Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Fizik Özel Dersleri


Göktürk Fizik Özel Dersleri

Toplumda prestij sahibi olan meslekler arasında belki de en göze batanları mühendislik, mimarlık gibi mesleklerdir. Bu meslekleri icra ederken üst seviye matematik ve fizik bilgisi gerekmektedir. Gelgelelim geleceğin mühendisleri ve mimarları olan öğrenciler fizik dersinden çekinmekte, zorluk çekmektedir. Ekibimiz ise sizlere bu çekinceden kurtulmak ve fizik alanında başarılı olmak için Göktürk fizik özel derslerini sunmaktadır. Her öğrencinin potansiyelini ortaya koymaya hakkı vardır. Bu hakkın engellenmesi öğrencilerin gelecekte istedikleri mesleklere sahip olmalarını engellemektedir. İşte bu engeli yıkmak için sizlere Göktürk özel ders seçeneklerimizi sunuyoruz.


Bilhassa YGS-LYS sınavlarında önemi ortaya çıkan fizik soruları esasında oldukça kolaydır. Göktürk Özel ders hizmetlerimizle sizlere bunun nasıl bu kadar kolay olabildiğini göstermek istiyoruz. Tecrübeli eğitmen kadromuzla daha önce hiç karşılaşmadığınız bir yaklaşımla Göktürk' te fizik özel dersleri veriyoruz. Esasında gündelik yaşamımızda karşılaştığımız nesnelerin özelliklerinin dışında bir konu edinmeyen, onların bilimini yapan fizik bilimi siz öğrencilerimiz tarafından doğru ve pratik bir şekilde kavrandığı zaman başarının kapılarını sonuna kadar açacaktır. Unutmamak lazımdır ki fizik bilmek, sayısal zekanın gelişiminde hayati rol oynar. Fizik eğitimini iyi almış olan öğrenciler gelecekte başarılı olma potansiyelini en üst seviyede tutan öğrencilerdir.


Fizik yalnızca sayısal alan öğrencileri için değil, tüm öğrenciler için elzemdir. YGS sınavında hangi alandan olursa olsun bütün öğrenciler fen bilimleri bölümünü de çözmek durumundadırlar. Dahası, bu bölümdeki soruları çözmek eşit ağırlık ve sözel alan öğrencileri için rakiplerinin önüne geçmek için çok önemli bir yoldur. Böylece YGS sınavında fen bilimleri bölümünü çözmüş olan öğrenci, çözmemiş olanların önüne geçebilecektir. Biz de bu yüzden yalnızca sayısal alan öğrencilerine değil tüm öğrencilerimize Göktürk' te fizik özel derslerini öneriyor, başarıya ulaşmaları için onlara gereken her yolu sunuyoruz.


 Ekol Özel Ders Ekibi, Boğaziçili hocalardan oluşan Göktürk' te evinizde özel ders hizmeti vermektedir.  Fizik Özel Derslerinde de bu deneyimlerini siz kıymetli öğrencilerimizle paylaşmaya hazırlar.