Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

2.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler - hocalar


2. sınıf öğrencileri artık Matematik ve Türkçe gibi derslerin kavramsal olarak ne olduğunu öğrenmeye başladığı dönemdir. İki dersinde ayrı bir önemi var. Türkçe ile okuduğunu analama ve anladığını yazma ve ifade etmeleri için çok önemli. Matematik ile de rasyonel düşünme ve sayısal zekalarının gelişmesini sağlayacaklardır.

2.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar mı arıyorsunuz?

Ekol Özel Ders Merkezi; alanında uzman, tecrübeli ve Boğaziçili öğretmen kadrosuyla tam size göre. Ekol Özel Ders Ekibi olarak özel ders öğretmenlerimizi ve eğitimcilerimizi titizlikle belirliyoruz. Öğrencilerimizin eğitimi bizler için en önemli bir görev olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Hocalarımızı seçerken onların alanlarında uzman olmaları kadar öğrenciler ile iyi ilişkiler kuracak kişiler olmalarını da önemsiyoruz. Özellikle küçük yaştaki öğrencilerimizin dersi sevmeleri ve başarı göstermeleri için hocalarını sevmeleri çok önemlidir. Merkezimizde 2. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar öğrencilerimizin yaşlarına ve seviyelerine uyumlu bir ders anlatımı gerçekleştirirler. Böylece öğrenci hem derslerini hem de okulunu daha çok sever. 2.sınıfta başarılı olan bir öğrencinin kendine olan güveni de artar. Başarılı olacağına inanan öğrenci ilerleyen yıllarda da daha yüksek motivasyonla çalışır. Bizlerin temel gayesi öğrencileri birinci sınıftan başlayarak en iyiye taşımaktır.

2.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için en doğru adres kesinlikle Ekol Özel Ders Merkezidir.

Tamamı Boğaziçili olan öğretmen kadromuz sayesinde öğrencilerimiz konuları çok daha hızlı öğreneceklerdir. Aynı zamanda hocalarımızın kendilerine has ders anlatımları sayesinde de çocuklarınız dersleri severek dinleyecekler. 2. sınıf öğrencisine özel ders kapsamında her alana yönelik özel ders verilmektedir. Öğrencilerimiz Türkçe, matematik, fen ve teknoloji ve sosyal bilgiler derslerinden özel ders alabilir. Küçük yaştaki öğrenciler için belli bir çalışma düzeni yakalamak oldukça zordur. Bunun için hocalarımızın rehberlikleriyle de öğrencilerimize çok yardımcı olur. Hocalarımızın desteği ile öğrenci sıkılmadan belli bir ders çalışma alışkanlığı kazanacak. Çalışma alışkanlığı kazanan öğrenciler eğitim hayatları boyunca da bu disiplini devam ettirirler.

2. sınıf öğrencisine özel ders öğretmeni.

2.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için sizleri geç kalmadan Ekol Özel Ders Merkezimize bekliyoruz.

Özel derslerimiz sayesinde öğrencilerimizin severek öğrendiklerini göreceksiniz. Aynı zamanda Boğaziçili hocalarımız onlara gelecekleri inşa etmeleri için iyi birer örnek olacaklardır. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak öğrencilerimize eğitim hayatlarının her döneminde destek olmaya hazırız. Sizler de bizlerin desteği ile çocuklarınızın iyi bir gelecek inşa etmesini istemez misiniz? Boğaziçili eğitimcilerimiz İstanbul'un her ilçesinde sizlere özel ders hizmeti vermeye hazırlar. Hangi semtte yaşıyorsanız yaşayın hocalarımız evlerinize gelerek özel dersleri verirler. Özel dersleri evinizde özel ders alabilirsiniz. Özel derslerin gün ve saatleri de sizlere uygun şekilde belirlenir. İster hafta içi ister hafta sonu özel ders talebinde bulunabilirsiniz Ekol Özel Ders Merkezinden alacağınız özel derslerin tamamından memnun kalacağınıza ve özel derslere ilerleyen yıllarda da devam edeceğinize eminiz.