Türkçe dersi, Fen Bilgisi dersi branşlarından özel ders alırken özel ders veren erkek öğretmenden veya bayan öğretmenden özel ders alma seçimini yapma ayrıcalıklarına da sahip olmuş olursunuz. İyi bir üniversiteye giden yol daha ilkokul yıllarında başlamaktadır. Erkek öğretmenden Göktürk'te matematik, İngilizce özel dersleri ya da bayan öğretmenden Göktürk'te matematik, İngilizce derslerini evinizde aldırmanın rahatlığını Ekol Ders ile yaşayabilirsiniz.