TEOG özel ders


TEOG özel ders

TEOG özel ders öğretmeni hem Boğaziçili hem de tecrübeli olmasını ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezidir. Ekol Özel Ders Merkezi her alanda olduğu gibi TEOG sınavında siz öğrencilerimizin yanında olmaya hazır. Kurumumuz uzun yıllardır öğrencileri okul sınavlarına ve diğer sınavlara hazırlamaktadır. Deneyimli hocalarımızdan alacağınız özel dersler sayesinde başarınızı arttırmanız çok daha kolay. Kurumumuzda TEOG özel dersleri ve diğer bütün özel dersler Boğaziçili hocalar tarafından verilmektedir. Boğaziçili hocalarımızdan alacağınız özel derslerle hayallerinizdeki lise ve üniversiteleri kazanma şansı yakalayacaksınız. TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile hemen program yapmak ve derslere başlamak için bizim ile irtibata geçin. Sizlerde Ekol Özel Dersin eşsiz hizmetlerinden yaralanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni

Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni dendiği zaman İstanbul'da ilk akla gelen kurum Ekol Özel Derstir. TEOG sınavlarına yönelik özel ders veren tecrübeli öğretmenlerimiz ile çocuklarınızı sınavlara hazırlıyoruz. Tecrübeli öğretmenlerimizin rehberliğinde çocuklarınız hem okul sınavlarından hem de TEOG sınavlarından yüksek notlar alarak daha iyi bir lise de eğitim alma şanslarını yükseltiyorlar. TEOG özel ders öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu kişilerdir. Boğaziçi Üniversitesinden aldıkları zorlu eğitim ve yılların tecrübesi ile birlikte çocuklarınızın eğitimlerine katkı sağlıyorlar.

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınız sınavlara daha iyi hazırlansın. Etkili ders anlatımına sahip Boğaziçili TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınız TEOG sınavına daha iyi hazırlansın. Boğaziçili TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınızda hem okul hem de merkezi sınavlardan yüksek notlar alarak daha iyi bir lisede eğitim alma hakkını yakalasın. Tecrübeli öğretmenlerin yardımı ile çocuklarınız zor derslerin üstesinden daha rahat gelirler.

İstanbul'da TEOG özel ders öğretmeni

İstanbul'da TEOG özel ders öğretmeni için aradığınız adres tam olarak Ekol Özel Derstir. Alanında uzman Boğaziçili TEOG özel ders öğretmenlerimiz ile İstanbul'un bir çok semtinde özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli özel ders öğretmenlerimiz ile çalışan öğrencilerimizde çok ciddi artışlar olduğunu hep birlikte gözlemledik. Çocuklarınızı sadece sınava yönelik değil aynı zamanda onları verimli ders çalışma konusunda da eğitiyoruz. Nasıl verimli çalışabilecekleri konusunda verdiğimiz eğitimler ve yol göstermeler sonucunda öğrencilerimiz daha başarılı bir eğitim dönemi geçiriyorlar.

TEOG Özel Ders AlanlarıTEOG matematik özel ders öğretmeni

TEOG matematik özel ders öğretmeni ile matematik korkusuna son. TEOG matematik konuları öğrencilerin ve velilerin en çok çekindiği konuların başında geliyor. Özellikle öğrencilerin matematik temeli oturmamışsa daha da zor bir ders olarak çocukların kabusu oluyor. Tecrübeli TEOG matematik özel ders öğretmenlerimiz ile matematik korkusunu hep birlikte yenebiliriz. TEOG matematik dersi son bir kaç hafta içinde çözülebilecek kadar kolay bir iş değildir. TEOG matematik konularını soru çözümleri ile birlikte bitirebilmek için zamana ihtiyaç vardır.

TEOG Türkçe özel ders öğretmeni

TEOG Türkçe özel ders öğretmeni ile TEOG Türkçe netlerinizi daha kolay artırabilirsiniz. TEOG Türkçe özel dersi ile çocuklarınızın Türkçe alt yapısını da yeniden oluşturup daha başarılı bir eğitim almaları için yoğun tempo ile çalışan öğretmenlerimiz ile görüşmeden sakın karar vermeyin. Tecrübeli TEOg Türkçe özel ders öğretmenlerimiz ile konuları daha iyi kavrayacaklar. Türkçe ile ilgili bol soru çözümleri yaparak TEOG sınavında çıkabilecek soru tiplerine hakim olacaklar. Bu sayede çocuklarınız sınavdayken farklı soru tipleri ile bile karşılaşsalar daha rahat çözecekler. O zaman çocuklarınız TEOG Türkçe sınavındaki bütün sorulara doğru cevap verebileceklerdir.

