Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

1.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler - hocalar


İlkokul 1. sınıf her öğrencinin eğitimi için en önemli dönemdir. Öğrencilerin ilk yıllardaki eğitim süreci ve öğrencilere yaklaşımlar, öğrencinin hayatı boyunca devam edecek olan derslere yaklaşımını doğrudan etkileyecek dönemdir.

1. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmen ile bu sorunları rahatlıkla aşabilirsiniz. İlkokul ve diğer dönemlerde olduğu gibi en önemli etken öğretmen faktörüdür. İlkokul öğretmenin tecrübeli olması çok önemli.

1. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar mı arıyorsunuz?

Bunun için en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezidir. Ekol Özel Ders Merkezi'nde ders veren hocalar Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olmuş alanlarında uzman kişilerdir. Boğaziçili hocalarımız aynı zamanda yeterli tecrübeye sahiptir. Bizler özel ders hocalarımızı seçerken oldukça dikkatli davranıyoruz. Bizim için hocalarımızın alanlarında uzman ve deneyimli olmalarının yanı sıra öğrencilerle iyi ilişkiler kurmaları da oldukça önemli. Ekol Özel Ders Merkezi'mizden alacağınız özel derslere kesinlikle güvenebilirsiniz. Merkezimizde 1.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar yine Boğaziçi Üniversitesi'nde eğitim görmüş ya da görmekte olan kişilerdir. Hocalarımız 1. sınıf öğrencilerine dersleri severek öğreteceklerinden ve okula alışmalarına yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

1.sınıf öğrencilerin eğitim hayatına ilk adımlarını attıkları senedir.

Bu yüzden oldukça önemlidir. Öğrenciler okula alışmakta zorlanabilirler. Öğrencilerin başarı oranlarına bakıldığında 1. sınıfta okulu ve dersleri seven öğrenciler ilerleyen yıllarda daha başarılı olduğu görülür. Okula başlar başlamaz başarısız olduğunu hisseden bir çocuk kendini başarısız olarak şartlandırır. Bu kabullenme ilerleyen yıllarda onun özgüvenini direkt etkiler. Bundan dolayı öğrencilere 1. sınıftan itibaren gerekli desteğin verilmesi çok önemlidir. Özel derslerimiz sayesinde öğrenciler derslere daha çabuk adapte olacaklar ve başardıkları için de dersleri sevmeye başlayacaklar. Bunun yanı sıra öğrencilerimiz ödevlerinde de hocalarımızdan yardım alabilirler. Alışmadıkları bir durumla karşı karşıya kalan öğrencilerimiz Boğaziçili hocalarımız sayesinde okul sürecine ve çalışmaya daha kolay uyum sağlayacaklar.

1.sınıf öğrencisi için özel ders öğretmeni çok önemli.

1.sınıf öğrencisine özel ders öğretmenler hocalar arıyorsanız sizleri en kısa zamanda Ekol Özel Ders Merkezi'mize bekliyoruz.

Hocalarımızın kendilerine has yöntemleri ve öğrenciyle uyumlu ders anlatımları sayesinde öğrencilerimizin başarılarını arttıracaklarına emin olabilirsiniz. Her öğrencinin öğrenme şekli birbirinden farklıdır. Bunun için Boğaziçili hocalarımız öğrenciye uygun bir ders anlatımı gerçekleştirirler. Her derste öğrenci yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirme imkanı bulur. Ekol Özel Ders Merkezi'nde hocalarımız 1. sınıf öğrencilerine etkili ders anlatımları yapacakları gibi onlara iyi birer örnek de olacaklar. Hocalarımızın rehberliğinde öğrencilerimiz okulu sevecekleri gibi ileriye dönük hedefler de belirleyecekler. Bu da onlara uzun vadede bir motivasyon sağlayacak. Ekol Özel Ders Eğitimcileri ilkokul 1. sınıf öğrencisine özel ders verenler içerisinde en iyi olduğumuza eminiz. Öğrencilerimizin ve velilerimizin özel derslerimizden kesinlikle memnun kalacaklardır. Boğaziçili hocalarımız İstanbul'un her yerinde özel ders vermektedir. Özel dersler için öğretmenlerimiz evinize geliyorlar. Özel derslerin gün ve saatleri de sizlere uygun şekilde belirlenir.