Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Boğaziçili hocadan Göktürkte özel ders


Boğaziçili hocadan Göktürkte özel ders

Boğaziçili hocadan Göktürk'te özel ders için doğru yere geldiniz.

Boğaziçili hocadan Göktürk'te özel ders almak için en doğru adrese geldiniz. Ekol Dersin tamamı Boğaziçili olan hocaları ile çocuklarınız daha iyi bir eğitim alma fırsatını yakalayacaklardır.

Çocuklarımızın geleceğini çizerek ve uzun yıllar sürecek eğitim hayatı boyunca başarılı olmalarını isteriz. Ancak bu başarıya giden yolda biz ebeveynlerin görevi onların yanında olmaktır. Çocuklarımızı doğru yola yönlendirmek eğitimleri için her türlü fedakarlıkları yapmak bizim görevimizdir.  Hepimiz çocuklarımızın gelecekte sağlıklı, başarılı ve öz güveni yüksek bireyler olmalarını temenni ederiz.  Ayrıca çocuklarımızın,istedikleri iyi bir üniversite kazanmaları, hayallerindeki mesleğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemeleri hayat boyu mutlu olmaları bizim de mutluluğumuzdur.

Göktürk'te özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile irtibata geçin!

İlkokul, ortaokul, lise yaşamında birçok kolay olmayan derslerle karşılaşacak olan gençlerimiz için okul derslerinde, sınavlarında başarıya götürecek rotayı Göktürk özel ders ile sağlayabiliriz. Fen bilgisi, matematik ,İngilizce , Türkçe gibi daha birçok dersler de yardımcı olan Göktürk özel ders size başarının anahtarını sağlayacaktır. .6-15 yaş çocuklarımız sürekli aynı alanda ve aynı şekilde çalışmaktan sıkılmakta ve dikkatlerini çabuk dağıttığını görürüz. Bunun için farklı dersliklerde farklı şekilde çalışmaları düşünülmüştür. Bizler eğitim programımız hazırlarken öğrencilerimizin çok kısıtlı olan zamanının en verimli şekilde geçirmeleri temel amacımız olmuştur

Göktürk özel dersi neden seçmelisiniz;

·        Çocuklarımız güler yüzle karşılanır ve geçirdikleri zaman boyunca rahat etmeleri sağlanır.

·        Çocuklarımızın ne yapmak istedikleri bizim için ön plandadır. Nasıl yapacakları ile ilgili destek sunulur.

·        Çocuklarımızın tüm sınavlara hazırlanırken kaliteli bir yardım alırlar.

·        Kullandığımız mekanının temizliği, ferah ve aydınlık olması bizim için ön plandadır.

Bunlar sadece birkaç özelliğimiz. Merkezimize devam eden öğrencilerimiz tüm sınavlarına hazırlanırken uzman öğretmenlerimiz tarafından yardım alırlar. Okulda öğrenemedikleri ya da eksik öğrendikleri konuları branş ve sınıf öğretmenlerimizle işleyerek tam olarak kavrarlar. Derslerine çalışmış,sınavlarına hazır bir şekilde akşam eve dönerler. Anne ve babalarda güvenli huzurlu ve bilgi dolu bir eğitim ortamında çocuklarımızın eksiğinin tamamlanmış olduğunu bilmenin rahatlığı ve ayrıcalığını yaşarlar. Ve son olarak eğitimin başarısındaki sırrın  mutluluğunda gizli olduğuna inanarak çıktığımız bu yolda amacımız çocuklarımızın mutlu, öz güvenli yaratıcı bireyler olarak yetiştirmelerine katkıda bulunmaktadır.

Göktürk'te özel ders için sizde Ekol Ders ile irtibata geçerek, Boğaziçili hocalarımız ile tanışın.