TEOG Fen Bilimleri özel ders öğretmeni

TEOG fen bilimleri özel ders öğretmeni ile TEOG fen bilimleri testinden tam yapmaya ne dersiniz? Her ebeveynin cevabı evet olacaktır. TEOG fen bilimleri konusu çocuklar için çok zorlayıcı bir ders olarak gelmektedir. Aslında bunun sebebi 8. sınıfta öğrenciler fen bilimleri dersinde ağrılıklı olarak fizik ve biyoloji alanlarından dersler görmektedir. Bu konuları daha önce hiç görmedikleri için zorlanıyorlar. Zorlanmalarının da nedeni ilk TEOG sınavı okul açıldıktan iki ay sonra yapılmasından kaynaklı. Çocuklar ne kadar konuları iyi kavrasalarda bol soru çözümü yapmadıkları için öz güvenleri düşük oluyor. Tecrübeli TEOG fen bilimleri öğretmenlerimiz çocuklarınızın fen bilimleri derslerini daha iyi öğrenmelerini sağlıyor hem de farklı soru çözümleri ile çıkabilecek tüm soru tipleri hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

TEOG İngilizce özel ders öğretmeni

TEOG İngilizce özel ders öğretmeni ile İngilizceyi öğrenerek TEOG sınavına hazırlanmaya ne dersiniz? Tabi ki evet olacaktır. Maalesef  Türkiye'de öğrencilerimizin İngilizceye olumsuz bir yaklaşımı vardır. Bununda en büyük nedeni eğitim sisteminden kaynaklı. Aynı konuları ezberletme yöntemi ile anlattırmaya çalışan müfredattan dolayı çocuklar İngilizce derslerinden soğuyorlar. Tecrübeli TEOG İngilizce özel ders öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarınız hem İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenecek hem de TEOG İngilizce sınavına tam olarak hazır olacaklardır. Sizlerde çocuklarınızın TEOG sınavından iyi bir sonuç elde etmesini istiyorsanız öğretmenlerimiz ile görüşmeden karar vermeyin.

TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders öğretmeni

TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders öğretmeni ile TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük sınavından tam not almayı garantileyin. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük dersleri çocukların genelde sıkıcı bulduğu sözel derslerden biridir. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük dersini sıkıcı yapan aslında çocuklara tarih gibi gereksiz bilgileri ezberletmeye çalışmaktan kaynaklanıyor. TEOG inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınız tarih ezberlemek yerine konuların asıl önemli olan ana fikrini kavrayacaklardır. Bol soru çözerek test çözme tekniklerini öğreneceklerdir. 

TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders öğretmeni

TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders öğretmeni ile TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi testlerini daha kolay yapabilirsiniz. Din kültürü ve ahlak bilgisi her zaman kolay bir ders olarak görülür. Fakat her din kültürü ve ahlak bilgisi sorusunun kat sayısı 2 dir. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce sorularının kat sayıları ile aynı kat sayıya sahip. Bunun için önemli bir puana sahip bir ders. Tecrübeli TEOG din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınız sınavda daha başarılı olacaktır. 

TEOG özel ders sırasında işlenecek dersler

TEOG Matematik Özel Ders

- Tablo ve Grafikler

- Üslü Sayılar - Kareköklü Sayılar - Gerçek Sayılar

- Olasılık ve Olay Çeşitleri - Standart Sapma

- Üçgende Açı Kenar Bağıntıları

- Üçgenlerde Eşitlik ve Benzerlik

- Pisagor - Üçgende Trigonometri

- Sayı Örüntüleri - Özdeşlik - Çarpanlara Ayırma

- Permütasyon ve Kombinasyon

- Denklemler - Geometrik Cisimlerde Simetri

- Geometrik Cisimler

- Üçgende Yardımcı Elemanlar

- Çok Yüzlüler ve Ara Kesitleri/ Perspektif

TEOG Fen ve Teknoloji Özel Ders

- DNA ve Genetik Kod - Mitoz Mayoz

- Kalıtım - Adaptasyon ve Evrim

- Kaldırma Kuvveti - Basınç

- Elementler - Kimyasal Bağlar

- Kimyasal Tepkimeler - Asitler - Bazlar - Su Arıtımı

- Ses - Maddenin Halleri ve Isı

- Besin Zinciri - Madde Döngüleri

TEOG İnkılap Tarihi Özel Ders

- Bir Kahraman Doğuyor

- Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler

- Ya İstiklal Ya Ölüm

- Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar - Atatürkçülük

TEOG Türkçe Özel Ders

- Sözcükte Anlam - Fiilimsi

- Cümlede Anlam - Paragrafta Anlam

- Cümlenin Öğeleri - Fiilde Çatı

- Söz Sanatları - Yazı Türleri

- Cümle Türleri - Yazım Kuralları - Noktalama İşaretleri

TEOG İngilizce Özel Ders

- Friendship - Road to Success

- Improve One's Look - Dreams

- Ataturk the Founder - Personal Experiences

- Cooperation in the Family - Success Stories

- Reading for Entertainment - Personal Goals

- Personal Types - Language Learning

- Precautionary Measures - References

TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders

- Kaza ve Kader - Evrendeki Yasalar

- İnsanın Özgürlüğü ve Sorumlulukları

- Emek ve Rızık - Ecel ve Ömür

- Tevekkül - Ayete'l Kürsi

- Hac ve Umre - Kurban

- Yardımlaşma, Zekat ve Sadaka

- Hz. Muhammed'in Hayatından Örnek Davranışlar

- Kur'an'da Akıl ve Bilgi

- İslam Dinine Göre Kötü Alışkanlıklar

- Hinduizm ve Budizm - Yahudilik ve Hristiyanlık

- İslam - Dinlerin ve İslam'ın Evrensel Öğütleri