AYT Özel Ders


AYT Özel Ders

Tecrübeli AYT özel ders öğretmenleri ile çocuklarınız AYT sınavına daha iyi hazırlanacaklardır. AYT gibi uzun soluklu ve zor bir merkezi sınava hazırlanırken öğrencilerin karşısına çok ciddi problemler çıkacaktır. Tecrübeli öğretmenlerimizin desteği ile çocuklarınız daha başarılı bir sınava hazırlık süreci geçirerek iyi bir üniversite kazanma şanslarını yükseltebilirler. Tecrübeli ve alanında uzman AYT özel ders öğretmenlerimiz ile mutlaka görüşünüz.

AYT özel ders öğretmenlerimiz tecrübelerini sizin ile paylaşacaktır. Tecrübeli AYT özel ders öğretmeni öğrenciler için iyi bir rehber olacağını unutmamalıyız. AYT gibi merkezi sınav sitemlerine hazırlık sürecinin uzun olduğunu düşünürsek, tecrübeli öğretmenlerin size sağlayacağı faydayı göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

AYT özel ders öğretmeni

AYT özel ders öğretmeni öğrencilerin eksiklerini tespit edip ona göre rehberlik ederek öğrencilerin daha iyi sonuçlar almasını sağlar.  Tecrübeli AYT özel ders öğretmeni rehberliğin de merkezi sınavlara çalışan öğrenciler eksiksiz bir şekilde sınavlara hazırlanırlar. Tecrübeli öğretmenlerimiz öğrencilerin hangi konularda zorlanacağını bildikleri için her öğrenciye özel olarak program çıkarıp onların eksiklerinin tamamlamasına yardımcı olurlar.

Boğaziçili alanında uzman öğretmenlerimizden alacağınız AYT matematik özel ders, AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders, AYT Türkçe özel ders, AYT tarih özel ders ve AYT coğrafya özel dersler ile çocuklarınız AYT de başarılı olacağından emin olabilirsiniz. Planlı çalışan ve zamanı verimli kullanmayı öğrenmiş öğrenciler AYT sınavında başarılı olacaklardır. Değişen sınav sistemlerine daha iyi adapte olup iyi üniversite kazanma şansınızı artırmak için Ekol Özel Dersin tecrübeli öğretmenleri ile görüşmeden karar vermeyiniz. 

YKS AYT matematik özel ders, AYT Türkçe özel ders, AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders, tecrübeli YKS AYT özel ders öğretmeni

AYT matematik özel ders

AYT matematik özel ders sayesinde sayısal ve eşit ağırlık puanlarınızı yükseltebilirsiniz. Öğrencilerimizin matematik konularında ki eksiklerini tespit edip o konularda çalışmalarını sağlayarak onların verimli bir sınava hazırlık süreci geçirmeleri için çalışıyoruz. Tecrübeli AYT matematik özel ders öğretmenlerinden alacağınız dersler ile konu eksiklerini tamamlayıp ve o konular ile bol soru çözümü yaparak ders çalışma sürenizi tamamlayacaksınız. Konu eksiğiniz olmadan ve bol soru çözümü yaptıktan sonra sınavların sizin için zor olmayacağını göreceksiniz.

AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders

AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders alan öğrencilerimiz sayısal sıralamasında daha iyi noktalara geldiklerini belirtmek isterim. Fizik, kimya ve biyoloji sorularında iyi yapan öğrenciler üniversitelerin TIP veya Mühendislik fakültelerine girebilirler. Sayısal bölüm öğrencileri için fizik, kimya ve biyoloji dersleri matematik dersleri kadar önemlidir. AYT de alınacak fazladan 1 net sayesinde sıralamada öğrencileri çok üstlere taşıyacağını düşünürsek, fizik, kimya ve biyoloji özel dersleri ile başarı şansınızı daha yükseltebilirsiniz. Tecrübeli öğretmenlerimizin rehberliğinde AYT fizik, kimya ve biyoloji derslerine daha iyi hazırlana bilirsiniz. AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders için Ekol Özel Ders öğretmenlerimiz ile mutlaka görüşün.

YKS AYT matematik özel ders, AYT Türkçe özel ders, AYT fizik özel ders, AYT kimya özel ders, AYT biyoloji özel ders, tecrübeli YKS AYT özel ders öğretmeni

AYT nedir?

Üniversiteye giriş sisteminde 2.oturum olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) öğrencilerin kendi alanlarındaki yeterliliklerini ölçüyor. Toplamda 160 soru vardır ve bu 160 soruya verilen süre ise 180 dakikadır. AYT'ye girmeye hak kazanmak için TYT’den 150 puan barajının geçilmesi gerekiyor. AYT'den 180 puanın geçilmesi durumunda da 4 senelik diye adlandırılan lisans eğitimi tercihi yapmaya hak kazanılıyor.

Alan Yeterlilik Testi’nde her öğrenci kendi alanından dersleri çözerek hayalindeki mesleğin puan türünde hedeflediği sonuca ulaşmaya çalışıyor. TYT her alandan öğrencinin yapabileceği temel kavramlardan oluşurken AYT daha detaylı ölçüm yapıyor. Toplam puana etkisi %60 olduğundan bu sınavın önemi çok fazla. Her ne kadar öğrencilerin sadece kendi alanlarından testleri çözmesi gerekse de AYT öğrencileri zorlayan bir sınav.

Öğrencilerin üniversiteye hazırlık sürecinde işleri kolay değil. Sorumlu oldukları konu çok fazla, bu sürecin stresi de eklenince işler iyice zorlaşıyor. Tecrübeli öğretmenlerimiz bu süreçte öğrencilere destek oluyor. Hem konu anlatımı hem soru pratiği bakımından eksikleri olmamasını sağlıyoruz. Onlara başarabilmenin öz güvenini aşılayıp streslerini azaltmaya bu süreci yıpranmadan aşmalarını hedefliyoruz. Karşılarına çıkabilecek her türlü soru tarzına onları hazırlayıp doğru çözüm tekniklerini öğreterek hedefledikleri puanları almalarını sağlıyoruz. Bizler biliyoruz ki bir puan bile çok önemli. 

AYT özel ders öğretmeni

AYT matematik özel ders öğretmeni

AYT Türkçe özel ders öğretmeni

AYT Fizik özel ders öğretmeni

AYT kimya özel ders öğretmeni

AYT biyoloji özel ders öğretmeni

AYT geometri özel ders öğretmeni

AYT tarih özel ders öğretmeni

Boğaziçili AYT özel ders öğretmeni

AYT özel ders öğretmenleri için Ekol Özel Dersi mutlaka arayın. Tecrübeli ve alanında uzman öğretmen kadromuz ile İstanbul'un her semtinde AYT matematik, geometri, fizik, kimya, Türkçe ve diğer derslerde özel ders vermekteyiz.